Το πρόγραμμα 1ου και 2ου ομίλου της Α’ Κατηγορίας

Α' Τοπικό - Γενικά A' Τοπικό ('Ομιλος Παραμονής) - Γενικά | 26 Σεπτεμβρίου 2016, 16:22

Η ΕΠΣ Χανίων ανακοίνωσε το πρόγραμμα σε 1ο και 2ο όμιλο της Α’ Κατηγορίας, με το πρωτάθλημα να ξεκινάει το Σάββατο 1 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι ημερομηνίες των πέντε πρώτων αγωνιστικών σε κάθε όμιλο της α’ φάσης του πρωταθλήματος:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 1 Οκτωβρίου (16:00)
Δόξα Παχ.-Άρης Σ. στη Μοναχή Ελιά
Θύελλα Καλ.-Ίκαρος Μ. στο Καστέλι

Κυριακή 2 Οκτωβρίου (10:30)
Απόλλων-Ροδωπού στη Σούδα

Κυριακή 2 Οκτωβρίου (16:00)
Κορωνίδα-Κρ. Αστέρας στον Βάμο
Ηρακλής Νερ.-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου

2η αγωνιστική
Σάββατο 8 Οκτωβρίου (16:00)
Πανακρωτηριακός-Ροδωπού στα Καθιανά
Ίκαρος Μ.-Απόλλων στα Νεροκούρου
Κρ. Αστέρας-Ηρακλής Νερ. στη Μοναχή Ελιά

Κυριακή 9 Οκτωβρίου (16:00)
Άρης Σ.-Θύελλα Καλ. στη Σούδα
Κορωνίδα-Δόξα Παχ. στον Βάμο

3η αγωνιστική
Σάββατο 15 Οκτωβρίου (16:00)
Δόξα Παχ.-Θύελλα Καλ. στη Μοναχή Ελιά
Ηρακλής Νερ.-Κορωνίδα στα Νεροκούρου
Απόλλων-Άρης Σ. στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-Ίκαρος Μ. στα Καθιανά

Κυριακή 16 Οκτωβρίου (16:00)
Ροδωπού-Κρ. Αστέρας στο Κολυμπάρι

4η αγωνιστική
Σάββατο 22 Οκτωβρίου (15:00)
Άρης Σ.-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Θύελλα Καλ.-Απόλλων στο Καστέλι
Ηρακλής Νερ.-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Κρ. Αστέρας-Ίκαρος Μ. στη Μοναχή Ελιά

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (15:00)
Κορωνίδα-Ροδωπού στον Βάμο

5η αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου (15:00)
Δόξα Παχ.-Απόλλων στη Μοναχή Ελιά
Άρης Σ.-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Ροδωπού-Ηρακλής Νερ. στο Κολυμπάρι
Πανακρωτηριακός-Θύελλα Καλ. στα Καθιανά

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (15:00)
Ίκαρος Μ.-Κορωνίδα στα Νεροκούρου

2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 1 Οκτωβρίου (16:00)
ΔΑΑΟΧ-Σπάθα στους Αγ. Αποστόλους
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές
Ποσειδών Κ.Ρ.-Κεραμειά στο Κολυμπάρι
Ασπίδα-Ποσειδών Τσικ. στη Σούδα

Κυριακή 2 Οκτωβρίου (16:00)
Αστέρας Μαν.-Παλαιόχωρα στον Αλικιανό

2η αγωνιστική
Σάββατο 8 Οκτωβρίου (16:00)
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Ασπίδα-ΔΑΑΟΧ στον Ναύσταθμο
ΑΕ Κυδωνίας-Ποσειδών Κ.Ρ. στον Αλικιανό
Ποσειδών Τσικ.-Αστέρας Μαν. στη Σούδα

Κυριακή 9 Οκτωβρίου (16:00)
Παλαιόχωρα-Κεραμειά στην Παλαιόχωρα

3η αγωνιστική
Σάββατο 15 Οκτωβρίου (16:00)
ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Αστέρας Μαν.-Ασπίδα στον Αλικιανό
Ποσειδών Κ.Ρ.-Σπάθα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 16 Οκτωβρίου (10:30)
Κεραμειά-Ποσειδών Τσικ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 16 Οκτωβρίου (16:00)
Παλαιόχωρα-ΑΕ Κυδωνίας στην Παλαιόχωρα

4η αγωνιστική
Σάββατο 22 Οκτωβρίου (15:00)
Ασπίδα-Κεραμειά στον Ναύσταθμο
Μινώταυρος-Ποσειδών Κ.Ρ. στις Μουρνιές
Αστέρας Μαν.-ΔΑΑΟΧ στον Αλικιανό

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (15:00)
Σπάθα-Παλαιόχωρα στο Κολυμπάρι
Ποσειδών Τσικ.-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα

5η αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου (15:00)
ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Κ.Ρ. στους Αγ. Αποστόλους
Κεραμειά-Αστέρας Μαν. στα Νεροκούρου
ΑΕ Κυδωνίας-Ασπίδα στον Αλικιανό

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (15:00)
Σπάθα-Ποσειδών Τσικ. στο Κολυμπάρι
Παλαιόχωρα-Μινώταυρος στην Παλαιόχωρα

 

 

Rabona ad