Το πλήρες πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας

ΕΠΣΧ Α' Τοπικό - Γενικά | 28 Αυγούστου 2019, 22:14

Το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου θα αρχίσει το πρωτάθλημα της Α' Κατηγορίας, που θα διεξαχθεί φέτος με 16 ομάδες. 

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών είναι το εξής:

1η αγωνιστική
Ιδομενέας-Ηρακλής Νεροκούρου
Αστέρας Χαλέπας-Δόξα Παχιανών
Απόλλων-Γρανίτης
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος
Τιτάν-Ικαρος Μουρνιών
Θύελλα-Αρης Σούδας
Χάλης-ΑΕ Κυδωνίας
Παλαιόχωρα-Σπάθα

2η αγωνιστική
Αστέρας Χαλέπας-Ιδομενέας
Ηρακλής Νερ.-Απόλλων
Δόξα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Γρανίτης-Τιτάν
Μινώταυρος-Θύελλα
Ικαρος-Χάλης
Αρης Σούδας-Σπάθα
ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα

3η αγωνιστική
Ιδομενέας-Απόλλων
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Χαλ.
Τιτάν-Ηρακλής Νερ.
Θύελλα-Δόξα
Χάλης-Γρανίτης
Σπάθα-Μινώταυρος
Παλαιόχωρα-Ικαρος
Αρης Σ.-ΑΕ Κυδωνίας

4η αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας
Απόλλων-Τιτάν
Αστέρας Χαλ.-Θύελλα Καλ.
Ηρακλής Νερ.-Χάλης
Δόξα-Σπάθα
Γρανίτης-Παλαιόχωρα
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας
Ικαρος-Αρης Σ.

5η αγωνιστική
Ιδομενέας-Τιτάν
Θύελλα Καλ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Χάλης-Απόλλων
Σπάθα-Αστέρας Χαλ.
Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νερ.
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα
Αρης Σ.-Γρανίτης
Μινώταυρος-Ικαρος

6η αγωνιστική
Θύελλα Καλ.-Ιδομενέας
Τιτάν-Χάλης
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Σπάθα
Απόλλων-Παλαιόχωρα
Αστέρας Χαλ.-ΑΕ Κυδωνίας
Ηρακλής Νερ.-Αρης Σ.
Δόξα-Ικαρος
Γρανίτης-Μινώταυρος

7η αγωνιστική
Ιδομενέας-Χάλης
Σπάθα-Θύελλα Καλ.
Παλαιόχωρα-Τιτάν
ΑΕ Κυδωνίας-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Αρης Σ.-Απόλλων
Ικαρος-Αστέρας Χαλ.
Μινώταυρος-Ηρακλης Νεροκούρου
Δόξα-Γρανίτης

8η αγωνιστική
Σπάθα-Ιδομενέας
Χάλης-Παλαιόχωρα
Θύελλα Καλ.-ΑΕ Κυδωνίας
Τιτάν-Αρης Σ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ικαρος
Απόλλων-Μινώταυρος
Αστέρας Χαλ.-Γρανίτης
Ηρακλής Νερ.-Δόξα

9η αγωνιστική
Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Χαλ.
Ιδομενέας-Παλαιόχωρα
ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα
Αρης Σ.-Χάλης
Ικαρος-Θύελλα Καλ.
Μινώταυρος-Τιτάν
Γρανίτης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Δόξα-Απόλλων

10η αγωνιστική
ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας
Παλαιόχωρα-Αρης Σ.
Σπάθα-Ικαρος
Χάλης-Μινώταυρος
Θύελλα Καλ.-Γρανίτης
Τιτάν-Δόξα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής Νερ.
Απόλλων-Αστέρας Χαλ.

11η αγωνιστική
Ιδομενέας-Αρης Σ.
Ικαρος-ΑΕ Κυδωνίας
Μινώταυρος-Παλαιόχωρα
Γρανίτης-Σπάθα
Δόξα-Χάλης
Ηρακλής Νερ.-Θύελλα Καλ.
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

12η αγωνιστική
Ικαρος-Ιδομενέας
Αρης Σ.-Μινώταυρος
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης
Παλαιόχωρα-Δόξα
Σπάθα-Ηρακλής Νερ.
Χάλης-Αστέρας Χαλ.
Θύελλα Καλ.-Απόλλων
Τιτάν-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

13η αγωνιστική
Ιδομενέας-Μινώταυρος
Γρανίτης-Ικαρος
Δόξα-Αρης Σ.
Ηρακλής Νερ.-ΑΕ Κυδωνίας
Αστέρας Χαλ.-Παλαιόχωρα
Απόλλων-Σπάθα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Χάλης
Τιτάν-Θύελλα Καλ.

14η αγωνιστική
Γρανίτης-Ιδομενέας
Μινώταυρος-Δόξα
Ικαρος-Ηρακλής Νερ.
Αρης Σ.-Αστέρας Χαλ.
ΑΕ Κυδωνίας-Απόλλων
Παλαιόχωρα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Σπάθα-Τιτάν
Χάλης-Θύελλα Καλ.

15η αγωνιστική
Ιδομενέας-Δόξα
Ηρακλής Νερ.-Γρανίτης
Αστέρας Χαλ.-Μινώταυρος
Απόλλων-Ικαρος
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Αρης Σ.
Τιτάν-ΑΕ Κυδωνίας
Θύελλα Καλ.-Παλαιόχωρα
Χάλης-Σπάθα

16η αγωνιστική
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας
Δόξα-Αστέρας Χαλ.
Γρανίτης-Απόλλων
Μινώταυρος-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ικαρος-Τιτάν
Αρης Σ.-Θύελλα Καλ.
ΑΕ Κυδωνίας-Χάλης
Σπάθα-Παλαιόχωρα

17η αγωνιστική
Ιδομενέας-Αστέρας Χαλ.
Απόλλων-Ηρακλής Νερ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα
Τιτάν-Γρανίτης
Θύελλα Καλ.-Μινώταυρος
Χάλης-Ικαρος
Σπάθα-Αρης Σ.
Παλαιόχωρα-ΑΕ Κυδωνίας

18η αγωνιστική
Απόλλων-Ιδομενέας
Αστέρας Χαλ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ηρακλής Νερ.-Τιτάν
Δόξα-Θύελλα Καλ.
Γρανίτης-Χάλης
Μινώταυρος-Σπάθα
Ικαρος-Παλαιόχωρα
ΑΕ Κυδωνίας-Αρης Σ.

19η αγωνιστική
Ιδομενέας-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Τιτάν-Απόλλων
Θύελλα Καλ.-Αστέρας Χαλ.
Χάλης-Ηρακλής Νερ.
Σπάθα-Δόξα
Παλαιόχωρα-Γρανίτης
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος
Αρης Σ.-Ικαρος

20ή αγωνιστική
Τιτάν-Ιδομενέας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Θύελλα Καλ.
Απόλλων-Χάλης
Αστέρας Χαλ.-Σπάθα
Ηρακλής Νερ.-Παλαιόχωρα
Δόξα-ΑΕ Κυδωνίας
Γρανίτης-Αρης Σ.
Ικαρος-Μινώταυρος

21η αγωνιστική
Ιδομενέας-Θύελλα Καλ.
Χάλης-Τιτάν
Σπάθα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Παλαιόχωρα-Απόλλων
ΑΕ Κυδωνίας-Αστέρας Χαλ.
Αρης Σ.-Ηρακλής Νερ.
Ικαρος-Δόξα
Μινώταυρος-Γρανίτης

22η αγωνιστική
Χάλης-Ιδομενέας
Θύελλα Καλ.-Σπάθα
Τιτάν-Παλαιόχωρα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας
Απόλλων-Αρης Σ.
Αστέρας Χαλ.-Ικαρος
Ηρακλής Νερ.-Μινωταυρος
Γρανίτης-Δόξα

23η αγωνιστική
Ιδομενέας-Σπάθα
Παλαιόχωρα-Χάλης
ΑΕ Κυδωνίας-Θύελλα Καλ.
Αρης Σ.-Τιτάν
Ικαρος-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Μινώταυρος-Απόλλων
Γρανίτης-Αστέρας Χαλ.
Δόξα-Ηρακλής Νερ.

24η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Ιδομενέας
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας
Χάλης-Αρης Σ.
Θύελλα Καλ.-Ικαρος
Τιτάν-Μινώταυρος
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Γρανίτης
Απόλλων-Δόξα
Αστέρας Χαλ.-Ηρακλής Νερ.

25η αγωνιστική
Ιδομενέας-ΑΕ Κυδωνίας
Αρης Σ.-Παλαιόχωρα
Ικαρος-Σπάθα
Μινώταυρος-Χάλης
Γρανίτης-Θύελλα Καλ.
Δόξα-Τιτάν
Ηρακλής Νερ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Αστέρας Χαλ.-Απόλλων

26η αγωνιστική
Αρης Σ.-Ιδομενέας
ΑΕ Κυδωνίας-Ικαρος
Παλαιόχωρα-Μινώταυρος
Σπάθα-Γρανίτης
Χάλης-Δόξα
Θύελλα Καλ.-Ηρακλής Νερ.
Τιτάν-Αστέρας Χαλ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Απόλλων

27η αγωνιστική
Ιδομενέας-Ικαρος
Μινώταυρος-Αρης Σ.
Γρανίτης-ΑΕ Κυδωνίας
Δόξα-Παλαιόχωρα
Ηρακλής Νερ.-Σπάθα
Αστέρας Χαλ.-Χάλης
Απόλλων-Θύελλα Καλ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Τιτάν

28η αγωνιστική
Μινώταυρος-Ιδομενέας
Ικαρος-Γρανίτης
Αρης Σ.-Δόξα
ΑΕ Κυδωνίας-Ηρακλής Νερ.
Παλαιόχωρα-Αστέρας Χαλ.
Σπάθα-Απόλλων
Χάλης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Θύελλα Καλ.-Τιτάν

29η αγωνιστική
Ιδομενέας-Γρανίτης
Δόξα-Μινώταυρος
Ηρακλής Νερ.-Ικαρος
Αστέρας Χαλ.-Αρης Σ.
Απόλλων-ΑΕ Κυδωνίας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Παλαιόχωρα
Τιτάν-Σπάθα
Θύελλα Καλ.-Χάλης

30ή αγωνιστική
Δόξα-Ιδομενέας
Γρανίτης-Ηρακλής Νερ.
Μινώταυρος-Αστέρας Χαλ.
Ικαρος-Απόλλων
Αρης Σ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
ΑΕ Κυδωνίας-Τιτάν
Παλαιόχωρα-Θύελλα Καλ.
Σπάθα-Χάλης

 

Mikel Chania Delivery
pallas""
Antonis Garden