Η κλήρωση και το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων τίτλου και παραμονής

Α' Τοπικό - Γενικά A' Τοπικό ('Ομιλος Παραμονής) - Γενικά | 29 Νοεμβρίου 2016, 21:08

Το athlitiko.gr βρέθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Χανίων και σας μετέφερε "ζωντανά" την κλήρωση της τελικής φάσης της Α' Κατηγορίας και ουσιαστικά το πώς διαμορφώθηκε το πρόγραμμα σε όμιλο τίτλου και όμιλο παραμονής.

Αναλυτικά όπως μεταδόθηκε η κλήρωση και το πλήρες πρόγραμμα σε όμιλο τίτλου και παραμονής:

Να θυμίσουμε ότι η μοναδική εκκρεμότητα που υπάρχει είναι το ποια ομάδα εκ των Κρ. Αστέρα και Δόξας Παχιανών θα συμπληρώσει τη 10άδα του ομίλου τίτλου (και αντίστοιχα αυτήν του ομίλου παραμονής).

20:09 Η διαδικασία έχει ξεκινήσει. Οι κλειδάριθμοι: Το 4 ο Απόλλων, το 8 ο Άρης Σούδας. Το 6 αντιστοιχεί στην έκπληξη της φετινής σεζόν ΑΕ Κυδωνίας. 
20:10 Το 10 στον Αστέρα Μανολιόπουλο, το 5 στην Κορωνίδα, στον Μινώταυρο το 3, στην Παλαιόχωρα το 9, στον Πανακρωτηριακό το 7, στη Σπάθα το 1 και το 2 σε Κρ. Αστέρα ή Δόξα, που παίζουν την Τετάρτη (30/11) στον αγώνα μπαράζ στις Μουρνιές.

klirosi telikis fasis1

Θυμηθείτε πώς διαμορφώνονται οι βαθμολογίες… εκκίνησης σε ομίλους τίτλου και παραμονής

20:18 Η 1η αγωνιστική στον όμιλο τίτλου:

Σπάθα-Κρ. Αστέρας ή Δόξα
Μινώταυρος-Αστέρας Μαν.
Απόλλων-Παλαιόχωρα
Κορωνίδα-Άρης Σούδας
ΑΕ Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός

20:20 Βγήκαν και οι κλειδάριθμοι στον όμιλο παραμονής

Ο Ηρακλής Νεροκούρου το 8, ο Ίκαρος το 4, ο Ποσειδών Κ.Ρ. το 10, τα Ροδωπού το 6, η Ασπίδα το 3, ο ΔΑΑΟΧ το 1, η Θύελλα το 9, τα Κεραμειά τα 2, ο Ποσειδώνας Τσικαλαριών το 7 και ο χαμένος του μπαράζ Κρ. Αστέρας-Δόξα Παχ. το 5

klirosi telikis fasis3

20:23 Δείτε πώς διαμορφώνεται η 1η αγωνιστική στον όμιλο παραμονής

ΔΑΑΟΧ-Κεραμειά
Ασπίδα-Ποσειδών Κ.Ρ.
Ίκαρος Μ.-Θύελλα Καλ.
Κρ. Αστέρας ή Δόξα Παχ.-Ηρακλής Νερ.
Ροδωπού-Ποσειδώνας Τσικ.

20:31 Αναλυτικά το πρόγραμμα του ομίλου τίτλου:

1η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –

2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –

3η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –

4η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –

5η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –

6η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΣΠΑΘΑ: –

7η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΣΠΑΘΑ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –

8η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –

9η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –

10η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΣΠΑΘΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –

12η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΣΠΑΘΑ: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –

13η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΣΠΑΘΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –

14η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –

15η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΣΠΑΘΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –

16η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΣΠΑΘΑ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –

17η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ: –
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: –

18η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. – ΣΠΑΘΑ: –
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: –
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ: –
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: –

20:33 Το πλήρες πρόγραμμα του ομίλου παραμονής:

1η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –

2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΑΣΠΙΔΑ – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΟΜΑΔΑ Β: –

3η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –

4η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΟΜΑΔΑ Β – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –

5η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΑΣΠΙΔΑ: –

6η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –

7η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΡΟΔΩΠΟΥ: –

8η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –

9η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –

10η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΡΟΔΩΠΟΥ: –

11η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –

12η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –

13η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –

14η αγωνιστική
ΡΟΔΩΠΟΥ – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –

15η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –

16η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β – ΚΕΡΑΜΕΙΑ: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
Δ.Α.Α.Ο.Χ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –

17η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΟΜΑΔΑ Β: –
ΑΣΠΙΔΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: –

18η αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. – Δ.Α.Α.Ο.Χ.: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΑΣΠΙΔΑ: –
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: –
ΟΜΑΔΑ Β – ΡΟΔΩΠΟΥ: –
ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: –

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση, το σαββατοκύριακο 3 και 4 Δεκεμβρίου ξεκινάει η δράση!

 

karta antonis garden
craft coffee bar
arcana