Το πρόγραμμα του β’ γύρου του ομίλου παραμονής

A' Τοπικό ('Ομιλος Παραμονής) - Γενικά | 24 Φεβρουαρίου 2017, 18:56

Στις 7 Μαΐου ολοκληρώνεται και ο όμιλος παραμονής της Α’ Κατηγορίας Χανίων, όπως έγινε γνωστό μέσω της ανακοίνωσης του προγράμματος του β’ γύρου της τελικής φάσης.

Αναλυτικά η συνέχεια του πρωταθλήματος για τον όμιλο παραμονής και το πρόγραμμα από τη 10η μέχρι τη 18η αγωνιστική:

Αναλυτικά:

10η αγωνιστική
Σάββατο 4 Μαρτίου
(15:00)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ασπίδα στο Κολυμπάρι
Ηρακλής Νερ.-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 5 Μαρτίου
(10:30)
Κεραμειά-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Θύελλα Καλ.-Ίκαρος Μ. στο Καστέλι

(15:00)
Ποσειδών Τσικ.-Ροδωπού στη Σούδα

11η αγωνιστική
Σάββατο 11 Μαρτίου
(15:00)
Ίκαρος Μ.-Κεραμειά στα Νεροκούρου
ΔΑΑΟΧ-Ασπίδα στους Αγ. Αποστόλους
Ποσειδών Τσικ.-Ηρακλής Νερ. στη Σούδα
Δόξα Παχ.-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Μ. Ελιά

Κυριακή 12 Μαρτίου
(15:00)
Ροδωπού-Θύελλα Καλ. στο Κολυμπάρι

12η αγωνιστική
Σάββατο 18 Μαρτίου
(15:00)
Ασπίδα-Δόξα Παχ. στον Ναύσταθμο
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ποσειδών Τσικ. στο Κολυμπάρι
Θύελλα Καλ.-Ηρακλής Νερ. στο Καστέλι

Κυριακή 19 Μαρτίου
(10:30)
Ίκαρος Μ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου

(15:00)
Κεραμειά-Ροδωπού στα Νεροκούρου

13η αγωνιστική
Σάββατο 25 Μαρτίου
(15:00)
Ηρακλής Νερ.-Κεραμειά στα Νεροκούρου
ΔΑΑΟΧ-Δόξα Παχ. στους Αγ. Αποστόλους
Θύελλα Καλ.-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Καστέλι

Κυριακή 26 Μαρτίου
(15:00)
Ποσειδών Τσικ.-Ασπίδα στη Σούδα
Ροδωπού-Ίκαρος Μ. στο Κολυμπάρι

14η αγωνιστική
Σάββατο 1 Απριλίου
(16:00)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Κεραμειά στο Κολυμπάρι
Δόξα Παχ.-Ποσειδών Τσικ. στη Μ. Ελιά
Ίκαρος Μ.-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου
Ασπίδα-Θύελλα Καλ. στον Ναύσταθμο

Κυριακή 2 Απριλίου
(16:00)
Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ στο Κολυμπάρι

15η αγωνιστική
Σάββατο 8 Απριλίου
(16:00)
Κεραμειά-Ασπίδα στα Νεροκούρου
Θύελλα Καλ.-Δόξα Παχ. στο Καστέλι
ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Τσικ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 9 Απριλίου
(16:00)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ίκαρος Μ. στο Κολυμπάρι
Ηρακλής Νερ.-Ροδωπού στα Νεροκούρου

16η αγωνιστική
Σάββατο 22 Απριλίου
(16:30)
Δόξα Παχ.-Κεραμειά στη Μ. Ελιά
Ασπίδα-Ίκαρος Μ. στον Ναύσταθμο
Ποσειδών Τσικ.-Θύελλα Καλ. στη Σούδα
ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής Νερ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 23 Απριλίου
(16:30)
Ροδωπού-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Κολυμπάρι

17η αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου
(17:00)
Θύελλα Καλ.-ΔΑΑΟΧ στο Καστέλι
Ασπίδα-Ροδωπού στον Ναύσταθμο
Κεραμειά-Ποσειδών Τσικ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 30 Απριλίου
(10:30)
Ίκαρος Μ.-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου

(17:00)
Ηρακλής Νερ.-Ποσειδών Κ.Ρ. στα Νεροκούρου

18η αγωνιστική
Σάββατο 6 Μαΐου
(17:00)
Ποσειδών Κ.Ρ.-ΔΑΑΟΧ στο Κολυμπάρι
Ηρακλής Νερ.-Ασπίδα στα Νεροκούρου
Δόξα Παχ.-Ροδωπού στη Μ. Ελιά

Κυριακή 7 Μαΐου
(17:00)
Ποσειδών Τσικ.-Ίκαρος Μ. στη Σούδα
Κεραμειά-Θύελλα Καλ. στα Νεροκούρου

 

karta antonis garden
craft coffee bar
arcana