Ποδαρικό… για τα πρωταθλήματα υποδομής

Διαιτησία | 8 Ιανουαρίου 2016, 22:24

Έπειτα από δύο εβδομάδες διακοπής υπάρχει ξανά αγωνιστική δράση για τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων, με την 8η αγωνιστική να διεξάγεται σε Προπαίδες, Τζούνιορ, Προτζούνιορ.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΔΑΑΟΧ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ

karta antonis garden