Οι διαιτησίες στα πρωταθλήματα υποδομής

ΕΠΣΧ Διαιτησία | 13 Δεκεμβρίου 2019, 11:00

Με πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα συνεχίζονται και αυτό το σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων.

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς των διαιτητών:

Κ16

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

13.00 Μινώταυρος – Δόξα στις Μουρνιές
Κουρκούνας – Κωσταμένα

13.00 Θησέας – Ηρακλής στα Νεροκούρου
Παναγόπουλος – Χατζηδάκης

13.00 Αρης – Καλτσέτο στη Σούδα
Μισαηλίσης (Ξενάκη – Καντεράκη)

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

09.00 Πλατανιάς-Πανακρωτηριακός  στις Μουρνιές
Κουρκούνας (Στεφανίδου – Κουκλάκης

Κ14

Elpisniki (Xάμπας – Σακελαρίδης)
09.00 ΑΡΕΝΑ-ΣΥΝΚΑ
10.30 Ηρακλής – Θησέας
12.00 Κρ. Αστέρας – Μινώταυρος

13.15 Πανακρωτηριακός – Απόλλων
Ψιλιτέλης

13.15 ΑΟΧ – Γρανίτης στην Αγία Μαρίνα
Τσαπαρίδης – Λογαρίδης

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

09.00 Κισσαμικός – ΠΑΟΚ στο Κολυμπάρι
Μαραγκάκης

13.15 Σπάθα – ΑΔΝ Κυδωνίας στο Κολυμπάρι
Μαραγκάκης

Κ12

Μ. Ελιά (Οβάκογλου)
09.00 Δόξα – ΑΠ Σούδας
10.15 Απτερα – Ιδομενέας
11.30 Απόλλων – Χάλης
12.45 ΑΕ Κυδωνίας – ΑΟΧ

Μουρνιές (Κουρκούνας)
09.00 ΠΑΟΚ – Μινώταυρος
10.15 Θησέας – Πλατανιάς
11.30 Χάλης – Κορωνίδα

Νεροκούρου (Χατζηδάκης)
09.00 ΑΔΝ Κυδωνίας – ΑΡΕΝΑ
10.15 Ηρακλής – Ασπίδα
11.30 Ίκαρος – ΣΥΝΚΑ

Αγία Μαρίνα (Λογαρίδης)
09.00 Γρανίτης – Καλτσέτο
10.15 Νέοι Μινωταύρου – ΑΠ Ροδωπού
11.30 Τιτάν – Παλαιόχωρα

Καθιανά (Ψιλιτέλης)
10.30 Αρης – Λέοντες

 

Κ10

Κολυμπάρι (Κατσαρός)
09.00 Ροδωπού – Γρανίτης
10.15 Θύελλα Καλ. – Πλατανιάς
11.30 Παλαιόχωρα – Κισσαμικός

Καλτσέτο (Μπραουδάκη)
09.00 Καλτσέτο-Παγχ./ΔΑΑΟΧ
10.00 Δόξα – Μινώταυρος
11.00 ΠΑΟΚ – Νέοι Μινωταύρου

Elpisniki (Τζώρτζογλου)
09.00 ΑΡΕΝΑ – Αστέρας Χαλ.
10.15 ΑΔΝ Κυδωνίας – Ηρακλής
11.30 ΑΠ Σούδας Β. – ΑΟΧ

Fair Play 1 (Περδικάκη)
12.45 ΕΘΚ – Άρης

Fair Play 2 (Σαρικάκη)
09.00 Ασπίδα – Απόλλων
10.15 Λέοντες – ΑΠ Σούδας Α
11.30 Περιβόλια – Ίκαρος

 

Κ8

Σούδα (Κολοκοτρώνης)
09.00 ΑΠ Σούδας – Ασπίδα
10.00 Τιτάν – ΕΘΚ

Χαρωδιά (Καντεράκη)
09.00 ΑΟΧ – Περιβόλια
10.00 Αγία Μαρίνα – Πλατανιάς
11.00 Κισσαμικός – Δόξα

Καλτσέτο (Μπαντά)
09.00 Καλτσέτο – Μινώταυρος
10.00 Ηρακλής – Νέοι Μινωταύρου
11.00 Ίκαρος – ΠΑΟΚ

Fair Play 1 (Περδικάκη – Σαρικάκη)
09.00 Απόλλων – ΓΑΣ Χανιά
10.00 ΑΡΕΝΑ – Πανακρωτηριακός
11.00 Ιδομενέας – ΑΕ Κυδωνίας

 

 

 

 

 

 

karta antonis garden