Οι διαιτητές του Σαββάτου

Διαιτησία | 4 Μαρτίου 2016, 18:14

Η 16η αγωνιστική διεξάγεται στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων και στο πρόγραμμα ξεχωρίζει το Μινώταυρος-Καλτσέτο στα Προτζούνιορ, όπου ο νικητής θα εξασφαλίσει τον τίτλο. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΑΡΗΣ Σ. 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΕΝΩΣΗΣ Θ.Κ.

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΣΠΙΔΑ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΝΚΑ 11.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΑΑΟΧ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ

 

karta antonis garden