Oι διαιτητές των μικρών

ΕΠΣΧ Διαιτησία | 6 Δεκεμβρίου 2019, 19:12

Πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα υφίσταται και αυτό το Σάββτοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων.

Αναλυτικά οι ορισμοί από τα Κ16 μέχρι τα Κ8:

Κ16

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

13.00 ΣΥΝΚΑ-Μινώταυρος στους Αγίους Αποστόλους
Παναγόπουλος-Χάμπας

13.00 Πανακρωτηριακός-Κισσαμικός στη Σούδα
Μαρκετάκης-Οβάκογλου

13.00 Καλτσέτο-Παλαιόχωρα στη Μ. Ελιά
Μισαηλίδης-Τρίγκας

13.00 Δόξα-Άρης στο Βαρύπετρο
Κουρκουμελάκης-Κωσταμένα

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

13.00 Ηρακλής-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
Μαυρεδάκης-Κωσταμένα

Κ14

Μοναχή Ελιά (Μισαηλίδης)
11.00 Καλτσέτο-Κρ. Αστέρας

Elpisniki (Χατζηδάκης)
09.00 Μινώταυρος-ΑΡΕΝΑ
10.30 Πλατανιάς-Πανακρωτηριακός
12.00 ΣΥΝΚΑ-Απόλλων

Ταυρωνίτης (Κατσαρός)
13.00 ΑΟΧ-Κισσαμικός

Αγία Μαρίνα (Μαραγκάκης)
13.00 Γρανίτης-Ηρακλής

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Μ. Ελιά (Πέτσας-Χάμπας)
13.00 Θησέας-ΑΔΝ Κυδωνίας

Κολυμπάρι (Οβάκογλου-Τζώρτζογλου)
13.30 ΠΑΟΚ-Σπάθα

Κ12

Καθιανά (Κουρκούνας)
09.00 Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός
10.15 Λέοντες-Θησέας
11.30 ΑΟΧ-Χάλης (Γ)

Αγία Μαρίνα (Μαραγκάκης)
09.00 Πλατανιάς-ΠΑΟΚ
10.15 Παλαιόχωρα-ΣΥΝΚΑ
11.30 Κισσαμικός-Τιτάν

Βαρύπετρο (Κωσταμένα)
11.30 Χάλης-Δόξα

Μουρνιές (Λογαρίδης)
09.00 Ασπίδα-Νέοι Μινωταύρου
10.15 Αρης-ΑΔΝ Κυδωνίας
11.30 ΑΠ Σούδας-ΑΕ Κυδωνίας
12.45 ΑΡΕΝΑ-Καλτσέτο

Νεροκούρου (Ψιλιτέλης)
09.00 Ιδομενέας-Ίκαρος
10.15 Απόλλων-Ηρακλής
11.30 Κορωνίδα-Άπτερα

K10

Σούδα (Οβάκογλου)
09.00 Απόλλων-ΑΠ Σούδας Α
10.15 ΑΟΧ-Ασπίδα
11.30 Αρης- ΑΠ Σούδας Β

Elpisniki (Μπαντά)
09.00 ΕΘΚ-ΑΡΕΝΑ
10.15 Αστέρας Χαλ.-Λέοντες
11.30 Περιβόλια-Δόξα

Καλτσέτο (Χάμπας)
09.00 Ηρακλής-Καλτσέτο
10.15 Μινώταυρος-ΠΑΟΚ
11.30 Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Νέοι Μινωταύρου
(Πέτσας)
12.30 Ικαρος-ΑΔΝ Κυδωνίας

Κ8

Καλτσέτο (Πέτσας)
10.00 ΠΑΟΚ-Ηρακλής
11.00 Νέοι Μινωταύρου-Καλτσέτο

Fair Play 1 (Ξενάκη)
10.00 Ικαρος-ΑΟΧ
11.00 Δόξα-Αγία Μαρίνα

Fair Play 2 (Ξενάκη)
09.00 ΑΡΕΝΑ-ΑΠ Σούδας
10.00 ΕΘΚ-.Αρης
11.00 Πανακρωτηριακός-Απόλλων
12.00 ΓΑΣ-Τιτάν

Χαρωδιά (Καντεράκη)
09.00 Μινώταυρος-Θησέας
10.00 Πλατανιάς-ΣΥΝΚΑ
11.00 Κισσαμικός-Ιδομενέας

Κ10 (Κυριακή 8/12)

Κολυμπάρι (Οβάκογλου)
09.00 Πλατανιάς-Ροδωπού
10.15 Γρανίτης Παλαιόχωρα

 

 

 

Rabona ad