Διατηρείται σε τροχιά ανόδου

Ποσειδών Καμισιανών-Ραπανιανών Δάφνη | 20 Μαρτίου 2016, 19:44

Στο "κόλπο" της ανόδου παραμένει ο Ποσειδώνας Καμισιανών-Ραπανιανών που ήταν σαρωτικός κόντρα στην Δάφνη την οποία κέρδισε με 6-0, στο Κολυμβάρι.

Ο Μπούχλης με πλασέ στο 20’ και ο Μανωλεδάκης  στο 30’ με πέναλτι πέτυχαν τα δύο πρώτα γκολ του Ποσειδώνα στο παιχνίδι.

Το πέναλτι το κέρδισε ο Καβακόπουλος.

Λίγο πριν το ημίχρονο έγινε και το 3-0 για την ομάδα του Δημήτρη Ανθούση, μετά την προσπάθεια του Παπασηφάκη και το σουτ του Λίκα.

Ο Λίκα και πάλι ανέβασε τα τέρματα της ομάδας του στο 4-0 πέντε λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

Ο Πενταράκης στο 73’ έκανε το 5-0 και ο Παπασηφάκης το τελικό 6-0 στο 81’ μετά την πάσα του Πενταράκη.

Διαιτητής: Κασσελάκης

Βοηθοί:Μπαταγκιώνη-Καντεράκη

Ποσειδώνας Καμ/Ραπ. (Δημήτρης Ανθούσης): Μουστάκας, Λιανιδάκης (70’ Πενταράκης), Ψαρουδάκης, Καβακόπουλος, Μανωλεδάκης (70’ Βαλέρα), Μπούχλης (68’ Γαλανάκης), Ράπτης, Μουτζούρης, Λίκα, Παπασηφάκης, Καλιτσάκης

Δάφνη (Σταμάτης Φλεμετάκης): Κοζωνάκης, Σοφιανόπουλος, Τραϊτοράκης, Κουβάτσης, Σταθάκης, Σκριάπας, Μανταδάκης (72’ Καπριδάκης), Ντούπη (59’ Χαιρετάκης), Κοκολάκης Ι., Κλάδος (77′ Μοχλάκης Γ.), Νικολαντωνάκης