Δεν -Χ-άρηκε κανείς στον Ταυρωνίτη

Ποσειδών Καμισιανών-Ραπανιανών Άρης Σούδας | 21 Οκτωβρίου 2017, 19:18

Ισοπαλία με σκορ 1-1 σημειώθηκε στο γήπεδο του Ταυρωνίτη ανάμεσα στον Ποσειδώνα Καμισιανών-Ραπανιανών που έμεινε για 8ο συνεχόμενο αήττητος και τον Άρη Σούδας, με το αποτέλεσμα να κρίνεται μέσα σε ένα λεπτό.

Η γηπεδούχος ομάδα κατάφερε να προηγηθεί στο παιχνίδι στο 12ο λεπτό με προβολή του Μπούχλη έπειτα από σουτ του Κελέση, για να ισοφαρίσει μερικά δευτερολέπτα αργότερα ο Άρης Σούδας με πλασέ του Μιχαλόπουλου.

Στο 33′ ο Παντελακάκης είχε κεφαλιά στο δοκάρι για τους φιλοξενούμενους, με τις δύο ομάδες στη συνέχεια να χάνουν κάποιες σημαντικές ευκαιρίες για ένα δεύτερο γκολ, κάτι που τελικά δεν ήρθε για να παραμείνει το σκορ στο 1-1.

Ποσειδών Καμισιανών-Ραπανιανών (Δημήτρης Ανθούσης): Καλοριζικάκης, Ράπτης (75′ Αργύρης), Κομπογεννητάκης, Νταγκουνάκης, Ψαρουδάκης (88΄ Λιανιδάκης), Κελέση, Μάρτιν (60′ Χρυσός), Δοντσίδης, Καβακόπουλος, Μπούχλης (79′ Μαριανάκης), Τερεζάκης

Άρης Σούδας (Γιώργος Κόλτζος): Βροντάκης, Φέζγκα, Παπάζογλου (67′ Αρτσιδάκης), Κεμπάτσι, Στεφανίδης, Νικολακάκης, Σούλιαρης, Παντελακάκης (88′ Τσέκοβ), Στρατουδάκης, Μιχαλόπουλος (78′ Λίκα), Κ. Τερεράκης