Ξεκίνησε το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα μπάσκετ στον Τσιβαρά

Εργασιακό | 19 Ιουλίου 2016, 17:29

Σε φουλ ρυθμούς εξελίσσεται το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα μπάσκετ που διοργανώνεται για ακόμα μια χρονιά στον Τσιβαρά Αποκορώνου. Από το athlitiko.gr θα μαθαίνετε όλα τα αποτέλεσματα.

Αναλυτικά:

Τα ματς που έγιναν τη Δευτέρα (18/7):

ΕΛΟΡΟΥΣ-ΣΑΜΩΝΑΣ: 39-51

1ο δεκάλεπτο: 11-7

2ο δεκάλεπτο: 7-19

3ο δεκάλεπτο: 7-10

4ο δεκάλεπτο: 14-15

ΕΛΟΡΟΥΣ(Σπυριδάκης): Βουράκης 3, Καβουλάκης 7, Βαβουράκης 2, Ζερβουδάκης 8, Κουτσοριδάκης 6, Σπυριδάκης 9, Ζαμπετάκης 4

ΣΑΜΩΝΑΣ(Ουγλάβας): Μπικουβαράκης 4, Κοντογιάννης 17, Ουγλάβας 4, Καβουκίδης, Λιονάκης 7, Παπαδουλάκης 17, Γεντεκάκης 2

 

ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE-Π.Σ. ΚΑΛΥΒΕΣ: 37-47

1ο δεκάλεπτο: 8-15

2ο δεκάλεπτο: 6-9

3ο δεκάλεπτο: 16-11

4ο δεκάλεπτο: 7-12

ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE(Μπολαράκης): Καμπουράκης 2, Κοϊδης 4, Μουρτιόγλου 15, Μπολαράκης 1, Πατεδάκης, Μίκλοβαν 4, Δουκάκος 11

Π.Σ. ΚΑΛΥΒΕΣ(Δερμιτζάκης): Λιονάκης 15, Κατσουλάκης 11, Connor 2, Βογιατζάκης 2, Βουρβαχάκης 5, Γκογκάκης 2, Παϊζάκης 10, Κατσανικάκης 

Οι όμιλοι:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΒΑΜΟΣ
ΤΑΛΩΣ
ΑΣΗ ΓΟΝΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΜΩΝΑΣ 2 (+12)
Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ 2 (+10)
ΑΛΜΥΡΙΔΑ 1 (-10)
ΕΛΟΡΟΥΣ 1 (-12)
Η.Π. ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΡΝΑΣ
ΚΟΥΡΗΤΕΣ
ΡΑΜΝΗ
ESPRESSO ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/7
19:30 ΕΛΟΡΟΥΣ-ΣΑΜΩΝΑΣ 39-51
21:15 ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE-Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ 37-47

ΤΡΙΤΗ 19/7
19:30 ΤΣΙΒΑΡΑΣ-ΒΑΜΟΣ
21:15 ΕΛΟΡΟΥΣ-Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/7
19:30 ΣΑΜΩΝΑΣ-Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ
21:15 ΒΑΜΟΣ-ΑΣΗ ΓΟΝΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ 21/7
19:30 ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE-ΕΛΟΡΟΥΣ
21:15 ΚΟΥΡΗΤΕΣ-ΡΑΜΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/7
19:30 ΒΑΜΟΣ-ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
21:15 ΑΣΗ ΓΟΝΙΑ-ΤΑΛΩΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/7
19:30 ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ-ΤΑΛΩΣ
21:15 ΚΟΥΡΝΑΣ-ESPESSO ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/7
19:30 ΣΑΜΩΝΑΣ-ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE
21:15 Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ-Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/7
19:30 ΚΟΥΡΗΤΕΣ-ESPRESSO ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
21:15 ΡΑΜΝΗ-ΚΟΥΡΝΑΣ

ΤΡΙΤΗ 26/7
19:30 ΤΣΙΒΑΡΑΣ-ΤΑΛΩΣ
21:15 ΑΣΗ ΓΟΝΙΑ-ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/7
19:30 ΕΛΟΡΟΥΣ-Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ
21:15 Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ-ΑΛΜΥΡΙΔΑ FRANCOISE

ΠΕΜΠΤΗ 28/7
19:30 ΡΑΜΝΗ-ESPRESSO ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
21:15 ΚΟΥΡΝΑΣ-ΚΟΥΡΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/7
19:30 ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ-ΤΣΙΒΑΡΑΣ
21:15 ΤΑΛΩΣ-ΒΑΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/7
19:30 Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ-ΣΑΜΩΝΑΣ
21:15 ΑΣΗ ΓΟΝΙΑ-ΤΣΙΒΑΡΑΣ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/7
19:30
21:15

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/8
19:30
21:15

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΤΡΙΤΗ 2/8
19:30
21:15

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8
19:30
21:15

karta antonis garden
zgas

Rabona ad