Enetikon Restaurant

Ξεκίνημα στη Χίο στη β’ φάση της Α1 ο ΝΟΧ

Πόλο 16 Ιανουαρίου 2023, 15:32

Με το εκτός έδρας παιχνίδι απέναντι στην Χίο θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στην β’ φάση του πρωταθλήματος της Α1 ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων. Αυτό θα πραγματοποιηθεί το προσεχές Σάββατο 21 Νοεμβρίου.

KTEO Κρήτης

Μετά την ολοκλήρωση της α’ φάσης της σεζόν, οι 16 ομάδες αναμένεται έτσι να ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους στον επόμενο γύρο, με τον ΝΟΧ να δίνει το τελευταίο του ματς την Τετάρτη 29 Μαρτίου απέναντι στον Νηρέα Χαλανδρίου.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα και για τους δύο ομίλους (G1 και G2) έχει ως εξής:

Το Σάββατο 21 Ιανουαρίου με το παιχνίδι απέναντι στην Χίο την οποία θ’ αντιμετωπίσει εκτός έδρας θα ξεκινήσουν οι υποχρεώσεις για τον ΝΟ Χανίων ΑΝΕΚ LINES στη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας.

Η ομάδα του Μάνθου Βουλγαράκη αναμένεται έτσι να ριχθεί άμεσα στη μάχη εν όψει της συνέχισης των υποχρεώσεων της σε επίπεδο πρωταθλήματος, ενώ θα τις ολοκληρώσει την Τετάρτη 29 Μαρτίου με το ματς απέναντι στον Νηρέα Χαλανδρίου.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα και για τους δύο ομίλους (G1 και G2) έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Σάββατο 21/1
• ΟΜΙΛΟΣ G1
15:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
17:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
17:00 Εθνικός-Βουλιαγμένη
18:00 Πανιώνιος-ΓΣ Περιστερίου
• ΟΜΙΛΟΣ G2
13:45 Νηρέας Χαλανδρίου-Γλυφάδα
15:30 Υδραϊκός-Παλαιό Φάληρο
17:30 Χίος-ΝΟ Χανίων
18:30 ΑΕΚ-Ηλυσιακός

2η αγωνιστική
Σάββατο 28/1
• ΟΜΙΛΟΣ G1
15:00 ΠΑΟΚ-Εθνικός
16:00 ΓΣ Περιστερίου-Ολυμπιακός
16:00 Βουλιαγμένη-Παναθηναϊκός
19:00 Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
• ΟΜΙΛΟΣ G2
15:30 ΝΟ Χανίων-Υδραϊκός
15:30 Γλυφάδα-Χίος
18:00 Παλαιό Φάληρο-ΑΕΚ
20:30 Ηλυσιακός-Νηρέας Χαλανδρίου

3η αγωνιστική
Σάββατο 11/2
• ΟΜΙΛΟΣ G1
17:00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
18:00 Πανιώνιος Βουλιαγμένη
Κυριακή 12/2
12:00 Εθνικός-ΓΣ Περιστερίου
14:00 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
• ΟΜΙΛΟΣ G2
Σάββατο 11/2
13:45 Νηρέας Χαλανδρίου-Παλαιό Φάληρο
17:30 Υδραϊκός-Γλυφάδα
17:30 Χίος-Ηλυσιακός
18:30 ΑΕΚ-ΝΟ Χανίων

4η αγωνιστική
Τετάρτη 15/2
• ΟΜΙΛΟΣ G1
18:00 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
20:00 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
21:00 ΓΣ Περιστερίου-Παναθηναϊκός
21:00 Απόλλων Σμύρνης-Εθνικός
• ΟΜΙΛΟΣ G2
15:30 ΝΟ Χανίων-Νηρέας Χαλανδρίου
16:00 Παλαιό Φάληρο-Χίος
19:30 Γλυφάδα-ΑΕΚ
20:30 Ηλυσιακός-Υδραϊκός

5η αγωνιστική
Τετάρτη 22/2
• ΟΜΙΛΟΣ G1
13:45 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
18:00 Βουλιαγμένη-Εθνικός
21:00 ΓΣ Περιστερίου-Πανιώνιος
21:00 Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός
• ΟΜΙΛΟΣ G2
15:30 ΝΟ Χανίων-Χίος
19:30 Γλυφάδα-Νηρέας Χαλανδρίου
20:30 Ηλυσιακός-ΑΕΚ
20:30 Παλαιό Φάληρο-Υδραϊκός

6η αγωνιστική
Σάββατο 25/2
• ΟΜΙΛΟΣ G1
15:00 Εθνικός-ΠΑΟΚ
17:00 Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου
17:00 Παναθηναϊκός-Βουλιαγμένη
18:00 Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης
• ΟΜΙΛΟΣ G2
13:45 Νηρέας Χαλανδρίου-Ηλυσιακός
15:30 Υδραϊκός-ΝΟ Χανίων
17:30 Χίος-Γλυφάδα
20:30 ΑΕΚ-Παλαιό Φάληρο

7η αγωνιστική
Σάββατο 18/3
• ΟΜΙΛΟΣ G1
13:45 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
16:00 Βουλιαγμένη-Πανιώνιος
18:00 ΓΣ Περιστερίου-Εθνικός
19:00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός
• ΟΜΙΛΟΣ G2
15:30 ΝΟ Χανίων-ΑΕΚ
15:30 Ηλυσιακός-Χίος
16:00 Γλυφάδα-Υδραϊκός
18:00 Παλαιό Φάληρο-Νηρέας Χαλανδρίου

8η αγωνιστική
Τετάρτη 29/3
• ΟΜΙΛΟΣ G1
17:00 Παναθηναϊκός-ΓΣ Περιστερίου
19:30 Εθνικός-Απόλλων Σμύρνης
18:00 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη
20:30 Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
• ΟΜΙΛΟΣ G2
13:45 Νηρέας Χαλανδρίου-ΝΟ Χανίων
17:30 Χίος-Παλαιό Φάληρο
19:30 ΑΕΚ-Γλυφάδα
20:30 Υδραϊκός-Ηλυσιακός

Rabona ad