Τρία μετάλλια ο Χιώτης, ένα η Νταουντάκη – Οι κρητικές παρουσίες

Ποδηλασία | 2 Αυγούστου 2021, 19:35

Εκτός από το χρυσό του Γιάννη Ξενάκη (Τάλως ΑΝΕΚ LINES) ακόμη τέσσερα μετάλλια κατέληξαν στην Κρήτη από το Πανελλήνιο πρωτάθλημα πίστας Εφήβων-Παίδων/Κορασίδων.

Η διοργάνωση φιλοξενήθηκε από τις 25 Ιουλίου έως την 1η Αυγούστου στο Ολυμπιακό Ποδηλατοδρόμιο του ΟΑΚΑ.

Ένα χρυσό και δύο ασημένια κατέκτησε στους παίδες ο Γιάννης Χιώτης του Ατλα Ρεθύμνου, ενώ “χάλκινη” ήταν στις κορασίδες η Ειρήνη Νταουντάκη του Κύδωνα Χανίων.

Τα κρητικά μετάλλια:
Γιάννης Ξενάκης (Τάλως ΑΝΕΚ LINES) – χρυσό στα 500ΤΤ παίδων
Ειρήνη Νταουντάκη (Κύδων) – χάλκινο στο Σπριντ κορασίδων
Γιάννης Χιώτης (Ατλας Ρεθύμνου) – χρυσό στο Σκρατς και ασημένιο στον Αγώνα Πόντων παίδων

Τα αποτελέσματα

Κορασίδες
Όμνιουμ
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Χριστίνα Κυριαζάκου (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Αικατερίνη Χατζηστεφανή (ΑΟ Ανταίος)

6. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
7. Αθηνά Τζουλάκη (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)

Αγώνας Πόντων
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Χριστίνα Κυριαζάκου (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Νίκη Φρίντζιλα (ΑΕΚ Τρίπολης)

4. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)

Αγώνας Αποκλεισμού
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Χριστίνα Κυριαζάκου (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Δέσποινα Τουρλή (ΠΑΟΚ)

10. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
12. Ειρήνη Νταουντάκη (ΑΟ Κύδων)

Σκρατς
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Δέσποινα Τουρλή (ΠΑΟΚ)
3. Χριστίνα Κυριαζάκου (ΑΕΚ Τρίπολης)

7. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
10. Ειρήνη Νταουντάκη (ΑΟ Κύδων)

500 ΤΤ
1. Δέσποινα Τουρλή (ΠΑΟΚ)
2. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Χριστίνα Κυριαζάκους (ΑΕΚ Τρίπολης)

8. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
9. Ειρήνη Νταουντάκη (ΑΟ Κύδων)
14. Αναστασία Σημαντήρα (ΠΟΗ Κάστρο)
15. Μαρία – Ελενα Κουμπενάκη (ΠΟΗ Κάστρο)

Σπριντ
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Βασιλεία Φωκιανού (ΑΣΡ Ελαφος)
3. Ειρήνη Νταουντάκη (ΑΟ Κύδων)

6. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
12. Αναστασία Σημαντήρα (ΠΟΗ Κάστρο)
13. Μαρία – Ελενα Κουμπενάκη (ΠΟΗ Κάστρο)

Ατομική Καταδίωξη
1. Κωνσταντίνα Φαρφαρά (ΑΕΚ Τρίπολης)
2. Δέσποινα Τουρλή (ΠΑΟΚ)
3. Χριστίνα Κυριαζάκου (ΑΕΚ Τρίπολης)

7. Ειρήνη Νταουντάκη (ΑΟ Κύδων)
13. Μαρία Καρδαμάκη (ΠΟΧ Τάλως)
14. Αναστασία Σημαντήρα (ΠΟΗ Κάστρο)
15. Μαρία – Ελενα Κουμπενάκη (ΠΟΗ Κάστρο)

Παίδες
Όμνιουμ
1. Πέτρος Παναγάκος (Σπαρτιατικός)
2. Διονύσιος Θεοδόσης Λαμπούδης (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος (ΠΟ Πάτρας)

7. Γιάννης Χιώτης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
10. Γιάννης Ρυακιωτάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
13. Μανώλης Γουλερμάκης (ΠΟΧ Τάλως)
15. Αγγελος Φραγκάκης (ΑΟ Κύδων)
16. Γιώργος Χουλάκης (ΠΟ Δρήρος)
20. Αντώνης Μουζουράκης (ΑΟ Κύδων)

Αγώνας Πόντων
1. Πέτρος Παναγάκος (Σπαρτιατικός)
2.Γιάννης Χιώτης (ΠΑΣ Άτλας Ρεθύμνου)
3. Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος (ΠΟ Πάτρας)

9. Μανώλης Γουλερμάκης (ΠΟΧ Τάλως)
13. Αγγελος Φραγκάκης (ΑΟ Κύδων)
14. Γιώργος Χουλάκης (ΠΟ Δρήρος)

Αγώνας Αποκλεισμού
1. Πέτρος Παναγάκος (Σπαρτιατικός)
2. Βασίλειος Πολύζος (ΠΑΣ Πηνειός)
3. Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος (ΠΟ Πάτρας)

4. Γιάννης Χιώτης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
10. Μανώλης Γουλερμάκης (ΠΟΧ Τάλως)
11. Γιάννης Ρυακιωτάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
17. Παναγιώτης Ζαχαριουδάκης (ΠΟΧ Τάλως)

Σκρατς
1. Γιάννης Χιώτης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
2. Βασίλειος Πολύζος (ΠΑΣ Πηνειός)
3. Διονύσιος Θεοδόσης Λαμπούδης (ΑΕΚ Τρίπολης)

12. Γιάννης Ρυακιωτάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
13. Μανώλης Γουλερμάκης (ΠΟΧ Τάλως)
16. Αντώνης Μουζουράκης (ΑΟ Κύδων)
18. Γιώργος Χουλάκης (ΠΟ Δρήρος)
20. Γιάννης Ξενάκης (ΠΟΧ Τάλως)
DF Αγγελος Φραγκάκης (ΑΟ Κύδων)

500 ΤΤ
1. Γιάννης Ξενάκης (ΠΟΧ Τάλως)
2. Αλέξιος Μάγκλαρης (ΠΟ Τρίπολης)
3. Πέτρος Παναγάκος (Σπαρτιατικός)

17. Γιάννης Ρυακιωτάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
21. Αντώνης Μουζουράκης (ΑΟ Κύδων)
22. Νίκος Γεωργουλάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
23. Παναγιώτης Ζαχαριουδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
28. Αγγελος Φραγκάκης (ΑΟ Κύδων)

Σπριντ
1. Αλέξιος Μάγκλαρης (ΠΟ Τρίπολης)
2. Διονύσιος Θεοδόσης Λαμπούδης (ΑΕΚ Τρίπολης)
3. Βασίλειος Πολύζος (ΠΑΣ Πηνειός)

4. Γιάννης Ξενάκης (ΠΟΧ Τάλως)
15. Νίκος Γεωργουλάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)
21. Παναγιώτης Ζαχαριουδάκης (ΠΟΧ Τάλως)

Ομαδικό Σπριντ
1. Αλέξιος Μάγκλαρης – Κωνσταντίνος Τσετσώνης (ΠΟ Τρίπολης)
2. Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος – Χριστόφορος Μπακόπουλος (ΠΟ Πάτρας)
3. Σπυρίδων Θεοχάρης – Δημήτριος Αθανασίου (ΑΠΟ Κορωπί)

4. Γιάννης Ρυακιωτάκης – Νίκος Γεωργουλάκης (ΠΑΣ Ατλας Ρεθύμνου)

Ατομική Καταδίωξη
1. Πέτρος Παναγάκος (Σπαρτιατικός)
2. Γιάννης Χιώτης (ΠΑΣ Άτλας Ρεθύμνου)
3. Δημήτριος Αθανασίου (ΠΑΣ Κορωπί)

8. Μανώλης Γουλερμάκης (ΠΟΧ Τάλως)
14. Αγγελος Φραγκάκης (ΑΟ Κύδων)
16. Γιώργος Χουλάκης (ΠΟ Δρήρος)
21. Παναγιώτης Ζαχαριουδάκης (ΠΟΧ Τάλως)

Εφηβοι
Όμνιουμ
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Δημήτριος Κατσίμπουρας (ΠΟ Βόλος)
3. Αριστείδης Κουτούνης (Ροδήλιος)

9. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
10. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
11. Φώτης Ηλιάδης (ΑΟ Κύδων)

Αγώνας Πόντων
1. Δημήτριος Κατσίμπουρας (ΠΟ Βόλος)
2. Μάρκος Κόρδας (ΠΟ Πάτρας)
3. Αριστείδης Κουτούνης (Ροδήλιος)

6. Φώτης Ηλιάδης (ΑΟ Κύδων)
8. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
10. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)

Αγώνας Αποκλεισμού
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Μάρκος Κόρδας (ΠΟ Πάτρας)
3. Αλέξανδρος Μπαρμπαγιάννης (ΠΓΣ Λάρισας)

Σκρατς
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Μιχαήλ Σαββάκης (Ροδήλιος)
3. Αλέξανδρος Μπαρμπαγιάννης (ΠΓΣ Λάρισας)

8. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
9. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)

Κεϊρίν
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Στυλιανός Βαρβεράκης (ΠΟ Τρίπολης)
3. Αναστάσιος Αλειφερόπουλος (ΠΟ Βόλος)

6. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
9. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
12. Φώτης Ηλιάδης (ΑΟ Κύδων)

Ατομική Καταδίωξη
1. Δημήτριος Κατσίμπουρας (ΠΟ Βόλος)
2. Νικηφόρος Αρβανίτου (ΑΟ Θησέας)
3. Μιχαήλ Σαββάκης (Ροδήλιος)

9. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
10. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
11. Φώτης Ηλιάδης (ΑΟ Κύδων)

1000 ΤΤ
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Νικηφόρος Αρβανίτου (ΑΟ Θησέας)
3. Δημήτριος Κατσίμπουρας (ΠΟ Βόλος)

10. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
13. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)
14. Φώτης Ηλιάδης (ΑΟ Κύδων)

Σπριντ
1. Μιλτιάδης Χαρόβας (ΠΟ Βόλος)
2. Ιωάννης Ερελίδης (ΠΟ Βόλος)
3. Αλέξανδρος Μπαρμπαγιάννης (ΠΓΣ Λάρισας)

9. Παναγιώτης Παναγάρης (ΠΟΧ Τάλως)
11. Κωνσταντίνος Λιοδάκης (ΠΟΧ Τάλως)

Ομαδικό σπριντ
1. Χαρόβας – Αλειφερόπουλος – Ερελίδης (ΠΟ Βόλος)
2. Βαρβεράκης – Μάγκλαρης – Dervishi (ΠΟ Τρίπολης)
3. Γρηγόρης – Τσάκωνας – Παναγάκος (Σπαρτιατικός)

Επιμέλεια: Λευτέρης Αντωνακάκης

JoyMachine

Rabona ad

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

agen poker online

bd138

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen slot online terpercaya

agen sbobet terpercaya

agen sbobet terpercaya

agen sbobet terpercaya

agen sbobet terpercaya

agen sbobet terpercaya

bandar togel online

bandar togel online

situs poker online

togel online

login joker123

situs sbobet terpercaya

agen slot online

tante4d

qqemas

mpo757

bola88

qqdewa

http://11mail.catholicworker.org/

http://27rqdsc86t.danluu.com/

http://3.preciousplastic.com/

https://developer.sweetyhigh.com/

https://tribler.orgwww.tribler.org/

http://20.sorgalla.com/

http://20.sorgalla.com/poker-online/

http://20.sorgalla.com/poker-online/

http://20.sorgalla.com/sbobet/

http://20.sorgalla.com/togel-online/

https://bd138.com/

https://bd138.net/

https://bd138.org/

https://bd138.info/

togel online

togel online

togel online

togel online

togel online

togel online

togel online

togel online

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

agen slot online

agen slot online terbaik

situs agen slot online

agen slot online terpercaya

agen slot online indonesia

agen slot online

situs sbobet terpercaya

agen slot online resmi

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs poker online

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

situs sbobet terpercaya

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

login joker123

agen slot online

agen slot online

agen slot online

agen slot online