Του έδωσε την νίκη ο Μπουλής

Σφακιά Παγχανιακός | 7 Φεβρουαρίου 2016, 20:09

Ένα γκολ ήταν αρκετό για τον Παγχανιακό, για να κάμψει την αντίσταση των Σφακίων με 1-0, με τους νικητές να παραμένουν στην μέση της βαθμολογίας.

Ο Μπουλής ερχόμενος από τον πάγκο, σκόραρε με κεφαλιά τρία λεπτά μετά την είσοδο του στο γήπεδο, μετά του κόρνερ του Κόσεκ (48’).

Η ομάδα των Σφακίων που παραμένει σε δύσκολη θέση,διαμαρτύρεται για μία αποβολή που δεν δόθηκε σε φάουλ πάνω στον Σοφούλη, στο δεύτερο ημίχρονο.

Διαιτητής: Κουρκουμελάκης

Βοηθοί: Χάμπας-Στρατιδάκης

Παγχανιακός (Γιώργος Λιανιδάκης): Τζαβέλλας, Σκεπασιανός, Φανταουσάκης, Τσαλίκης, Ξηρουχάκης (70’ λ.τρ. Μπελώνης), Ποντικάκης (46’ Χατζηδάκης), Φαντάκης, Κόσεκ, Δροσινός (46’ Μπουλής), Τσουβαλάκης, Καραγκασίδης

Σφακιά (Μανώλης Τζωρτζάκης): Συγγελάκης, Σοφούλης, Περράκης (53’ Μαγγελάκης), Δεληγιαννάκης, Τζωρτζάκης Ι.Εμ., Μπούχλης (74’ Κατελανάκης), Βούρβαχης, Χομπιτάκης, Αλεξίου, Δουρουντούς (65’ Καγιαδάκης), Τζωρτάκης Σ.)