Το πρόγραμμα του β’ γύρου – 19 Μαΐου η τελευταία αγωνιστική

Α' Τοπικό - Γενικά | 26 Δεκεμβρίου 2017, 15:08

Το Σάββατο 19 Μαΐου θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα της Α' Κατηγορίας, ενώ μέχρι το φινάλε θα διεξαχθούν ακόμη δύο αγωνιστικές ημέρα Τετάρτη (24η και 32η).

Το πρόγραμμα του β’ γύρου έχει ως εξής:

20η αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
(15:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός στον Αλικιανό
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Κ.Ρ. στους Αγ. Αποστόλους
ΣΥΝΚΑ-Ίκαρος Μουρνιών στις Μουρνιές
Γρανίτης-Κρ. Αστέρας στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 14 Ιανουαρίου
(10:30)
Απόλλων-Μινώταυρος στη Σούδα

(15:00)
Δόξα Παχιανών-Ροδωπού στη Μ. Ελιά
Κορωνίδα-Θύελλα Καλάθενων στον Βάμο

Κεραμειά-Σπάθα 0-3 α.α.
Ηρακλής Νεροκούρου-Φωστήρας 3-0 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Άρης Σούδας 0-3 α.α.

21η αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιανουαρίου
(15:00)
Ροδωπού-Ηρακλής Νεροκούρου στο Κολυμπάρι
Μινώταυρος-Δόξα Παχιανών στις Μουρνιές
Πανακρωτηριακός-Κορωνίδα στα Καθιανά
Γρανίτης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στην Αγ. Μαρίνα
Κρ. Αστέρας-ΣΥΝΚΑ στη Μ. Ελιά

Κυριακή 21 Ιανουαρίου
(10:30)
Ίκαρος Μουρνιών-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου

(15:00)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Απόλλων στο Κολυμπάρι

Θύελλα Καλάθενων-Κεραμειά 3-0 α.α.
Σπάθα-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
Άρης Σούδας-Φωστήρας 3-0 α.α.

22η αγωνιστική
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
(15:00)
Σπάθα-Άρης Σούδας στο Κολυμπάρι
Ηρακλής Νεροκούρου-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Δόξα Παχιανών-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Μ. Ελιά
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΣΥΝΚΑ στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 28 Ιανουαρίου
(10:30)
Απόλλων-Γρανίτης στη Σούδα

(15:00)
Κορωνίδα-Ίκαρος Μουρνιών στον Βάμο
ΑΕ Κυδωνίας-Κρ. Αστέρας στον Αλικιανό

Κεραμειά-Πανακρωτηριακός 0-3 α.α.
Φωστήρας-Ροδωπού 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Θύελλα Καλάθενων 0-3 α.α.

23η αγωνιστική
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
(15:00)
Άρης Σούδας-Ροδωπού στη Σούδα
Θύελλα Καλάθενων-Σπάθα στο Καστέλι
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ηρακλής Νεροκούρου στο Κολυμπάρι
Γρανίτης-Δόξα Παχιανών στην Αγ. Μαρίνα
Κρ. Αστέρας-Κορωνίδα στη Μ. Ελιά
ΣΥΝΚΑ-Απόλλων στις Μουρνιές

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
(10:30)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας στους Αγ. Αποστόλους

Ίκαρος Μουρνιών-Κεραμειά 3-0 α.α.
Μινώταυρος-Φωστήρας 3-0 α.α.
Πανακρωτηριακός-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.

24η αγωνιστική
Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου
(15:00)
Θύελλα Καλάθενων-Άρης Σούδας στο Καστέλι
Ροδωπού-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Ηρακλής Νεροκούρου-Γρανίτης στα Νεροκούρου
Δόξα Παχιανών-ΣΥΝΚΑ στη Μ. Ελιά
Κορωνίδα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στον Βάμο
Απόλλων-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα

(18:30)
Σπάθα-Πανακρωτηριακός στο Κολυμπάρι

Κεραμειά-Κρ. Αστέρας 0-3 α.α.
Φωστήρας-Ποσειδών Κ.Ρ. 0-3 α.α.
Ίκαρος Μουρνιών-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.

25η αγωνιστική
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
(15:00)
Άρης Σούδας-Μινώταυρος στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-Θύελλα Καλάθενων στα Καθιανά
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ροδωπού στο Κολυμπάρι
Ίκαρος Μουρνιών-Σπάθα στα Νεροκούρου
ΣΥΝΚΑ-Ηρακλής Νεροκούρου στις Μουρνιές

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
(15:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα Παχιανών στον Αλικιανό
Απόλλων-Κορωνίδα στη Σούδα

Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Κεραμειά 3-0 α.α.
Γρανίτης-Φωστήρας 3-0 α.α.
Κρ. Αστέρας-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.

26η αγωνιστική
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
(15:00)
Πανακρωτηριακός-Άρης Σούδας στα Καθιανά
Μινώταυρος-Ποσειδών Κ.Ρ. στις Μουρνιές
Θύελλα Καλάθενων-Ίκαρος Μουρνιών στο Καστέλι
Σπάθα-Κρ. Αστέρας στο Κολυμπάρι

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
(10:30)
Ηρακλής Νεροκούρου-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου

(15:00)
Ροδωπού-Γρανίτης στο Κολυμπάρι
Δόξα Παχιανών-Κορωνίδα στη Μ. Ελιά

Φωστήρας-ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.
Κεραμειά-Απόλλων 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 0-3 α.α.

27η αγωνιστική
Σάββατο 3 Μαρτίου
(15:00)
Άρης Σούδας-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Σούδα
Ίκαρος Μουρνιών-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Γρανίτης-Μινώταυρος στην Αγ. Μαρίνα
Κρ. Αστέρας-Θύελλα Καλάθενων στη Μ. Ελιά
ΣΥΝΚΑ-Ροδωπού στις Μουρνιές
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Σπάθα στους Αγ. Αποστόλους 
Κορωνίδα-Ηρακλής Νεροκούρου στον Βάμο

Δόξα Παχιανών-Κεραμειά 3-0 α.α.
Απόλλων-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
ΑΕ Κυδωνίας-Φωστήρας 3-0 α.α.

28η αγωνιστική
Σάββατο 10 Μαρτίου
(15:00)
Ίκαρος Μουρνιών-Άρης Σούδας στα Νεροκούρου
Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Μινώταυρος-ΣΥΝΚΑ στις Μουρνιές
Σπάθα-Απόλλων στο Κολυμπάρι

Κυριακή 11 Μαρτίου
(10:30)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Γρανίτης στο Κολυμπάρι

(15:00)
Θύελλα Καλάθενων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Καστέλι
Ροδωπού-ΑΕ Κυδωνίας στο Κολυμπάρι

Κεραμειά-Ηρακλής Νεροκούρου 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Δόξα Παχιανών 0-3 α.α.
Φωστήρας-Κορωνίδα 0-3 α.α.

29η αγωνιστική
Σάββατο 17 Μαρτίου
(15:00)
Άρης Σούδας-Γρανίτης στη Σούδα
ΣΥΝΚΑ-Ποσειδών Κ.Ρ. στις Μουρνιές
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Δόξα Παχιανών-Σπάθα στη Μ. Ελιά

Κυριακή 18 Μαρτίου
(10:30)
Κρ. Αστέρας-Ίκαρος Μουρνιών στη Μ. Ελιά
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στον Αλικιανό

(15:00)
Απόλλων-Θύελλα Καλάθενων στη Σούδα

Ηρακλής Νεροκούρου-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
Κεραμειά-Φωστήρας ματαιώθηκε

30η αγωνιστική
Σάββατο 24 Μαρτίου
(15:00)
Κρ. Αστέρας-Άρης Σούδας στη Μ. Ελιά
Γρανίτης-ΣΥΝΚΑ στην Αγ. Μαρίνα
Ίκαρος Μουρνιών-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Ποσειδών Κ.Ρ.-ΑΕ Κυδωνίας στον Ταυρωνίτη
Πανακρωτηριακός-Απόλλων στα Καθιανά
Μινώταυρος-Κορωνίδα στις Μουρνιές
Θύελλα Καλάθενων-Δόξα Παχιανών στο Καστέλι
Σπάθα-Ηρακλής Νεροκούρου στο Κολυμπάρι

Ροδωπού-Κεραμειά 3-0 α.α.
Φωστήρας-Αστέρας Μανολιόπουλου ματαιώθηκε

31η αγωνιστική
Σάββατο 31 Μαρτίου
(16:00)
ΣΥΝΚΑ-Άρης Σούδας στις Μουρνιές
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Κρ. Αστέρας στους Αγ. Αποστόλους
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης στον Αλικιανό
Απόλλων-Ίκαρος Μουρνιών στη Σούδα
Δόξα Παχιανών-Πανακρωτηριακός στη Μ. Ελιά
Ηρακλής Νεροκούρου-Θύελλα Καλάθενων στα Νεροκούρου

Κυριακή 1 Απριλίου
(16:00)
Κορωνίδα-Ποσειδών Κ.Ρ. στον Βάμο

Κεραμειά-Μινώταυρος 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Ροδωπού 0-3 α.α.
Φωστήρας-Σπάθα 0-3 α.α.

32η αγωνιστική
Τετάρτη 4 Απριλίου
(16:00)
Άρης Σούδας-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Σούδα
ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-Απόλλων στη Μ. Ελιά
Γρανίτης-Κορωνίδα στην Αγ. Μαρίνα
Ίκαρος Μουρνιών-Δόξα Παχιανών στα Νεροκούρου
Πανακρωτηριακός-Ηρακλής Νεροκούρου στα Καθιανά
Ροδωπού-Σπάθα στο Κολυμπάρι

Ποσειδών Κ.Ρ.-Κεραμειά 3-0 α.α.
Μινώταυρος-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
Θύελλα Καλάθενων-Φωστήρας 3-0 α.α.

33η αγωνιστική
Σάββατο 14 Απριλίου
(16:30)
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Σούδα
Κορωνίδα-ΣΥΝΚΑ στον Βάμο
Δόξα Παχιανών-Κρ. Αστέρας στη Μ. Ελιά
Ηρακλής Νεροκούρου-Ίκαρος Μουρνιών στα Νεροκούρου
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι

Κυριακή 15 Απριλίου
(10:30)
ΑΕ Κυδωνίας-Άρης Σούδας στον Αλικιανό

(16:30)
Ροδωπού-Θύελλα Καλάθενων στο Κολυμπάρι

Κεραμειά-Γρανίτης 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Ποσειδών Κ.Ρ. 0-3 α.α.
Φωστήρας-Πανακρωτηριακός 0-3 α.α.

34η αγωνιστική
Σάββατο 21 Απριλίου
(17:00)
Άρης Σούδας-Απόλλων στη Σούδα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα Παχιανών στους Αγ. Αποστόλους
Κρ. Αστέρας-Ηρακλής Νεροκούρου στη Μ. Ελιά
Ποσειδών Κ.Ρ.-Σπάθα στο Κολυμπάρι
Πανακρωτηριακός-Ροδωπού στα Καθιανά
Μινώταυρος-Θύελλα Καλάθενων στις Μουρνιές

Κυριακή 22 Απριλίου
(17:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Κορωνίδα στον Αλικιανό

ΣΥΝΚΑ-Κεραμειά 3-0 α.α.
Γρανίτης-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
Ίκαρος Μουρνιών-Φωστήρας 3-0 α.α.

35η αγωνιστική
Σάββατο 28 Απριλίου
(17:00)
Κορωνίδα-Άρης Σούδας στον Βάμο
Δόξα Παχιανών-Απόλλων στη Μ. Ελιά
Ηρακλής Νεροκούρου-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Σπάθα-Γρανίτης στο Κολυμπάρι
Θύελλα Καλάθενων-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Καστέλι
Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές

Κυριακή 29 Απριλίου
(17:00)
Ροδωπού-Ίκαρος Μουρνιών στο Κολυμπάρι

Κεραμειά-ΑΕ Κυδωνίας 0-3 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.
Φωστήρας-Κρ. Αστέρας 0-3 α.α.

36η αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαΐου
(17:00)
Απόλλων-Ηρακλής Νεροκούρου στη Σούδα
ΣΥΝΚΑ-Σπάθα στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-Ροδωπού στη Μ. Ελιά
Γρανίτης-Θύελλα Καλάθενων στην Αγ. Μαρίνα
Ίκαρος Μουρνιών-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Ποσειδών Κ.Ρ.-Πανακρωτηριακός στο Κολυμπάρι

Κυριακή 6 Μαΐου
(10:30)
Άρης Σούδας-Δόξα Παχιανών στη Σούδα

Κορωνίδα-Κεραμειά 3-0 α.α.
ΑΕ Κυδωνίας-Αστέρας Μανολιόπουλου 3-0 α.α.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Φωστήρας 3-0 α.α.

37η αγωνιστική
Σάββατο 12 Μαΐου
(17:00)
Ηρακλής Νεροκούρου-Δόξα Παχιανών στα Νεροκούρου
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας στο Κολυμπάρι
Θύελλα Καλάθενων-ΣΥΝΚΑ στο Καστέλι
Μινώταυρος-Κρ. Αστέρας στις Μουρνιές
Πανακρωτηριακός-Γρανίτης στα Καθιανά
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ίκαρος Μουρνιών στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 13 Μαΐου
(17:00)
Ροδωπού-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Κολυμπάρι

Άρης Σούδας-Κεραμειά 3-0 α.α.
Αστέρας Μανολιόπουλου-Κορωνίδα 0-3 α.α.
Φωστήρας-Απόλλων 0-3 α.α.

38η αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαΐου
(17:00)
Ηρακλής Νεροκούρου-Άρης Σούδας στα Νεροκούρου
Κορωνίδα-Σπάθα στον Βάμο
Απόλλων-Ροδωπού στη Σούδα
ΑΕ Κυδωνίας-Θύελλα Καλάθενων στον Αλικιανό
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Μ. Ελιά
Γρανίτης-Ίκαρος Μουρνιών στην Αγ. Μαρίνα

Δόξα Παχιανών-Φωστήρας 3-0 α.α.
Κεραμειά-Αστέρας Μανολιόπουλου ματαιώθηκε

Mikel Chania Delivery
Antonis Garden
Digenakis
Nymfi-Restaurant

Rabona ad