Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Κ14

ΕΠΣΧ 10 Νοεμβρίου 2022, 12:22

Το απόγευμα της Τρίτης (09/11) πραγματοποιήθηκε – στα γραφεία της ΕΠΣ Χανίων – η κλήρωση του πρωταθλήματος Κ14.

Delakis Sifis

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους των 10 ομάδων και θα διεξαχθεί ένας γύρος. Επειτα από το τέλος του γύρου οι 5 πρώτες ομάδες θα σχηματίσουν νέο όμιλο από τον οποίο θα προκύψει ο πρωταθλητής.

Οι όμιλοι και το πρόγραμμα ανά όμιλο:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠ Σούδας, Μινώταυρος, Νέος Κισσαμικός, Κρητικός Αστέρας, Νέοι Μινωταύρου, Ασπίδα, Ιωνία 2000, Σπάθα, Πλατανιάς, Πανακρωτηριακός

1η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Μινώταυρος
Ν. Κισσαμικός-Πανακρωτηριακός
Κρ. Αστέρας-Πλατανιάς
Ν. Μινωταύρου-Σπάθα
Ασπίδα-Ιωνία 2000

2η αγωνιστική
Μινώταυρος-Κρ. Αστέρας
Ν. Κισσαμικός-ΑΠ Σούδας
Σπάθα-Ιωνία 2000
Πλατανιάς-Ασπίδα
Πανακρωτηριακός-Ν. Μινωταύρου

3η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Κρ. Αστέρας
Ν. Μινωταύρου-Ν. Κισσαμικός
Ασπίδα-Μινώταυρος
Ιωνία 2000-Πανακρωτηριακός
Σπάθα-Πλατανιάς

4η αγωνιστική
Μινώταυρος-Σπάθα
Ν. Κισσαμικός-Ιωνία 2000
Κρ. Αστέρας-Ασπίδα
Ν. Μινωταύρου-ΑΠ Σούδας
Πανακρωτηριακός-Πλατανιάς

5η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Ασπίδα
Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός
Ιωνία 2000-Ν. Μινωταύρου
Σπάθα-Κρ. Αστέρας
Πλατανιάς-Ν. Κισσαμικός

6η αγωνιστική
Ν. Κισσαμικός-Μινώταυρος
Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός
Ν. Μινωταύρου-Πλατανιάς
Ασπίδα-Σπάθα
Ιωνία 2000-ΑΠ Σούδας

7η αγωνιστική
Μινώταυρος-Ν. Μινωταύρου
Κρ. Αστέρας-Ν. Κισσαμικός
Σπάθα-ΑΠ Σούδας
Πλατανιάς-Ιωνία 2000
Πανακρωτηριακός-Ασπίδα

8η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Πλατανιάς
Ν. Μινωταύρου-Κρ. Αστέρας
Ασπίδα-Ν. Κισσαμικός
Ιωνία 2000-Μινώταυρος
Πανακρωτηριακός-Σπάθα

9η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Πανακρωτηριακός
Ν. Κισσαμικός-Σπάθα
Κρ. Αστέρας-Ιωνία 2000
Ασπίδα-Ν. Μινωταύρου
Πλατανιάς-Μινώταυρος

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Παλαιόχωρα, Απόλλων, ΑΔΝ Κυδωνίας, Καλτσέτο, Τιτάν, Θησέας, Δόξα Παχιανών, Φοίνικας, Ηρακλής Νεροκούρου, Ικαρος Μουρνιών

1η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Απόλλων
ΑΔΝ Κυδωνίας-Ικαρος Μουρνιών
Καλτσέτο-Ηρακλής Νεροκούρου
Τιτάν-Φοίνικας
Θησέας-Δόξα Παχιανών

2η αγωνιστική
Απόλλων-Καλτσέτο
ΑΔΝ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα
Φοίνικας-Δόξα Παχιανών
Ηρακλής Νεροκούρου-Θησέας
Ικαρος Μουρνιών-Τιτάν

3η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Καλτσέτο
Τιτάν-ΑΔΝ Κυδωνίας
Θησέας-Απόλλων
Δόξα Παχιανών -Ικαρος Μουρνιών
Φοίνικας-Ηρακλής Νεροκούρου

4η αγωνιστική
Απόλλων-Φοίνικας
ΑΔΝ Κυδωνίας-Δόξα Παχιανών
Καλτσέτο-Θησέας
Τιτάν-Παλαιόχωρα
Ικαρος Μουρνιών-Ηρακλής Νεροκούρου

5η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Θησέας
Απόλλων-Ικαρος Μουρνιών
Δόξα Παχιανών -Τιτάν
Φοίνικας-Καλτσέτο
Ηρακλής Νεροκούρου-ΑΔΝ Κυδωνίας

6η αγωνιστική
ΑΔΝ Κυδωνίας-Απόλλων
Καλτσέτο-Ικαρος Μουρνιών
Τιτάν-Ηρακλής Νεροκούρου
Θησέας-Φοίνικας
Δόξα Παχιανών -Παλαιόχωρα

7η αγωνιστική
Απόλλων-Τιτάν
Καλτσέτο-ΑΔΝ Κυδωνίας
Φοίνικας-Παλαιόχωρα
Ηρακλής Νεροκούρου-Δόξα Παχιανών
Ικαρος Μουρνιών-Θησέας

8η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νεροκούρου
Τιτάν-Καλτσέτο
Θησέας-ΑΔΝ Κυδωνίας
Δόξα Παχιανών -Απόλλων
Ικαρος Μουρνιών-Φοίνικας

9η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Ικαρος Μουρνιών
ΑΔΝ Κυδωνίας-Φοίνικας
Καλτσέτο-Δόξα Παχιανών
Θησέας-Τιτάν
Ηρακλής Νεροκούρου-Απόλλων

 

Estrella
Digital Print Shop
Ζakroshoes
Crepe Factory Chania
Crepaland Greece

Rabona ad