Το πρόγραμμα του Πανελληνίου πρωταθλήματος

Στίβος | 2 Ιουνίου 2021, 16:13

Το Παμπελοποννησιακό στάδιο της Πάτρας είναι έτοιμο να υποδεχτεί για όγδοη χρόνια το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών και Ανδρών-Γυναικών Κ23.

Μετά από το διεθνές μίτινγκ “Βενιζέλεια-Χανιά” η “σκυτάλη” περνά στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου, με τους αγώνες στους οποίους θα συμμετάσχουν οι κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες των κατηγοριών.

Η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο (05/06) και η διοργάνωση θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (06/06).

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 
ΣΑΒΒΑΤΟ (5/6)    
9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Προπ. Λαδόπουλου – Όριο: 57,00μ.
9:00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός Όριο: 41,00μ.
9:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός 2 group Όριο: 4,80μ.
9:15 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός 2 group 2 σκάμματα – Όριο: 15,00μ.
9:15 100μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
9:35 110μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός 2 group Όριο: 1,70μ.
10:00 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές  
10:25 400μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές  
10:45 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός 2 group 2 σκάμματα – Όριο: 12,20μ.
11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Όριο: 15,90μ.
11:00 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός Όριο: 44,00μ.
11:10 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές  
11:35 100μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές  
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16:45 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  Προπ. Λαδόπουλου
18:00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:05 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:40 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:45 100μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:55 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:00 110μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:15 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
19:21 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
19:30 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
19:36 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
19:40 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:45 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:50 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
19:56 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
20:05 400μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
20:11 400μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
20:15 1500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
20:25 1500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
20:35 1500μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
20:45 1500μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
20:55 3.000μ. με Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
21:10 3.000μ. με Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
21:35 4 X 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
21:44 4 X 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
21:50 4 X 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
21:59 4 X 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
22:08 4 X 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 3  

 

ΚΥΡΙΑΚΗ (6/6)
 
9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός Προπ. Λαδόπουλου – Όριο: 48,00μ.
9:00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Α΄group Όριο: 47,60μ.
9:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Όριο: 3,70μ.
9:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός 2 group 2 σκάμματα – Όριο: 5,80μ.
9:30 400μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
9:55 400μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός 2 group Όριο: 2,00μ.
10:15 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Β΄group Όριο: 47,00μ.
10:20 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:40 800μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:45 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός 2 group 2 σκάμματα – Όριο: 7,40μ.
11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικός Όριο: 12,50μ.
11:05 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:15 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικός Όριο: 62,00μ.
11:30 200μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
   
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16:45 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  Προπ. Λαδόπουλου
18:05 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:10 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:40 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
18:55 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:05 400μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:15 400μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:25 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
19:31 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
19:40 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:45 200μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
19:51 200μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
19:55 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
20:00 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
20:10 800μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
20:20 5.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
20:50 5.000μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  
21:15 4 X 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
21:24 4 X 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
21:35 4 X 400μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1  
21:44 4 X 400μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2  
karta antonis garden
JoyMachine

Rabona ad