Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Παίδων

Ακαδημίες 26 Σεπτεμβρίου 2016, 21:54

Η… δράση στην κατηγορία Παίδων της ΕΠΣ Χανίων ξεκινάει το σαββατοκύριακο 1 και 2 Οκτωβρίου με τα παιχνίδια του Κυπέλλου για την 1η αγωνιστική.

Σε κάθε όμιλο συμμετέχουν 9 ομάδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα σε 1ο και 2ο όμιλο του Κυπέλλου Παίδων:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 1 Οκτωβρίου (14:15)
Δόξα Παχ.-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
Νέος Κισσαμικός-Νέοι Μινωταύρου στο Δημ. Στ. Κισσάμου

Κυριακή 2 Οκτωβρίου (14:15)
Τιτάν-Κρ. Αστέρας στον Βάμο  
Νέος Ηρακλής-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Ρεπό: Απόλλων

2η αγωνιστική
Σάββατο 8 Οκτωβρίου (14:15)
Νέοι Μινωταύρου-Απόλλων στα Νεροκούρου
Κρ. Αστέρας-Νέος Ηρακλής στη Μοναχή Ελιά

Κυριακή 9 Οκτωβρίου (14:15)
ΑΠ Σούδας-Νέος Κισσαμικός στη Σούδα
Τιτάν-Δόξα Παχ. στον Βάμο
Ρεπό: Πανακρωτηριακός

3η αγωνιστική
Σάββατο 15 Οκτωβρίου (14:15)
Δόξα Παχ.-Νέος Κισσαμικός στη Μοναχή Ελιά
Νέος Ηρακλής-Τιτάν στα Νεροκούρου
Απόλλων-ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-Νέοι Μινωταύρου στα Καθιανά
Ρεπό: Κρ. Αστέρας

4η αγωνιστική
Σάββατο 22 Οκτωβρίου (13:15)
ΑΠ Σούδας-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Νέος Κισσαμικός-Απόλλων στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Νέος Ηρακλής-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Κρ. Αστέρας-Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά
Ρεπό: Τιτάν

5η αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου (13:15)
Δόξα Παχ.-Απόλλων στη Μοναχή Ελιά
ΑΠ Σούδας-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-Νέος Κισσαμικός στα Καθιανά

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (13:15)
Νέοι Μινωταύρου-Τιτάν στα Νεροκούρου
Ρεπό: Νέος Ηρακλής

2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 1 Οκτωβρίου (14:15)
ΔΑΑΟΧ-Σπάθα στους Αγ. Αποστόλους
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές
Πλατανιάς-ΙΝΚΑ στο Κολυμπάρι
ΕΘΚ-Άρης Σ. στη Σούδα
Ρεπό: Ιδομενέας

2η αγωνιστική
Σάββατο 8 Οκτωβρίου (14:15)
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
ΕΘΚ-ΔΑΑΟΧ στον Ναύσταθμο
ΑΕ Κυδωνίας-Πλατανιάς στον Αλικιανό
Άρης Σ.-Ιδομενέας στη Σούδα
Ρεπό: ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική
Σάββατο 15 Οκτωβρίου (14:15)
ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Ιδομενέας-ΕΘΚ στον Αλικιανό
Πλατανιάς-Σπάθα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 16 Οκτωβρίου (09:00)
ΙΝΚΑ-Άρης Σ. στα Νεροκούρου
Ρεπό: ΑΕ Κυδωνίας

4η αγωνιστική
Σάββατο 22 Οκτωβρίου (13:15)
ΕΘΚ-ΙΝΚΑ στον Ναύσταθμο
Μινώταυρος-Πλατανιάς στις Μουρνιές
Ιδομενέας-ΔΑΑΟΧ στον Αλικιανό

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (13:15)
Άρης Σ.-ΑΕ Κυδωνίας
Ρεπό: Σπάθα

5η αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου (13:15)
ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς στους Αγ. Αποστόλους
ΙΝΚΑ-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
ΑΕ Κυδωνίας-ΕΘΚ στον Αλικιανό

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (13:15)
Σπάθα-Άρης Σ. στο Κολυμπάρι
Ρεπό: Μινώταυρος

 

 

Rabona ad