Το πρόγραμμα του 2ου Τουρνουά “Σπύρος Αμαραντίδης”

Ακαδημίες 28 Απριλίου 2016, 20:04

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά διοργανώνεται στα Χανιά τουρνουά ακαδημιών στη μνήμη του Σπύρου Αμαραντίδη, που έφυγε πρόωρα από τη ζωή πριν από περίπου δύο χρόνια.

Το Arena Football Club, που σε επίπεδο ακαδημιών έχει στενή συνεργασία με τον Πλατανιά και τον ΔΑΑΟΧ, με συνδιοργανώτες την Περιφερειακή Ενότητα Χανίων, τον Δήμο Χανίων, την ΠΑΕ Πλατανιάς και υπό την αιγίδα της ΕΠΣΧ, διοργανώνει το τουρνουά από τις 4 έως τις 6 Μαΐου.

Το γήπεδο της Αγίας Μαρίνας και το Arenaστις Μουρνιές θα φιλοξενήσουν τους αγώνες για παιδιά γεννηθέντα τα έτη 2002-03, 2004-05, 2006-07 και 2008-09.

Χρυσός χορηγός του τουρνουά είναι τα καταστήματα αθλητικών ειδών “Σταυρος Σπορ”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τουρνουά:

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΗΜ. ΗΛΙΚΙΑ ΟΜ. ΑΓΩΝΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 10.00πμ
04/05/16
2002/2003
Α ΔΑΑΟΧ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 11.30πμ
04/05/16
2002/2003
Α ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 13.00μμ
04/05/16
2002/2003
Β ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ CALCETTO
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 1430μμ
04/05/16
2002/2003
Β ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 08.00πμ
05/05/16
2002/2003
Α ΔΑΑΟΧ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 09.30πμ
05/05/16
2002/2003
Β ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 11.00πμ
05/05/16
2002/2003
Α ΚΟΡΩΝΙΔΑ-Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 12.30μμ
05/05/16
2002/2003
Β ΔΟΞΑ CALCETTO-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 17.00μμ
05/05/16
2002/2003
Α ΔΑΑΟΧ-Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 18.15μμ
05/05/16
2002/2003 Α ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 19.30μμ
05/05/16
2002/2003
Β ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 20.45μμ
05/05/16
2002/2003
Β ΔΟΞΑCAL.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΡΙΝΑΣ 09.00πμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ. 4ος-4ος
ΑΓΙΑΣΜΑΡΙΝΑΣ 10.30πμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ. 3ος-3ος
ΑΓΙΑΣΜΑΡΙΝΑΣ 12.00μμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ. 2ος-2ος
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 13.30μμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ. 1ος-1ος
 
 
 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
10.00πμ
04/05/16
2008/2009
Α ΔΑΑΟΧ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
ARENA
11.30πμ
04/05/16
2008/2009
Α LIDO – ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
13.00μμ
04/05/16
2008/2009
Β ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ARENA
14.30μμ
04/05/16
2008/2009
Β ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΟΣΦΠΧ
ARENA
08.00πμ
05/05/16
2008/2009
Α ΔΑΑΟΧ-LIDO
ARENA
09.30πμ
05/05/16
2008/2009
Β ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
11.00πμ 05/05/16
2008/2009
Α ΟΣΦΠΡΕΘ. –ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
12.30μμ
05/05/16
2008/2009
Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ Χ.
ARENA
17.00μμ
05/05/16
2008/2009
Α ΟΣΦΠ ΡΕΘ. –LIDO 
ARENA
18.15μμ
05/05/16
2008/2009
Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 
ARENA
19.30μμ
05/05/16
2008/2009
Α ΔΑΑΟΧ-ΑΡΗΣ Σ. 
ARENA 20.45μμ
05/05/16
2008/2009
Β ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΟΣΦΠΧ
ARENA
09.00πμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 4ος-4ος
ARENA
10.30πμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ος-3ος
ARENA
12.00μμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ος-2ος
ARENA
13.30μμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1ος-1ος
 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
09.00πμ
04/05/16
2004/2005
Α ΔΑΑΟΧ-Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 
ARENA
10.00πμ
04/05/16
2004/2005
Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
ARENA
13.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ARENA
14.00μμ
04/05/16
2004/2005
Β ΑΡΗΣΣ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
17.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
18.00μμ
04/05/16
2004/2005
Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 
ARENA
19.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ -ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ARENA
09.00πμ 05/05/16
2004/2005
Β ΟΣΦΠΡΕΘ– ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
13.00μμ
05/05/16
2004/2005
Α ΔΑΑΟΧ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ARENA
14.00μμ
05/05/16
2004/2005
Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
15.00μμ
05/05/16
2004/2005
Α Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
16.00μμ
05/05/16
2004/2005
Β ΟΣΦΠΡΕΘ.-ΑΡΗΣΣ
ARENA
08.00πμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 4ος-4ος
ARENA
10.00πμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ος-3ος
ARENA
12.00μμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ος-2ος
ARENA
14.00μμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1ος-1ος
 
 
 
 
 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
11.00πμ
04/05/16
2006/2007
Α ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ARENA
12.00μμ
04/05/16
2006/2007
Β ΟΣΦΠ ΡΕΘ-LIDO
ARENA
15.00μμ
04/05/16
2006/2007
Α ΠΑΝΟΜ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
16.00μμ
04/05/16
2006/2007
Β ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
20.00μμ 04/05/16
2006/2007
Α ΔΑΑΟΧ-ΠΑΝΟΜ
ARENA
10.00πμ
05/05/16
2006/2007
Β ΟΣΦΠΡΕΘ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
11.00πμ
05/05/16
2006/2007
Α ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
12.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β LIDO-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
17.00μμ
05/05/16
2006/2007
Α ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
18.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β ΟΣΦΠΡΕΘ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
19.00μμ
05/05/16
2006/2007
Α ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ
ARENA
20.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β LIDO-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
09.00πμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 4ος-4ος
ARENA
11.00πμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ος-3ος
ARENA
13.00μμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ος-2ος
ARENA
15.00μμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1ος-1ος
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

karta antonis garden