Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας

Β' Τοπικό - Γενικά | 14 Σεπτεμβρίου 2016, 23:33

Με 15 ομάδες θα διεξαχθεί και η φετινή Β’ Κατηγορία, στην οποία λαμβάνει μέρος για πρώτη φορά στην ιστορία του ο Νέος Ηρακλής Νεροκούρου, ενώ επιστρέφει μετά από 12 χρόνια ο Τάλως Συριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της κατηγορίας:

1η αγωνιστική 16η
Τάλως-ΑΠ Σούδας
Αστέρας Χαλ.-Φωστήρας
Σφακιά-Χάλης
Ιδομενέας-Γρανίτης
ΕΘΚ-Παγχανιακός
Νέος Ηρακλής-Τιτάν
Άπτερα-Άμιλλα
Ρεπό: Δάφνη

2η αγωνιστική 17η
Δάφνη-Τάλως
ΑΠ Σούδας-Αστέρας Χαλ.
Φωστήρας-Ιδομενέας
Χάλης-ΕΘΚ
Γρανίτης-Νέος Ηρακλής
Παγχανιακός-Άμιλλα
Τιτάν-Άπτερα
Ρεπό: Σφακιά

3η αγωνιστική 18η
Τάλως-Αστέρας Χαλ.
Σφακιά-Δάφνη
Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας
Νέος Ηρακλής-Φωστήρας
Άμιλλα-Χάλης
Άπτερα-Γρανίτης
Παγχανιακός-Τιτάν
Ρεπό: ΕΘΚ

4η αγωνιστική 19η
Σφακιά-Τάλως
Αστέρας Χαλ.-Ιδομενέας
Δάφνη-ΕΘΚ
ΑΠ Σούδας-Νέος Ηρακλής
Φωστήρας-Άπτερα
Χάλης-Τιτάν
Γρανίτης-Παγχανιακός
Ρεπό: Άμιλλα

5η αγωνιστική 20η
Τάλως-Ιδομενέας
ΕΘΚ-Σφακιά
Νέος Ηρακλής-Αστέρας Χαλ.
Άμιλλα-Δάφνη
Άπτερα-ΑΠ Σούδας
Παγχανιακός-Φωστήρας
Χάλης-Γρανίτης
Ρεπό: Τιτάν

6η αγωνιστική 21η
ΕΘΚ-Τάλως
Ιδομενέας-Νέος Ηρακλής
Σφακιά-Άμιλλα
Αστέρας Χαλ.-Άπτερα
Δάφνη-Τιτάν
ΑΠ Σούδας-Παγχανιακός
Φωστήρας-Χάλης
Ρεπό: Γρανίτης

7η αγωνιστική 22η
Τάλως-Νέος Ηρακλής
Άμιλλα-ΕΘΚ
Άπτερα-Ιδομενέας
Τιτάν-Σφακιά
Παγχανιακός-Αστέρας Χαλ.
Γρανίτης-Δάφνη
Χάλης-ΑΠ Σούδας
Ρεπό: Φωστήρας

8η αγωνιστική 23η
Άμιλλα-Τάλως
Νέος Ηρακλής-Άπτερα
ΕΘΚ-Τιτάν
Ιδομενέας-Παγχανιακός
Σφακιά-Γρανίτης
Αστέρας Χαλ.-Χάλης
Δάφνη-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΠ Σούδας

9η αγωνιστική 24η
Τάλως-Άπτερα
Τιτάν-Άμιλλα
Παγχανιακός-Νέος Ηρακλής
Γρανίτης-ΕΘΚ
Χάλης-Ιδομενέας
Φωστήρας-Σφακιά
ΑΠ Σούδας-Δάφνη
Ρεπό: Αστέρας Χαλ.

10η αγωνιστική 25η
Τιτάν-Τάλως
Άπτερα-Παγχανιακός
Άμιλλα-Γρανίτης
Νέος Ηρακλής-Χάλης
ΕΘΚ-Φωστήρας
Σφακιά-ΑΠ Σούδας
Αστέρας Χαλ.-Δάφνη
Ρεπό: Ιδομενέας

11η αγωνιστική 26η
Τάλως-Παγχανιακός
Γρανίτης-Τιτάν
Χάλης-Άπτερα
Φωστήρας-Άμιλλα
ΑΠ Σούδας-ΕΘΚ
Δάφνη-Ιδομενέας
Αστέρας Χαλ.-Σφακιά
Ρεπό: Νέος Ηρακλής

12η αγωνιστική 27η
Γρανίτης-Τάλως
Παγχανιακός-Χάλης
Τιτάν-Φωστήρας
Άμιλλα-ΑΠ Σούδας
Νέος Ηρακλής-Δάφνη
ΕΘΚ-Αστέρας Χαλ.
Ιδομενέας-Σφακιά
Ρεπό: Άπτερα

13η αγωνιστική 28η
Τάλως-Χάλης
Φωστήρας-Γρανίτης
ΑΠ Σούδας-Τιτάν
Δάφνη-Άπτερα
Αστέρας Χαλ.-Άμιλλα
Σφακιά-Νέος Ηρακλής
Ιδομενέας-ΕΘΚ
Ρεπό: Παγχανιακός

14η αγωνιστική 29η
Φωστήρας-Τάλως
Γρανίτης-ΑΠ Σούδας
Παγχανιακός-Δάφνη
Τιτάν-Αστέρας Χαλ.
Άπτερα-Σφακιά
Άμιλλα-Ιδομενέας
Νέος Ηρακλής-ΕΘΚ
Ρεπό: Χάλης

15η αγωνιστική 30η
ΑΠ Σούδας-Φωστήρας
Δάφνη-Χάλης
Αστέρας Χαλ.-Γρανίτης
Σφακιά-Παγχανιακός
Ιδομενέας-Τιτάν
ΕΘΚ-Άπτερα
Νέος Ηρακλής-Άμιλλα
Ρεπό: Τάλως

 

Estrella

Papantonakis Cards
Digenakis
Bio Green 300x250

Rabona ad