Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας

Α' ΕΠΣΧ 23 Σεπτεμβρίου 2020, 18:39

Δείτε το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας, όπως προέκυψε μετά από την κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΣ Χανίων.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Στην πρεμιέρα υπάρχει το ενδιαφέρον ματς Πανακρωτηριακός-Σπάθα, ενώ ο Απόλλων ξεκινά τις υποχρεώσεις του εκτός έδρας με τον Ιδομενέα.

Ρεπό στην πρεμιέρα θα έχει ο Γρανίτης, αν όμως ο Πλατανιάς δε συμμετάσχει στη Γ’ Εθνική τότε θα υπάρξει γειτονικό ντέρμπι από τα παλιά.

Να σημειωθεί ότι η Κορωνίδα τελικά δε θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα αν και δήλωσε συμμετοχή και γι’ αυτό τον λόγο οι ομάδες έμειναν 15.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του α’ γύρου:

1η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Σπάθα
Ικαρος Μουρνιών-Δόξα Παχιανών
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος
Χάλης-Θησέας
Θύελλα Καλαθενών-ΑΕ Κυδωνίας
Ιδομενέας-Απόλλων
Ηρακλής Νεροκούρου-Τιτάν
Ρεπό: Γρανίτης

2η αγωνιστική
Γρανίτης-Πανακρωτηριακός
Σπάθα-Ικαρος Μουρνιών
Δόξα Παχιανών-Χάλης
Μινώταυρος-Θύελλα Καλαθενών
Θησέας-Ιδομενέας
ΑΕ Κυδωνίας-Τιτάν
Απόλλων-Ηρακλής Νεροκούρου
Ρεπό: Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

3η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Ικαρος Μουρνιών
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Γρανίτης
Χάλης-Σπάθα
Ιδομενέας-Δόξα Παχιανών
Τιτάν-Μινώταυρος
Ηρακλής Νεροκούρου-Θησέας
ΑΕ Κυδωνίας-Απόλλων
Ρεπό: Θύελλα Καλαθενών

4η αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Πανακρωτηριακός
Ικαρος Μουρνιών-Χάλης
Γρανίτης-Θύελλα Καλαθενών
Σπάθα-Ιδομενέας
Δόξα Παχιανών-Ηρακλής Νεροκούρου
Μινώταυρος-Απόλλων
Θησέας-ΑΕ Κυδωνίας
Ρεπό: Τιτάν

5η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Χάλης
Θύελλα Καλαθενών-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ιδομενέας-Ικαρος Μουρνιών
Τιτάν-Γρανίτης
Ηρακλής Νεροκούρου-Σπάθα
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα Παχιανών
Μινώταυρος-Θησέας
Ρεπό: Απόλλων

6η αγωνιστική
Θύελλα Καλαθενών-Πανακρωτηριακός
Χάλης-Ιδομενέας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Τιτάν
Ικαρος Μουρνιών-Ηρακλής Νεροκούρου
Γρανίτης-Απόλλων
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας
Δόξα Παχιανών-Μινώταυρος
Ρεπό: Θησέας

7η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Ιδομενέας
Τιτάν-Θύελλα Καλαθενών
Ηρακλής Νεροκούρου-Χάλης
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
ΑΕ Κυδωνίας-Ικαρος Μουρνιών
Θησέας-Γρανίτης
Μινώταυρος-Σπάθα
Ρεπό: Δόξα Παχιανών

8η αγωνιστική
Τιτάν-Πανακρωτηριακός
Ιδομενέας-Ηρακλής Νεροκούρου
Θύελλα Καλαθενών-Απόλλων
Χάλης-ΑΕ Κυδωνίας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Θησέας
Ικαρος Μουρνιών-Μινώταυρος
Γρανίτης-Δόξα Παχιανών
Ρεπό: Σπάθα

9η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Ηρακλής Νεροκούρου
Απόλλων-Τιτάν
ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας
Θησέας-Θύελλα Καλαθενών
Μινώταυρος-Χάλης
Δόξα Παχιανών-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Σπάθα-Γρανίτης
Ρεπό: Ικαρος Μουρνιών

10η αγωνιστική
Απόλλων-Πανακρωτηριακός
Ηρακλής Νεροκούρου-ΑΕ Κυδωνίας
Τιτάν-Θησέας
Ιδομενέας-Μινώταυρος
Θύελλα Καλαθενών-Δόξα Παχιανών
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Σπάθα
Ικαρος Μουρνιών-Γρανίτης
Ρεπό: Χάλης

11η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-ΑΕ Κυδωνίας
Θησέας-Απόλλων
Μινώταυρος-Ηρακλής Νεροκούρου
Δόξα Παχιανών-Τιτάν
Σπάθα-Θύελλα Καλαθενών
Γρανίτης-Χάλης
Ικαρος Μουρνιών-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ρεπό: Ιδομενέας

12η αγωνιστική
Θησέας-Πανακρωτηριακός
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος
Απόλλων-Δόξα Παχιανών
Τιτάν-Σπάθα
Ιδομενέας-Γρανίτης
Θύελλα Καλαθενών-Ικαρος Μουρνιών
Χάλης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ρεπό: Ηρακλής Νεροκούρου

13η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος
Δόξα Παχιανών-Θησέας
Σπάθα-Απόλλων
Γρανίτης-Ηρακλής Νεροκούρου
Ικαρος Μουρνιών-Τιτάν
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας
Χάλης-Θύελλα Καλαθενών
Ρεπό: ΑΕ Κυδωνίας

14η αγωνιστική
Δόξα Παχιανών-Πανακρωτηριακός
Θησέας-Σπάθα
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης
Απόλλων-Ικαρος Μουρνιών
Ηρακλής Νεροκούρου-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Τιτάν-Χάλης
Ιδομενέας-Θύελλα Καλαθενών
Ρεπό: Μινώταυρος

15η αγωνιστική
Σπάθα-Δόξα Παχιανών
Γρανίτης-Μινώταυρος
Ικαρος Μουρνιών-Θησέας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας
Χάλης-Απόλλων
Θύελλα Καλαθενών-Ηρακλής Νεροκούρου
Ιδομενέας-Τιτάν
Ρεπό: Πανακρωτηριακός

Mikel Chania Delivery
pallas""
Antonis Garden
Digenakis