Το πρόγραμμα σε Έφηβους, Παίδες, Νεάνιδες, Κορασίδες

Μπάσκετ 21 Σεπτεμβρίου 2020, 23:39

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση όλων των πρωταθλημάτων που διοργανώνει η ΕΚΑΣΚ για την αγωνιστική περίοδο 2020-21. Διαβάστε το πρόγραμμα στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων και Κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλα τα προαναφερθέντα πρωταθλήματα είναι το κάτωθι (στον β’ γύρο αντιστρέφονται οι έδρες):


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ


1η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – AOK XANΙΑ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2η Αγωνιστική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
AOK XANΙΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4η Αγωνιστική
AOK XANΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

7η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

8η Αγωνιστική
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – AOK XANΙΑ

9η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
AOK XANΙΑ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ


1η Αγωνιστική
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΚΗΣΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΣΚΗΣΗ
Ρεπό: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΣΚΗΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣΚΗΣΗ

5η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΣΚΗΣΗ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

6η Αγωνιστική
ΑΣΚΗΣΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

7η Αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΣΚΗΣΗ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΚΥΔΩΝ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ


1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – AOK XANΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
AOK XANΙΑ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

3η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

4η Αγωνιστική
AOK XANΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

5η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ – ΧΑΝΙΩΝ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
AOK XANΙΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – AOK XANΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – AOK XANΙΑ

9η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β (Α ΟΜΙΛΟΣ)


1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΧΑΝΙΑ BC
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπό: ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική
ΧΑΝΙΑ BC – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4η Αγωνιστική
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ – ΧΑΝΙΑ BC
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5η Αγωνιστική
ΧΑΝΙΑ BC – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

6η Αγωνιστική
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΧΑΝΙΑ BC
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

7η Αγωνιστική
ΧΑΝΙΑ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β (Β ΟΜΙΛΟΣ)


1η Αγωνιστική
ΟΦΗ 2 – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΦΗ 2
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3η Αγωνιστική
ΟΦΗ 2 – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΦΗ 2
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5η Αγωνιστική
ΟΦΗ 2 – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

6η Αγωνιστική
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ 2
Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7η Αγωνιστική
ΟΦΗ 2 – Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ


1η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑΧ 2000
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ 2000
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ 2000 – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

5η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΟΑΧ 2000

6η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΑΧ 2000
Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7η Αγωνιστική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΑΧ 2000 – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ


1η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπό: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

4η Αγωνιστική
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

5η Αγωνιστική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

karta antonis garden