Το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε του έτους

Super League 2 23 Νοεμβρίου 2022, 18:30

Το αναλυτικό πρόγραμμα του Δεκεμβρίου στο πρωτάθλημα Super League 2 γνωστοποίησε η διοργανώτρια αρχή με την υποσημείωση ότι ενδέχεται να υπάρξει αλλαγή ως προς την ημερομηνία διεξαγωγής αγώνων των ομάδων που μετέχουν στο κύπελλο.

/Bella Pizza

Αυτές οι ομάδες είναι ο Πανσερραϊκός, η Καλλιθέα, ο Απόλλων Πόντου, η Κηφισιά και η Καλαμάτα. Υπενθυμίζουμε ότι στα μέσα Δεκεμβρίου θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική της 6ης φάσης του κυπέλλου, χωρίς ακόμη η ΕΠΟ να έχει καταρτίσει το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League 2 για τον τελευταίο μήνα του 2022 και στους δύο ομίλους:

Α ΟΜΙΛΟΣ

5η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – Ηρακλής

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ – Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β – Πανσερραϊκός
Διαγόρας – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

6η αγωνιστική

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου
Ηρακλής – Βέροια / ΕΡΤ3

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Διαγόρας
ΠΑΟΚ Β – Ηρακλής Λάρισας
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β

7η αγωνιστική

Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου
Μακεδονικός – Παναθηναϊκός Β / ΕΡΤ3

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Ηρακλής
Βέροια – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας – Νίκη Βόλου
Διαγόρας – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

8η αγωνιστική

Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου
Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Διαγόρας
Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Λάρισας
Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Παναθηναϊκός – Βέροια / ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Μακεδονικός

Β ΟΜΙΛΟΣ

5η αγωνιστική

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου
ΠΑΟ Ρουφ – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – Παναχαϊκή / ΕΡΤ3

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
Απόλλων Σμύρνης – Χανιά / ΕΡΤ3

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Αιγάλεω – Ολυμπιακός Β
Καλαμάτα – Επισκοπή
Προοδευτική – Κηφισιά

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – ΑΕΚ Β / ΕΡΤ3
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

6η αγωνιστική

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας / ΕΡΤ3

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Ηρόδοτος – Καλλιθέα
Χανιά – Ηλιούπολη
Παναχαϊκή – Αιγάλεω

Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου
ΑΕΚ Β – Προοδευτική / ΕΡΤ3
Επισκοπή – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Β – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Καλαμάτα

7η αγωνιστική

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Απόλλων Σμύρνης – Καλαμάτα / ΕΡΤ3
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΚ Β

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αιγάλεω – Χανιά
Ηλιούπολη– Επισκοπή
Προοδευτική – Ηρόδοτος

Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Ολυμπιακός Β / ΕΡΤ3
ΠΑΟ Ρουφ – Παναχαϊκή
Ρεπό: Κηφισιά

8η αγωνιστική

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
ΑΕΚ Β – Κηφισιά / ΕΡΤ3

Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Β – Προοδευτική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
Καλαμάτα – Ηλιούπολη
Επισκοπή – Αιγάλεω
Χανιά – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

Estrella
10 years theatro
Gyrothalassia
Chania cash
Minetta top plus
KTEO Κρήτης
/blentcoffee

Rabona ad