Το πρόγραμμα έως το τέλος

Super League 1 27 Ιανουαρίου 2017, 20:54

Η Super League ανακοίνωσε με ημέρες και ώρες ολόκληρο το πρόγραμμα του β' γύρου, μέχρι το τέλος (19η έως 30η αγωνιστική), μαζί με την εξ΄αναβολής 11η αγωνιστική.

planakis

 Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 19ης αγωνιστικής

Σάββατο 04/02/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA

Σάββατο 04/02/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 04/02/2017 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Κυριακή 05/02/2017 15:00 Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 05/02/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 05/02/2017 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 05/02/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 06/02/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Πρόγραμμα 20ης αγωνιστικής

Σάββατο 11/02/2017 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 11/02/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Σάββατο 11/02/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 12/02/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 12/02/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 12/02/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 12/02/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Δευτέρα 13/02/2017 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

*Με την επιφύλαξη της οριστικής έγκρισης των αγώνων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΛ και ΑΟΚ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ όσο αφορά στην ημέρα και ώρα τέλεσης των αγώνων.

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 18/02/2017 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 18/02/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Σάββατο 18/02/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 19/02/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 19/02/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 19/02/2017 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 19/02/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 20/02/2017 19:30 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 22ης αγωνιστικής

Σάββατο 25/02/2017 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 25/02/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 25/02/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 26/02/2017 15:00 Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ. Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 26/02/2017 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 26/02/2017 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 26/02/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 27/02/2017 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Πρόγραμμα 23ης αγωνιστικής

Σάββατο 04/03/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEL FC ARENA

Σάββατο 04/03/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 04/03/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 05/03/2017 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 05/03/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 05/03/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 05/03/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 06/03/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Πρόγραμμα 24ης αγωνιστικής

Σάββατο 11/03/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Σάββατο 11/03/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 11/03/2017 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 12/03/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 12/03/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 12/03/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 12/03/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 13/03/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Πρόγραμμα 25ης αγωνιστικής

Σάββατο 18/03/2017 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 18/03/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA

Σάββατο 18/03/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 19/03/2017 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 19/03/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 19/03/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 19/03/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Δευτέρα 20/03/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 26ης αγωνιστικής

Σάββατο 01/04/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Σάββατο 01/04/2017 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 01/04/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 02/04/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 02/04/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 02/04/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 02/04/2017 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 02/04/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Πρόγραμμα 27ης αγωνιστικής

Τετάρτη 05/04/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Τετάρτη 05/04/2017 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Τετάρτη 05/04/2017 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Τετάρτη 05/04/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Τετάρτη 05/04/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEL FC ARENA

Τετάρτη 05/04/2017 19:30 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Πέμπτη 06/04/2017 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Πέμπτη 06/04/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

*Ο ορισμός των αγώνων της 27ης αγωνιστικής στις 5-6/4/2017, γίνεται με την επιφύλαξη της τελικής έγκρισης από την Ε.Π.Ο.

Πρόγραμμα 28ης αγωνιστικής

Κυριακή 09/04/2017 19:00 Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 09/04/2017 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 09/04/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Πρόγραμμα 29ης αγωνιστικής

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 23/04/2017 19:00 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 23/04/2017 19:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 23/04/2017 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 30ής αγωνιστικής

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 30/04/2017 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 30/04/2017 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 30/04/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

karta antonis garden
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/psiloritischania