Το πλήρες πρόγραμμα του Κυπέλλου Χανίων

Κύπελλο Χανίων | 29 Αυγούστου 2016, 15:55

Η ΕΠΣ Χανίων γνωστοποίησε το πλήρες πρόγραμμα της α’ φάσης του Κυπέλλου Χανίων, που ανοίγει την αυλαία της νέας σεζόν το σαββατοκύριακο 3 και 4 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 7 ομίλων του Κυπέλλου:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ροδωπού-Δόξα Παχ. στο Κολυμπάρι
Μινώταυρος-Απόλλων στις Μουρνιές

2η αγωνιστική
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
Δόξα Παχ.-Μινώταυρος στη Μοναχή Ελιά
Απόλλων-Ροδωπού στη Σούδα

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Μινώταυρος-Ροδωπού στις Μουρνιές
Δόξα Παχ.-Απόλλων στη Μοναχή Ελιά

2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ποσειδών Τσικ.-Ασπίδα στη Σούδα

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ιδομενέας-Χάλης στους Αγ. Αποστόλους

2η αγωνιστική
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
Χάλης-Ποσειδών Τσικ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου (10:30)
Ασπίδα-Ιδομενέας στη Σούδα

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ιδομενέας-Ποσειδών Τσικ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (10:30)
Ασπίδα-Χάλης στη Σούδα

3ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ηρακλής Νερ.-Άρης Σ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ίκαρος Μ.-Κορωνίδα στα Νεροκούρου

2η αγωνιστική
Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου (17:00)
Άρης Σ.-Ίκαρος Μ. στη Σούδα
Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. στον Βάμο

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ίκαρος Μ.-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (17:00)
Άρης Σ.-Κορωνίδα στη Σούδα

4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
Αστέρας Μαν.-Γρανίτης στον Αλικιανό

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου (10:30)
Κεραμειά-Α.Ε. Κυδωνίας στα Νεροκούρου

2η αγωνιστική
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
Γρανίτης-Κεραμειά στην Αγ. Μαρίνα
Α.Ε. Κυδωνίας-Αστέρας Μαν. στον Αλικιανό

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Γρανίτης-Α.Ε. Κυδωνίας στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (17:00)
Κεραμειά-Αστέρας Μαν. στα Νεροκούρου

5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
Σπάθα-Δάφνη στο Κολυμπάρι

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου (17:00)
Πανακρωτηριακός-Θύελλα Καλ. στα Καθιανά

2η αγωνιστική
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
Θύελλα Καλ.-Σπάθα στο Δημ. Στ. Κισσάμου

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου (17:00)
Δάφνη-Πανακρωτηριακός στον Εμπρόσνερο

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Πανακρωτηριακός-Σπάθα στα Καθιανά

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (17:00)
Δάφνη-Θύελλα Καλ. στον Εμπρόσνερο

6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Καμ./Ραπ. στους Αγ. Αποστόλους

Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου (17:00)
Φωστήρας Αγ. Σαράντα-Κρ. Αστέρας στα Νεροκούρου

2η αγωνιστική
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Φωστήρας Αγ. Σαράντα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου (17:00)
Κρ. Αστέρας-ΔΑΑΟΧ στη Μοναχή Ελιά

3η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Κρ. Αστέρας στο Κολυμπάρι

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (10:30)
Φωστήρας-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου

7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου (17:00)
Τιτάν-Ερ. Πλατανιάς στο Νιο Χωριό
ΕΘΚ-Παλαιόχωρα στα Καθιανά
Ρεπό: Παγχανιακός

2η αγωνιστική
Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου (17:00)
Ερ. Πλατανιάς-ΕΘΚ στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Παγχανιακός στην Παλαιόχωρα
Ρεπό: Τιτάν

3η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου (17:00)
ΕΘΚ-Τιτάν στα Καθιανά
Παγχανιακός-Ερ. Πλατανιάς στη Μοναχή Ελιά
Ρεπό: Παλαιόχωρα

4η αγωνιστική
Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου (17:00)
Τιτάν-Παγχανιακός στο Νιο Χωριό
Ερ. Πλατανιάς-Παλαιόχωρα στον Αλικιανό
Ρεπό: ΕΘΚ

 

karta antonis garden