Το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Γ' Εθνική 7 Νοεμβρίου 2022, 14:02

Νωρίς… ξεκινούν τα κρητικά ντέρμπι στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, όπως προκύπτει έπειτα από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ.

Το πρώτο ντέρμπι του νησιού είναι τη 2η αγωνιστική ανάμεσα σε Τυμπάκι και Αλμυρό, για να ακολουθήσουν συνεχόμενα κρητικά ματς ως την 8η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του α’ γύρου (στον β’ αντιστρέφονται οι έδρες) έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Μοσχάτο-Αγ. Ιερόθεος
Φωστήρας-Τυμπάκι
ΑΟΑΝ-Θύελλα Ραφήνας
Αλμυρός-Αρης Πετρούπολης
Εθνικός-Κερατσίνι
Πόρος-Αγ. Παρασκευή
Μαρκό-Γιούχτας

2η αγωνιστική
Φωστήρας-Μοσχάτο
Αγ. Ιερόθεος-ΑΟΑΝ
Τυμπάκι-Αλμυρός
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός
Αρης Πετρούπολης-Πόρος
Κερατσίνι-Μαρκό
Αγ. Παρασκευή-Γιούχτας

3η αγωνιστική
Μοσχάτο-ΑΟΑΝ
Αλμυρός-Φωστήρας
Εθνικός-Αγ. Ιερόθεος
Πόρος-Τυμπάκι
Μαρκό-Θύελλα Ραφήνας
Γιούχτας-Αρης Πετρούπολης
Αγ. Παρασκευή-Κερατσίνι

4η αγωνιστική
Αλμυρός-Μοσχάτο
ΑΟΑΝ-Εθνικός
Φωστήρας-Πόρος
Αγ. Ιερόθεος-Μαρκό
Τυμπάκι-Γιούχτας
Θύελλα Ραφήνας-Αγ. Παρασκευή
Αρης Πετρούπολης-Κερατσίνι

5η αγωνιστική
Μοσχάτο-Εθνικός
Πόρος-Αλμυρός
Μαρκό-ΑΟΑΝ
Γιούχτας-Φωστήρας
Αγ. Παρασκευή-Αγ. Ιερόθεος
Κερατσίνι-Τυμπάκι
Αρης Πετρούπολης-Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική
Πόρος-Μοσχάτο
Εθνικός-Μαρκό
Αλμυρός-Γιούχτας
ΑΟΑΝ-Αγ. Παρασκευή
Φωστήρας-Κερατσίνι
Αγ. Ιερόθεος-Αρης Πετρούπολης
Τυμπάκι-Θύελλα Ραφήνας

7η αγωνιστική
Μοσχάτο-Μαρκό
Γιούχτας-Πόρος
Αγ. Παρασκευή-Εθνικός
Κερατσίνι-Αλμυρός
Αρης Πετρούπολης-ΑΟΑΝ
Θύελλα Ραφήνας-Φωστήρας
Τυμπάκι-Αγ. Ιερόθεος

8η αγωνιστική
Γιούχτας-Μοσχάτο
Μαρκό-Αγ. Παρασκευή
Πόρος-Κερατσίνι
Εθνικός-Αρης Πετρούπολης
Αλμυρός-Θύελλα Ραφήνας
ΑΟΑΝ-Τυμπάκι
Φωστήρας-Αγ. Ιερόθεος

9η αγωνιστική
Μοσχάτο-Αγ. Παρασκευή
Κερατσίνι-Γιούχτας
Αρης Πετρούπολης-Μαρκό
Θύελλα Ραφήνας-Πόρος
Τυμπάκι-Εθνικός
Αγ. Ιερόθεος-Αλμυρός
ΑΟΑΝ-Φωστήρας

10η αγωνιστική
Κερατσίνι-Μοσχάτο
Αγ. Παρασκευή-Αρης Πετρούπολης
Γιούχτας-Θύελλα Ραφήνας
Μαρκό-Τυμπάκι
Πόρος-Αγ. Ιερόθεος
Εθνικός-Φωστήρας
Αλμυρός-ΑΟΑΝ

11η αγωνιστική
Μοσχάτο-Αρης Πετρούπολης
Θύελλα Ραφήνας-Κερατσίνι
Τυμπάκι-Αγ. Παρασκευή
Αγ. Ιερόθεος-Γιούχτας
Φωστήρας-Μαρκό
ΑΟΑΝ-Πόρος
Εθνικός-Αλμυρός

12η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας-Μοσχάτο
Αρης Πετρούπολης-Τυμπάκι
Κερατσίνι-Αγ. Ιερόθεος
Αγ. Παρασκευή-Φωστήρας
Γιούχτας-ΑΟΑΝ
Μαρκό-Αλμυρός
Πόρος-Εθνικός

13η αγωνιστική
Μοσχάτο-Τυμπάκι
Αγ. Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
Φωστήρας-Αρης Πετρούπολης
ΑΟΑΝ-Κερατσίνι
Αλμυρός-Αγ. Παρασκευή
Εθνικός-Γιούχτας
Μαρκό-Πόρος

Estrella
Gyrothalassia
Chania cash
KTEO Κρήτης
Auto KCS
/blentcoffee

Rabona ad