Το πλήρες πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας

Β' ΕΠΣΧ 23 Σεπτεμβρίου 2020, 19:29

Το Σαββατοκύριακο 10-11 Οκτωβρίου είναι προγραμματισμένη η έναρξη και στη Β’ Κατηγορία Χανίων.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Αναλυτικά το πρόγραμμα όπως διαμορφώθηκε μετά από την κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΣΧ έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Ασπίδα
ΑΠ Σούδας-Νέος Σαμψών
ΕΘΚ-Αστέρας Χαλέπας
Αμιλλα-Ιωνία 2000
Κάλτσετο-Απτερα
Ηφαιστος-Ροδωπού
Ποσειδών Τσικαλαριών-Νέος Κισσαμικός

2η αγωνιστική
ΑΠ Σούδας-Αρης Βουκολιών
Ασπίδα-ΕΘΚ
Νέος Σαμψών-Αμιλλα
Αστέρας Χαλέπας-Καλτσέτο
Ιωνία 2000-Ηφαιστος
Απτερα-Ποσειδών Τσικαλαριών
Ροδωπού-Νέος Κισσαμικός

3η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-ΕΘΚ
Αμιλλα-ΑΠ Σούδας
Καλτσέτο-Ασπίδα
Ηφαιστος-Νέος Σαμψών
Ποσειδών Τσικαλαριών-Αστέρας Χαλέπας
Νέος Κισσαμικός-Ιωνία 2000
Ροδωπού-Απτερα

4η αγωνιστική
Αμιλλα-Αρης Βουκολιών
ΕΘΚ-Καλτσέτο
ΑΠ Σούδας-Ηφαιστος
Ασπίδα-Ποσειδών Τσικαλαριών
Νέος Σαμψών-Νέος Κισσαμικός
Αστέρας Χαλέπας-Ροδωπού
Ιωνία 2000-Απτερα

5η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Καλτσέτο
Ηφαιστος-Αμιλλα
Ποσειδών Τσικαλαριών-ΕΘΚ
Νέος Κισσαμικός-ΑΠ Σούδας
Ροδωπού-Ασπίδα
Απτερα-Νέος Σαμψών
Ιωνία 2000-Αστέρας Χαλέπας

6η αγωνιστική
Ηφαιστος-Αρης Βουκολιών
Καλτσέτο-Ποσειδών Τσικαλαριών
Αμιλλα-Νέος Κισσαμικός
ΕΘΚ-Ροδωπού
ΑΠ Σούδας-Απτερα
Ασπίδα-Ιωνία 2000
Νέος Σαμψών-Αστέρας Χαλέπας

7η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Ποσειδών Τσικαλαριών
Νέος Κισσαμικός-Ηφαιστος
Ροδωπού-Καλτσέτο
Απτερα-Αμιλλα
Ιωνία 2000-ΕΘΚ
Αστέρας Χαλέπας-ΑΠ Σούδας
Νέος Σαμψών-Ασπίδα

8η αγωνιστική
Νέος Κισσαμικός-Αρης Βουκολιών
Ποσειδών Τσικαλαριών-Ροδωπού
Ηφαιστος-Απτερα
Καλτσέτο-Ιωνία 2000
Αμιλλα-Αστέρας Χαλέπας
ΕΘΚ-Νέος Σαμψών
ΑΠ Σούδας-Ασπίδα

9η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Ροδωπού
Απτερα-Νέος Κισσαμικός
Ιωνία 2000-Ποσειδών Τσικαλαριών
Αστέρας Χαλέπας-Ηφαιστος
Νέος Σαμψών-Καλτσέτο
Ασπίδα-Αμιλλα
ΕΘΚ-ΑΠ Σούδας

10η αγωνιστική
Απτερα-Αρης Βουκολιών
Ροδωπού-Ιωνία 2000
Νέος Κισσαμικός-Αστέρας Χαλέπας
Ποσειδών Τσικαλαριών-Νέος Σαμψών
Ηφαιστος-Ασπίδα
Καλτσέτο-ΑΠ Σούδας
Αμιλλα-ΕΘΚ

11η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Ιωνία 2000
Αστέρας Χαλέπας-Απτερα
Νέος Σαμψών-Ροδωπού
Ασπίδα-Νέος Κισσαμικός
ΑΠ Σούδας-Ποσειδών Τσικαλαριών
ΕΘΚ-Ηφαιστος
Καλτσέτο-Αμιλλα

12η αγωνιστική
Αστέρας Χαλέπας-Αρης Βουκολιών
Ιωνία 2000-Νέος Σαμψών
Απτερα-Ασπίδα
Ροδωπού-ΑΠ Σούδας
Νέος Κισσαμικός-ΕΘΚ
Ποσειδών Τσικαλαριών-Αμιλλα
Ηφαιστος-Καλτσέτο

13η αγωνιστική
Αρης Βουκολιών-Νέος Σαμψών
Ασπίδα-Αστέρας Χαλέπας
ΑΠ Σούδας-Ιωνία 2000
ΕΘΚ-Απτερα
Αμιλλα-Ροδωπού
Καλτσέτο-Νέος Κισσαμικός
Ποσειδών Τσικαλαριών-Ηφαιστος

Estrella

pallas""
Papantonakis Cards
Digenakis