To πλήρες πρόγραμμα έως το τέλος της σεζόν

Πλατανιάς | 22 Ιανουαρίου 2016, 19:53

Tην μεθεπόμενη Κυριακή 31/1 στις 17.50 παίζει ο Πλατανιά με τον Παναθηναϊκό, σύμφωνα με το αναλυτικό πρόγραμμα που  ανακοίνωσε  η Σούπερ Λίγκα

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων από την 20ή αγωνιστική έως και την 30ή και τελευταία ανακοίνωσε το απόγευμα της Παρασκευής (22/1) η Σούπερ Λίγκα.

Σε ό,τι αφορά τον μεθεπόμενο αγώνα του Πλατανιά με τον Παναθηναϊκό στα Περιβόλια για την 20ή αγωνιστική, θα διεξαχθεί την Κυριακή 31/1 στις 17.15. Μέχρι το τέλος της χρονιάς ο Πλατανιάς θα αγωνιστεί πέντε φορές ημέρα Σάββατο και έξι Κυριακή.

Το ντέρμπι «αιωνίων» στο Καραϊσκάκη, ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί τον Παναθηναϊκό στις 13 Μαρτίου, ημέρα Κυριακή και με ώρα έναρξης τις 19.30 για την 26η «στροφή» του πρωταθλήματος.

Από εκεί και πέρα, οι Πειραιώτες θα φιλοξενήσουν τον ΠΑΟΚ στις 7 Φεβρουαρίου για την 21η αγωνιστική, το ματς της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό θα γίνει στις 13 Φεβρουαρίου, η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον «Δικέφαλο του Βορρά» στις 21 του ίδιου μήνα και το ντέρμπι της ΑΕΚ με τους «πράσινους» στις 28 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά:

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 30/01/2016      15:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ           ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 30/01/2016      17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Σάββατο 30/01/2016      19:30     Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ                ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

                                                 

Κυριακή 31/01/2016       15:00     Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 31/01/2016       15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ       ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 31/01/2016       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 31/01/2016       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 31/01/2016       19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής                                

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 06/02/2016      15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 06/02/2016      17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 06/02/2016      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ           ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

                                                 

Κυριακή 07/02/2016       15:00     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 07/02/2016       17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – Α.Ε.Κ.      ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 07/02/2016       17:15     ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 07/02/2016       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.              ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

                                                 

Δευτέρα 08/02/2016      19:30     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 13/02/2016      15:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 13/02/2016      17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Σάββατο 13/02/2016      19:30     Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    Ο.Α.Κ.Α.

                                                 

Κυριακή 14/02/2016       15:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Κυριακή 14/02/2016       17:15     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 14/02/2016       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ               ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 14/02/2016       19:30     Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ              ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

                                                 

Δευτέρα 15/02/2016      19:30     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ      SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 20/02/2016      15:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ              ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 20/02/2016      17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ      ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Σάββατο 20/02/2016      19:30     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.   ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

                                                 

Κυριακή 21/02/2016       15:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 21/02/2016       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 21/02/2016       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ               SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 21/02/2016       19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.        ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

                                                 

Δευτέρα 22/02/2016      19:30     ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 27/02/2016      15:00     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 27/02/2016      17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ              ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 27/02/2016      19:30     Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

                                                 

Κυριακή 28/02/2016       15:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ                ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 28/02/2016       17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ                ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 28/02/2016       17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ       ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 28/02/2016       19:30     Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ              Ο.Α.Κ.Α.

                                                 

Δευτέρα 29/02/2016      19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 05/03/2016      15:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ              ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Σάββατο 05/03/2016      17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 05/03/2016      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ               ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

                                                 

Κυριακή 06/03/2016       15:00     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 06/03/2016       17:15     ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ                ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 06/03/2016       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 06/03/2016       19:30     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

                                                 

Δευτέρα 07/03/2016      19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.        ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 12/03/2016      15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ      ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 12/03/2016      17:15     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ             ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 12/03/2016      19:30     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.           ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

                                                 

Κυριακή 13/03/2016       15:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 13/03/2016       17:15     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ                ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 13/03/2016       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ       ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 13/03/2016       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ             ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

                                                 

Δευτέρα 14/03/2016      19:30     Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  Ο.Α.Κ.Α.

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής                                    

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 19/03/2016      15:00     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 19/03/2016      17:15     ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 19/03/2016      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ             ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

                                                 

Κυριακή 20/03/2016       15:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.                ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 20/03/2016       17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 20/03/2016       17:15     Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ          ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 20/03/2016       19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

                                                 

Δευτέρα 21/03/2016      19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ      ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής                                   

 ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ       ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ε.Κ.               ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.   ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 03/04/2016       19:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ      ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 10/04/2016       19:00     Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ        O.A.K.A.

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ               ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 10/04/2016       19:00     Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ              ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 10/04/2016       19:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ      ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

                                                 

                                                 

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής                                   

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ               ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ               ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ           ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 17/04/2016       19:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ         ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 17/04/2016       19:00     SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ                SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Mikel Chania Delivery
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/psiloritischania