Το πλήρες πρόγραμμα ανά όμιλο

Κύπελλο Ελλάδος | 18 Σεπτεμβρίου 2018, 12:51

Δείτε πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα σε κάθε όμιλο του Κυπέλλου Ελλάδας, έπειτα από τη μεσημεριανή κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Ο ΑΟΧ/Κισσαμικός όπως έχουμε ήδη αναφέρει παίζει εκτός έδρας με ΟΦΙ και εντός με Παναιτωλικό, Παναθηναϊκό.

Ο ΟΦΗ ξεκινά από την Ξάνθη και στη συνέχεια έχει εντός έδρας το ματς με τη Νίκη Βόλου και εκτός έδρας αυτό με την Κέρκυρα.

Με το ματς στην έδρα του Αήττητου αρχίζει ο Εργοτέλης, που στη συνέχεια θα υποδεχτεί στο Παγκρήτιο τους “αιώνιους” της Θεσσαλονίκης, ΠΑΟΚ και Άρη. Ο Ηρόδοτος αρχίζει εντός έδρας με τον Απόλλωνα Πόντου, στη συνέχεια θα επισκεφτεί την AEL FC Arena, για να ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις του εντός έδρας με τον επικεφαλής του ομίλου Πανιώνιο.

Το πλήρες πρόγραμμα ανά όμιλο έχει ως εξής:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-ΟΦ Ιεράπετρας

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
ΟΦ Ιεράπετρας-Παναιτωλικός

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος-Εργοτέλης

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός
 

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης 

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κέρκυρα

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Κέρκυρα-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Κέρκυρα-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη 

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (25 ή 26 ή 27/09)
Πανιώνιος-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική (30 ή 31/10 ή 01/11)
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
ΑΕΛ-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική (04 ή 05 ή 06/12)
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Πανιώνιος
 

 

Estrella
Papantonakis Cards