Το νέο πρόγραμμα της Α’ Γυναικών

Ποδόσφαιρο Γυναικών | 29 Μαρ 2021, 9:02

Αντίστροφα μετρούν οι κρητικές ομάδες για την έναρξη του πρωταθλήματος Α’ Γυναικών, με τη σέντρα να είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 4 Απριλίου.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Σύμφωνα με την ενημέρωση που προέκυψε από τον Εργοτέλη η ΕΠΟ γνωστοποίησε το τροποποιημένο πρόγραμμα στις ομάδες, με τα ματς από την 1η έως την 11η αγωνιστική να έχουν προγραμματιστεί από τις 4 Απριλίου μέχρι τις 6 Ιουνίου.

Ο 2ος όμιλος της Α’ Γυναικών ξεκινά με κρητικό ντέρμπι ανάμεσα σε Εργοτέλη και Αστέρα, ενώ ο ΟΦΗ θα έχει ρεπό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (04/04)
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Αβαντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Αγ. Παρασκευή-Φείδων Αργους
Γλυφάδα – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: ΟΦΗ

2η αγωνιστική (11/04)
ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Αργους – Αβαντες Χαλκίδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ολυμπιάδα Υμηττού – Γλυφάδα
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική (18/04)
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Αγ. Παρασκευή – Αβαντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Γλυφάδα – Φείδων Αργους
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική (25/04)
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Αργους – Αστέρας Ρεθύμνου
Αβαντες Χαλκίδας – Γλυφάδα
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγ. Παρασκευή
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η αγωνιστική (28/04)
Αγ. Παρασκευή – Γλυφάδα
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
Αστέρας Ρεθύμνου – Άβαντες Χαλκίδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Αργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική (05/05)
Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Γλυφάδα – Αστέρας Ρεθύμνου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Αβαντες Χαλκίδας – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Φείδων Αργους

7η αγωνιστική (09/05)
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Γλυφάδα
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αβαντες Χαλκίδας

8η αγωνιστική (16/05)
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Αβαντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Αργους
Ατρόμητος Αθηνών – Αγ. Παρασκευή
Ρεπό: Γλυφάδα

9η αγωνιστική (23/05)
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Γλυφάδα
Αγ. Παρασκευή – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Αβαντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η αγωνιστική (30/05)
Εργοτέλης – Αβαντες Χαλκίδας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγ. Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Αργους
Γλυφάδα – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική (06/06)
Γλυφάδα – Εργοτέλης
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Αβαντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Αργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Αγ. Παρασκευή

 

Estrella

Rabona ad