legea hor

Στις 7 Μαΐου ολοκληρώνεται το πρωτάθλημα – Το πρόγραμμα έως το τέλος

Α' Τοπικό - Γενικά | 24 Φεβρουαρίου 2017, 18:04

Την Κυριακή 7 Μαΐου είναι προγραμματισμένο το τελευταίο παιχνίδι του ομίλου τίτλου της Α’ Κατηγορίας Χανίων, κάτι που σημαίνει ότι εκείνη την ημέρα θα "πέσει" η αυλαία του πρωταθλήματος.

planakis

Η ΕΠΣ Χανίων γνωστοποίησε το πρόγραμμα του β’ γύρου, από τη 10η έως τη 18η αγωνιστική. Βάσει προγράμματος κανονικά θα διεξαχθούν παιχνίδια ανήμερα της Εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου.

Αναλυτικά:

10η αγωνιστική
Σάββατο 4 Μαρτίου
(15:00)
Κρ. Αστέρας-Σπάθα στη Μ. Ελιά
Αστέρας Μαν.-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Άρης Σ.-Κορωνίδα στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-ΑΕ Κυδωνίας στα Καθιανά

Κυριακή 5 Μαρτίου
(15:00)
Παλαιόχωρα-Απόλλων στην Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική
Σάββατο 11 Μαρτίου
(15:00)
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. στα Καθιανά
Κορωνίδα-Αστέρας Μαν. στον Βάμο

Κυριακή 12 Μαρτίου
(10:30)
Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σουδα

(15:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα στον Αλικιανό

12η αγωνιστική
Σάββατο 18 Μαρτίου
(15:00)
Μινώταυρος-Κορωνίδα στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-ΑΕ Κυδωνίας στη Μ. Ελιά
Αστέρας Μαν.-Πανακρωτηριακός στον Αλικιανό

Κυριακή 19 Μαρτίου
(15:00)
Απόλλων-Σπάθα στη Σούδα
Παλαιόχωρα-Άρης Σ. στην Παλαιόχωρα

13η αγωνιστική
Σάββατο 25 Μαρτίου
(15:00)
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος στα Καθιανά
Σπάθα-Κορωνίδα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 26 Μαρτίου
(10:30)
Άρης Σ.-Κρ. Αστέρας στη Σούδα

(15:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Απόλλων στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Αστέρας Μαν. στην Παλαιόχωρα

14η αγωνιστική
Σάββατο 1 Απριλίου
(16:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα στον Αλικιανό
Κορωνίδα-Πανακρωτηριακός στον Βάμο
Μινώταυρος-Παλαιόχωρα στις Μουρνιές

Κυριακή 2 Απριλίου
(10:30)
Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας στον Αλικιανό
Απόλλων-Άρης Σ. στη Σούδα

15η αγωνιστική
Σάββατο 8 Απριλίου
(16:00)
Κρ. Αστέρας-Μινώταυρος στη Μ. Ελιά
Άρης Σ.-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Σπάθα-Πανακρωτηριακός στο Κολυμπάρι

Κυριακή 9 Απριλίου
(16:00)
Αστέρας Μαν.-Απόλλων στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Κορωνίδα στην Παλαιόχωρα

16η αγωνιστική
Σάββατο 22 Απριλίου
(16:30)
Κορωνίδα-Κρ. Αστέρας  στον Βάμο
Μινώταυρος-Απόλλων στις Μουρνιές
Σπάθα-Άρης Σ. στο Κολυμπάρι
ΑΕ Κυδωνίας-Αστέρας Μαν. στον Αλικιανό

Κυριακή 23 Απριλίου
(16:30)
Πανακρωτηριακός-Παλαιόχωρα στα Καθιανά

17η αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου
(17:00)
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές
Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός στη Μ. Ελιά
Άρης Σ.-Αστέρας Μαν. στη Σούδα

Κυριακή 30 Απριλίου
(17:00)
Παλαιόχωρα-Σπάθα στην Παλαιόχωρα
Απόλλων-Κορωνίδα στη Σούδα

18η αγωνιστική
Σάββατο 6 Μαΐου
(17:00)
Αστέρας Μαν.-Σπάθα στον Αλικιανό
Άρης Σ.-Μινώταυρος στη Σούδα
Πανακρωτηριακός-Απόλλων στα Καθιανά
Κορωνίδα-ΑΕ Κυδωνίας στον Βάμο

Κυριακή 7 Μαΐου
(17:00)
Κρ. Αστέρας-Παλαιόχωρα στη Μ. Ελιά

 

karta antonis garden
pallas""