Σέντρα στους Προπαίδες

Ακαδημίες 16 Νοεμβρίου 2016, 23:52

Το πρωτάθλημα της κατηγορίας Προπαίδων είναι το πρώτο που ξεκινάει από τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων.

Η σέντρα για την κατηγορία Προπαίδων (γεννηθέντες 2005-2006) είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο 19 Νοεμβρίου, ενώ το μεθεπόμενο Σάββατο (26/11) θα ξεκινήσουν τα πρωταθλήματα Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Η ΕΠΣ Χανίων γνωστοποίησε το πρόγραμμα για τις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές:

1η αγωνιστική
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
1ος όμιλος
09:00 Καλτσέτο-Πλατανιάς στο Αρένα
10:15 Νέος Ηρακλής-ΔΑΑΟΧ στο Αρένα
10:15 Απόλλων-ΑΔΝ Κυδωνίας στα Νεροκούρου
11:30 ΙΝΚΑ-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
11:30 Λέοντες-Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη

2ος όμιλος
09:00 Άρης Σ.-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
10:15 Πανακρωτηριακός-Τιτάν στα Καθιανά
09:00 Μινώταυρος-Ροδωπού στον Ταυρωνίτη
10:15 ΓΑΣ Χανιά-Παλαιόχωρα στον Ταυρωνίτη
09:00 Γρανίτης-Νέοι Μινωταύρου στις Μουρνιές
10:15 Δόξα Παχ.-Άμιλλα στις Μουρνιές
09:00 Ηρακλής Νερ.-Περιβόλια στα Νεροκούρου

2η αγωνιστική
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
1ος όμιλος
09:00 Νέος Κισσαμικός-Καλτσέτο στον Ταυρωνίτη
09:00 ΔΑΑΟΧ-ΑΠ Σούδας στο Αρένα
10:15 Πλατανιάς-ΙΝΚΑ στο Αρένα
10:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέος Ηρακλής στα Νεροκούρου
11:30 Απόλλων-Λέοντες στα Καθιανά

2ος όμιλος
10:15 ΓΑΣ Χανιά-Πανακρωτηριακός στα Καθιανά
09:00 Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου στις Μουρνιές
10:15 Κρ. Αστέρας-Μινώταυρος στις Μουρνιές
11:30 Τιτάν-Άρης Σ. στις Μουρνιές
10:15 Ροδωπού-Γρανίτης στον Ταυρωνίτη
11:30 Παλαιόχωρα-Δόξα Παχ. στον Ταυρωνίτη
09:00 Άμιλλα-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου

3η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
1ος όμιλος

09:00 ΙΝΚΑ-Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη
09:00 Νέος Ηρακλής-Απόλλων στα Νεροκούρου
10:15 Λέοντες-Καλτσέτο στα Καθιανά
10:15 ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς στο Αρένα
11:30 ΑΠ Σούδας-ΑΔΝ Κυδωνίας στα Νεροκούρου

2ος όμιλος
11:30 Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. στα Καθιανά
10:15 Δόξα Παχ.-ΓΑΣ Χανιά στα Νεροκούρου
09:00 Νέοι Μινωταύρου-Άμιλλα στις Μουρνιές
10:15 Μινώταυρος-Τιτάν στις Μουρνιές
10:15 Ηρακλής Νερ.-Παλαιόχωρα στον Ταυρωνίτη
11:30 Περιβόλια-Ροδωπού στον Ταυρωνίτη
09:00 Γρανίτης-Κρ. Αστέρας στο Αρένα

4η αγωνιστική
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
1ος όμιλος
09:00 Απόλλων-ΑΠ Σούδας στο Αρένα
10:15 Καλτσέτο-ΙΝΚΑ στις Μουρνιές
10:15 Νέος Ηρακλής-Λέοντες στα Καθιανά
10:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
11:30 Νέος Κισσαμικός-ΔΑΑΟΧ στον Ταυρωνίτη

2ος όμιλος
11:30 Δόξα Παχ.-Πανακρωτηριακός στα Καθιανά
09:00 Άρης Σ.-Μινώταυρος στις Μουρνιές
11:30 Τιτάν-Γρανίτης στις Μουρνιές
09:00 ΓΑΣ Χανιά-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου
09:00 Άμιλλα-Ροδωπού στον Ταυρωνίτη
10:15 Παλαιόχωρα-Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη
10:15 Κρ. Αστέρας-Περιβόλια στο Αρένα

 

karta antonis garden