“Άπτερα 2017” (αποτελέσματα)

Στίβος | 27 Μαρτίου 2017, 17:36

Με την διοργάνωση "ΑΠΤΕΡΑ 2017", στο ΕΑΚ Χανίων Έλενα Βενιζέλου, άνοιξε η αυλαία της σεζόν του ανοικτού στίβου στην Κρήτη.

Συμμετείχαν αθλητές και αθλήτριες από τρεις νομούς της Κρήτης (Χανιά – Ρέθυμνο – Ηράκλειο), αλλά είχαμε και λαϊκή συμμετοχή στον ανοικτό δρόμο 5000μ ανδρών και γυναικών που διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης για 1η φορά.

Καλύτερες επιδόσεις τα 12.55 της Εύας Λιναράκη στα 100μ γυναικών (έναντι 12.68 της Ναταλίας Γιαννουλάτου), τα 26.44 της Νοράγια Τζόνσον στα 200μ και τα 48.22 της Κωνσταντίνας Σπανουδάκη στην δισκοβολία.

Τα πλήρη αποτελέσματα:

100Μ ΑΝΔΡΩΝ – Α΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +0.4        
  1 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.51 +0.4
  2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.89 +0.4
  3 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.08 +0.4
  4 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.24 +0.4
  5 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.30 +0.4
  6 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΕΛΟΣ 12.33 +0.4
  7 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.76 +0.4
             
100Μ ΑΝΔΡΩΝ – Β΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +1.0        
  1 ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.54 +1.0
  2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.54 +1.0
  3 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.61 +1.0
  4 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.73 +1.0
  5 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.75 +1.0
  6 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.86 +1.0
  7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.15 +1.0
             
100Μ ΑΝΔΡΩΝ – Γ΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +1.3        
  1 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.62 +1.3
  2 ΚΛΑΔΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.91 +1.3
  3 ΠΑΓΚΙΤΗΣ ΣΚΥΡΑ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.75 +1.3
  4 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.78 +1.3
  5 ΜΠΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.81 +1.3
  6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.04 +1.3
  7 ΛΟΥΚΑΣ-ΛΟΥΚΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.29 +1.3
             
100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ        
  1-1Σ1 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.51 +0.4
  2-1Σ2 ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.54 +1.0
  3-1Σ3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.62 +1.3
  4-2Σ1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.89 +0.4
  5-Σ23 ΚΛΑΔΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.91 +1.3
  6-3Σ1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.08 +0.4
  7-4Σ1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.24 +0.4
  8-5Σ1 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.30 +0.4
  9-6Σ1 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΕΛΟΣ 12.33 +0.4
  10-2Σ2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.54 +1.0
  11-3Σ2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.61 +1.0
  12-4Σ2 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.73 +1.0
  13-5Σ2 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.75 +1.0
  14-3Σ3 ΠΑΓΚΙΤΗΣ ΣΚΥΡΑ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.75 +1.3
  15-7Σ1 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.76 +0.4
  16-4Σ3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.78 +1.3
  17-5Σ3 ΜΠΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.81 +1.3
  18-6Σ2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.86 +1.0
  19-6Σ3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.04 +1.3
  20-7Σ2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.15 +1.0
  21-7Σ3 ΛΟΥΚΑΣ-ΛΟΥΚΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.29 +1.3
             
200Μ ΑΝΔΡΩΝ – ΑΝΕΜΟΣ +1.2        
  1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 24.96 +1.2
  2 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.34 +1.2
  3 ΑΜΝΤΟΥΛΑΧ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.64 +1.2
  4 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 25.98 +1.2
  5 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 26.44 +1.2
  6 ΚΡΟΜΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 26.47 +1.2
  7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 27.13 +1.2
  8 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 28.58 +1.2
             
400Μ ΑΝΔΡΩΝ          
  1 ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.08  
  2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.58  
  3 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.98  
  4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 58.49  
  5 ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 63.12  
             
800Μ ΑΝΔΡΩΝ          
  1 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  2.08.84  
  2 ΛΕΣΛΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 2.14.40  
  3 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  2.14.66  
  4 ΓΙΑΧΑ?Ι ΜΑΤΕΟ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.34.00  
             
5000Μ ΑΝΔΡΩΝ – ΜΕ ΛΑΪΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ        
  1 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1968 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 21.55.46  
  2 ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.40.05  
  3 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  1970 ΜΑΡΤΙΜΝΟΣ-ΚΟΤΙΝΟΣ 24.37.02  
  4 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1956 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 32.24.61  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
  1 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.84  
  2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.72  
  3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.64  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
  1 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 6.17  
  2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.75  
  3 ΖΩΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.54  
  4 ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 5.50  
  5 ΚΟΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.11  
  6 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.05  
             
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ        
  1 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43.16  
  2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 38.30  
  3 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 34.75  
             
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
  1 ΚΑΣΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 44.66  
  ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚΥΡ  
  ΦΕΤΖΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚΥΡ  
             
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ        
  1 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.97  
  2 ΜΑΣΤΡΟΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 07.76  
             
3000Μ ΠΑΙΔΩΝ – ΠΠΑ΄        
  1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 9.38.3  
  2 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.57.1  
             
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλ)        
  1 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.20  
  2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.33  
  3 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.56  
  4 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 09.90  
             
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ        
  1 ΛΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.60  
  ΕΣ ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.20  
             
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1.5κιλ)        
  1 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.68  
  2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.52  
  3 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.83  
             
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700γρ)        
  1 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.63  
  2 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 45.68  
  3 ΚΙΟΣΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 38.81  
             
80Μ ΠΠΑ΄ – Α΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ : +0.7        
  1Σ1 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.55 0.7
  2Σ1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 09.62 0.7
  3Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.11 0.7
  4Σ1 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.16 0.7
  5Σ1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.18 0.7
  6Σ1 ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.66 0.7
  7Σ1 ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.14 0.7
             
80Μ ΠΠΑ΄- Β΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +1.2        
  1Σ2 ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.79 1.2
  2Σ2 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.93 1.2
  3Σ2 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.97 1.2
  4Σ2 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.07 1.2
  5Σ2 ΑΡΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.17 1.2
  6Σ2 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.00 1.2
  7Σ2 ΣΑΡΔΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.08 1.2
             
80Μ ΠΠΑ΄- ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ        
  1-1Σ1 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.55 0.7
  2-2Σ1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 09.62 0.7
  3-3Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.11 0.7
  4-4Σ1 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.16 0.7
  5-5Σ1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.18 0.7
  6-6Σ1 ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.66 0.7
  7-7Σ1 ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.14 0.7
  8-1Σ2 ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.79 1.2
  9-2Σ2 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.93 1.2
  10-3Σ2 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.97 1.2
  11-4Σ2 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.07 1.2
  12-5Σ2 ΑΡΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.17 1.2
  13-6Σ2 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.00 1.2
  14-7Σ2 ΣΑΡΔΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.08 1.2
             
150Μ ΠΠΑ – Α΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : 1.1        
  1Σ1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 17.96 1.1
  2Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.81 1.1
  3Σ1 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 19.58 1.1
  4Σ1 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.04 1.1
             
150Μ ΠΠΑ – Β΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : 1.7        
  1Σ2 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 20.73 1.7
  2Σ2 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.46 1.7
             
150Μ ΠΠΑ΄- ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ        
  1-1Σ1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 17.96 1.1
  2-2Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.81 1.1
  3-3Σ1 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 19.58 1.1
  4-4Σ1 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.04 1.1
  5-1Σ2 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 20.73 1.7
  6-2Σ2 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.46 1.7
             
300Μ ΠΠΑ΄- Α΄ΣΕΙΡΑ        
  1Σ1 ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.78  
  2Σ1 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 41.81  
  3Σ1 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 42.06  
  4Σ1 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.90  
             
300Μ ΠΠΑ΄- Β΄ΣΕΙΡΑ        
  1Σ2 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 44.40  
  2Σ2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.90  
  3Σ2 ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 45.25  
  4Σ2 ΑΡΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 45.50  
             
300Μ ΠΠΑ΄- Α΄ΣΕΙΡΑ        
  1-1Σ1 ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.78  
  2-2Σ1 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 41.81  
  3-3Σ1 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 42.06  
  4-4Σ1 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.90  
  5-1Σ2 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 44.40  
  6-2Σ2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.90  
  7-3Σ2 ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 45.25  
  8-4Σ2 ΑΡΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 45.50  
             
600Μ ΠΠΑ΄          
  1 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.36.2x  
  2 ΜΕΓΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.36.7x  
  3 ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38.6x  
  4 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.47.0x  
             
1000Μ ΠΠΑ΄          
  1 ΚΑΡΑΜΕΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 3.06.6x  
  2 ΣΩΜΑΘΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  3.33.0x  
  3 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2993 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  3.42.2x  
  4 ΓΑΛΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.52.8x  
  5 ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.53.9x  
  6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.15.0x  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄        
  1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.61  
  2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.86  
  3 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.50  
  4 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.80  
  5 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.71  
             
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(4κιλα)        
  1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.40  
  2 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  12.25  
  3 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  11.68  
  4 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  10.42  
  5 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.28  
  6 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.22  
  7 ΓΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.02  
             
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(1 κιλο)        
  1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.20  
  2 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.33  
  3 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.29  
  ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  ΑΚΥΡ  
             
60Μ ΠΠΒ΄          
  1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.87  
  2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 8.21  
  3 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 8.49  
  4 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.75  
  5 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.25  
  6 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.26  
  7 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.49  
  8 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.62  
  9 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.63  
             
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΑΝΕΜΟΣ +1.1        
  1 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.55 +1.1
  2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.68 +1.1
  3 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.33 +1.1
  4 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.52 +1.1
  5 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.85 +1.1
  6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.32 +1.1
  7 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΦΣΚΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.64 +1.1
             
200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΑΝΕΜΟΣ : -0.3        
  1 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΗΝ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.42 -0.3
  2 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.15 -0.3
  3 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.48 -0.3
  4 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.29 -0.3
  5 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 29.99 -0.3
             
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          
  1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.01.93  
  2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.05.08  
  3 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.06.54  
  4 ΤΣΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.09.19  
  5 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.09.53  
             
800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          
  1 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  2.17.11  
             
5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΕ ΛΑΪΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ        
  1 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 22.29.81  
  2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΓΙΟΛΕΝΑ 1998 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 23.21.90  
  3 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1974 ΜΑΡΤΙΜΝΟΣ-ΚΟΤΙΝΟΣ 23.25.00  
  4 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 1980 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 26.33.99  
  5 ΤΕΛΕΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ 1964 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 27.58.00  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  1 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.46  
  2 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.43  
  3 ΚΑΡΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40  
             
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  1 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.10  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  1 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.74  
  2 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.33  
  3 ΛΑΜΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ  3.91  
             
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
  1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.22  
  2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.64  
  3 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 37.14  
             
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλα)        
  1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.30  
  2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.24  
  3 ΚΟΥΤΣΟΠΕΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.86  
  4 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.33  
  5 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.80  
  6 ΓΚΙΝΗ ΤΖΟΒΑΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.96  
             
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ        
  1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.44  
  2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 34.63  
  3 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.48  
             
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)        
  1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24.13  
  2 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 23.78  
  3 ΔΟΥΜΠΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 23.64  
             
80Μ ΠΚΑ΄- Α΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +1.7        
  1Σ1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.72 +1.7
  2Σ1 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.90 +1.7
  3Σ1 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.17 +1.7
  4Σ1 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.18 +1.7
  5Σ1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.26 +1.7
  6Σ1 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.29 +1.7
             
80Μ ΠΚΆ – Β΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +1.0        
  1Σ2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.06 +1.0
  2Σ2 ΜΑΡΜΑΤΙΔΟΥ ΧΑΡΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.31 +1.0
  3Σ2 ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.51 +1.0
  4Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.70 +1.0
  5Σ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.01 +1.0
  6Σ2 ΓΥΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.26 +1.0
             
80Μ ΠΚΆ – Γ΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +1.1        
  1Σ3 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.21 +1.1
  2Σ3 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.28 +1.1
  3Σ3 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.59 +1.1
  4Σ3 ΚΥΡΜΠΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.93 +1.1
  5Σ3 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.00 +1.1
  6Σ3 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.48 +1.1
             
80Μ ΠΚΆ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ         
  1-1Σ1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.72 +1.7
  2-2Σ1 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.90 +1.7
  3-1Σ2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.06 +1.0
  4-3Σ1 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.17 +1.7
  5-4Σ1 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.18 +1.7
  6-1Σ3 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.21 +1.1
  7-5Σ1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.26 +1.7
  8-2Σ3 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.28 +1.1
  9-6Σ1 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.29 +1.7
  10-2Σ2 ΜΑΡΜΑΤΙΔΟΥ ΧΑΡΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.31 +1.0
  11-3Σ2 ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.51 +1.0
  12-3Σ3 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.59 +1.1
  13-4Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.70 +1.0
  14-4Σ3 ΚΥΡΜΠΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.93 +1.1
  15-5Σ3 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.00 +1.1
  16-5Σ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.01 +1.0
  17-6Σ2 ΓΥΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.26 +1.0
  18-6Σ3 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.48 +1.1
             
150Μ ΠΚ Α΄ – Α΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +1.8        
  1Σ1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.42 +1.8
  2Σ1 ΜΕΛΑΚΗ ΜΕΛΠΩ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 21.00 +1.8
  3Σ1 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 21.40 +1.8
  4Σ1 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.42 +1.8
  5Σ1 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.43 +1.8
  6Σ1 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 22.12 +1.8
  7Σ1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.23 +1.8
             
150Μ ΠΚ Α΄ – Β΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : +0.7        
  1Σ2 ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.39 +0.7
  2Σ2 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.68 +0.7
  3Σ2 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.12 +0.7
  4Σ2 ΔΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.20 +0.7
  5Σ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.49 +0.7
  6Σ2 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.76 +0.7
             
150Μ ΠΚΆ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ        
  1-1Σ1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.42 +1.8
  2-2Σ1 ΜΕΛΑΚΗ ΜΕΛΠΩ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 21.00 +1.8
  3-1Σ2 ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.39 +0.7
  4-3Σ1 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 21.40 +1.8
  5-4Σ1 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.42 +1.8
  6-5Σ1 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.43 +1.8
  7-2Σ2 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.68 +0.7
  8-6Σ1 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 22.12 +1.8
  9-3Σ2 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.12 +0.7
  10-7Σ1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.23 +1.8
  11-4Σ2 ΔΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.20 +0.7
  12-5Σ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.49 +0.7
  13-6Σ2 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.76 +0.7
             
300Μ ΠΚΆ           
  1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.00  
  2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.25  
  3 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.44  
  4 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.00  
             
600Μ ΠΚΆ           
  1 ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΝΙΚ0ΛΕΤΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.51.7x  
  2 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΧΑΡΙΣΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.59.0x  
             
1000Μ ΠΚΆ           
  1 ΣΤΑΓΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3.16.1x  
  2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.19.6x  
  3 ΑΡΝΤΙΝΟΝ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.42.2x  
  4 ΜΠΕΡΝΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 3.45.0x  
  5 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 3.48.0x  
             
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΆ         
  1 ΜΠΙΚΕΣΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.45  
             
300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΆ         
  1 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.07  
  2 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.55  
  3 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 55.03  
  4 ΤΣΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 58.83  
             
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΆ         
  1 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.00  
  2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.40  
  3 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.30  
  4 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.30  
  ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡ  
             
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΆ         
  1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.70  
  2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.53  
  3 ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.49  
  4 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.49  
  5 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.19  
  6 ΛΟΥΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.74  
  7 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.65  
  8 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.31  
  9 ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.15  
  10 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.54  
  ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥ  
             
60Μ ΠΚ΄Β           
  1 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 8.93  
  2 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 9.02  
  3 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.03  
  4 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.20  
  5 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.29  
  6 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.31  
  7 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.36  
  8 ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.37  
  9 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.45  
  10 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.45  
  11 ΑΛΑΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.46  
  12 ΜΑΝΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.63  
  13 ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.71  
  14 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.77  
  15 ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.86  
  16 ΘΑΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.87  
  17 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 10.14  
  18 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.40  
  19 ΜΠΟΥΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.91  
  20 ΣΚΥΛΟ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.27
karta antonis garden