Πρόγραμμα και διαιτητές της 10ης αγωνιστικής

Διαιτησία | 22 Ιανουαρίου 2016, 20:13

Το Σάββατο 23 Ιανουαρίου συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα υποδομής (Προπαίδων, Τζούνιορ και Προτζούνιορ) της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΤΙΤΑΝ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΔΑΑΟΧ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΝΚΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΙΤΑΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 09.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΔΑΑΟΧ 10.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΛΕΟΝΤΕΣ 11.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

 

karta antonis garden