ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα των επόμενων ημερών, με βάση τα επίσημα προγράμματα κάθε διοργάνωσης.

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 SUPER LEAGUE - 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11:30 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός στην Ελιά

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17 SUPER LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12:00 Ολυμπιακός-ΟΦΗ στο Ρουφ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15 SUPER LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11:30 ΑΕΚ-ΟΦΗ στο Γαλάτσι

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 SUPER LEAGUE 2 (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11:00 Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης στο γήπεδο ΕΠΣ Βοιωτίας
13:00 Εργοτέλης-Πλατανιάς στο Μαρτινέγκο 

FOOTBALL LEAGUE - 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:30 Ιάλυσος-Ασπρόπυργος
15:00 Αιγάλεω-Θεσπρωτός (ΕΡΤ3)
15:00 ΟΦΙ-Τρίκαλα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Αρης-Παλαιόχωρα στη Σούδα
15:30 Μινώταυρος-Χάλης στις Μουρνιές
15:30 Αστέρας Χαλέπας-Απόλλων στη Μον. Ελιά
15:30 Ικαρος-Σπάθα στα Νεροκούρου
18:30 Ηρακλής-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Πέργαμος-Θησέας στο Εlpisniki
15:30 ΕΘΚ-Ηφαιστος στα Καθιανά
15:30 Κορωνίδα-Καλτσέτο στον Βάμο

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Αρης Βουκολιών-Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη

ΜΠΑΣΚΕΤ
BASKET LEAGUE - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Αρης-Ηφαιστος Λήμνου (BLSHOW ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 1)
15:30 Λάρισα-Κολοσσός (BLSHOW ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 4)
15:30 Λαύριο-Πανιώνιος (BLSHOW ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 3)
17:30 ΑΕΚ-Ηρακλής (CS4)
17:30 ΠΑΟΚ-Περιστέρι (ΕΡΤ SPORTS)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ - 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 Κύδων-Εργοτέλης στο κλ. Κλαδισού
18:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΓΑΣ Μεσσαράς στο κλ. Ιεράπετρας
18:00 Ηράκλειο-ΟΑ Χανίων στο κλ. Λίντο
18:00 Ακαδημία Ρεθύμνου-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Περιβολίων Ρεθύμνου
19:00 ΑΣΑ Αναγέννηση-Ηρόδοτος στο κλ. Αρκαλοχωρίου
20:00 Δειλινό-Ανδρογέας στο κλ. Λίντο

ΒΟΛΕΪ
VOLLEY LEAGUE - 16H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Φοίνικας Σύρου στο κλ. ΕΑΚ Αμπελοκήπων
18:00 Παμβοχαϊκός - Κηφισιά στο κλ. Βόχας

Α2 ΑΝΔΡΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 ΓΕ Ηρακλείου-Μίλων στο κλ. Λίντο
18:00 Κέρκης-Πανιώνιος στο κλ. Βαθέος
18:00 Νέοι Βύρωνος-Ολυμπιάδα Πάτρας στο κλ. "Τ. Παπαγεωργίου"
18:00 ΔΑΣ Δραπετσώνας-Καλαμάτα 80 στο κλ. "Α. Παπαμιχαήλ"
19:00 ΑΕ Αρμενίων-Πανερυθραϊκός στο κλ. 1ο Γυμνάσιο Ρέντη

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Μεσσαρά-Αγ. Παρασκευή στο κλ. Μοιρών
16:00 Αργυρούπολη-Απόλλων Καλαμάτας στο κλ. Αργυρούπολης
17:00 ΑΕ Αμπελοκήπων-Ενωση Βύρωνα στο κλ. Γουδίου
18:00 Μεσσηνιακός-Ηρακλής Κηφισιάς στο κλ. Παραλίας
19:00 ΟΦΑ Απολλώνιος-Πετρούπολη στο κλ. "Π. Νικολαΐδης"

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΚ - ΧΙΑΣΤΙ
19:00 Κύδων-ΣΦΠΧ στο κλ. Χανίων 

ΠΟΛΟ
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20:00 Ν.Ο. Χανίων-Τρίτων Αμαρουσίου στο κολ. Αμαρουσίου
21:30 ΟΦΗ-Ηλυσιακός στο κολ. Αμαρουσίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ)
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12:30 ΑΕΚ-ΟΦΗ στο Ιλίσιο κολυμβητήριο
13:30 Ν.Ο. Χανίων-Ηλυσιακός στο Ιλίσιο κολυμβητήριο

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19:30 Απόλλων Σμ.-ΑΕΚ στο Ιλίσιο κολυμβητήριο
20:30 ΟΦΗ-Ν.Ο. Χανίων στο Ιλίσιο κολυμβητήριο

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ - Β' ΦΑΣΗ
15:00 Νέο Ικόνιο-Ρέθυμνο Futsal στο κλ. Ν. Ικονίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ
SUPER LEAGUE 2 - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:45 Λεβαδειακός-Χανιά (ΕΡΤ Sports)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα

FOOTBALL LEAGUE - 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας
15:00 Καλαμάτα-Βέροια
15:00 Τρίγλια-Ιωνικός
15:00 Καβάλα-Νίκη Βόλου (ΕΡΤ3)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΠΛΕΙ ΟΦ) - 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Γιούχτας-Επισκοπή στις Αρχάνες
15:00 Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός στη Ν. Αλικαρνασσό

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ) - 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Πόρος-Ρεθυμνιακός στην Ελιά
15:00 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟΑ στις Μουρνιές

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Ιδομενέας-ΑΕ Κυδωνίας στους Αγίους Αποστόλους
15:30 Γρανίτης-Θύελλα στην Αγία Μαρίνα
15:30 Δόξα-Τιτάν στη Μον. Ελιά

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Αμιλλα-Ποσειδών Τσικαλαριών στην Αγία Μαρίνα
10:45 Ασπίδα-ΑΠ Σούδας στον Ναύσταθμο
10:45 Ποσειδών Κ.Ρ.-Ιωνία 2000 στο Κολυμπάρι
15:30 Νέος Σαμψών-Ροδωπού στο Νιο Χωριό
15:30 Απτερα-Υρτακίνα στη Σούδα

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Ατρόμητος-Ασπάλαθος στον Ταυρωνίτη
15:30 Σφακιά-Γαλατάς στο Φραγκοκάστελο
15:30 Κουμπές-Δάφνη στα Νεροκούρου

ΜΠΑΣΚΕΤ
BASKET LEAGUE - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 Ιωνικός-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:00 Σπόρτιγκ-ΠΑΣ Γιάννινα στο κλ. Σπόρτιγκ
14:00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες στο κλ. Λευκάδας
14:00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ολυμπιακός στο κλ. Αγ. Δημητρίου (Π)
14:00 ΟΑ Χανίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου στο κλ. Χανίων
14:00 ΠΑΟΚ-Μελίσσια στο κλ. ΠΑΟΚ
14:00 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου στο κλ. "Π. Γιαννακόπουλος"

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 Εσπερος-Πρωτέας Βούλας στο κλ. Εσπέρου
17:00 Δούκας-Μαρούσι στο κλ. "Δαΐς"
17:00 Πανερυθραϊκός-Μελίσσια στο κλ. "Στ. Καλαϊτζής"
17:00 Μανδραϊκός-Μεγαρίδα στο κλ. 1ο Μάνδρας
17:00 Ιωνικός Ν.Φ.-Εθνικός στο κλ. "Ζ. Αλεξάνδρου"
17:00 ΟΦΗ-Πεντέλη στο κλ. "Δύο Αοράκια"
17:00 Λοκρός Αταλάντης-Πανελευσινιακός στο κλ. Αταλάντης
18:00 Αιγάλεω-Παπάγου στο κλ. "Στ. Βενέτης"

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια στο κλ. Βυζαντινού
16:00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ερμής Σχηματαρίου στο κλ. Χίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ενωση Ιλίου στο κλ. Ν. Φιλαδέλφειας
17:00 ΑΚ Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας στο κλ. "Μ. Μερκούρη"
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου στο κλ. Αγ. Δημητρίου (νέο)
17:00 Αρης Θήβας-Μίλων στο κλ. "Ερ. Χατζόπουλος"

ΒΟΛΕΪ
VOLLEY LEAGUE - 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20:00 ΠΑΟΚ - Ηρακλής στο κλ. ΠΑΟΚ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΚ - ΧΙΑΣΤΙ
17:30 Ηρόδοτος-Ν. ΟΠΕΡ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΕΚ
18:00 ΣΦΠΧ-Πήγασος
19:00 ΟΦΗ-Ν. ΟΠΕΡ
20:00 ΑΟ Κύδων-Ακρωτήρι

ΠΟΛΟ
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
09:00 Ν.Ο. Χανίων-Ηλυσιακός στο κολ. Αμαρουσίου
10:30 ΟΦΗ-Τρίτων Αμαρουσίου στο κολ. Αμαρουσίου

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 ΟΦΗ-Ν.Ο. Χανίων στο κολ. Αμαρουσίου
18:30 Τρίτων Αμαρουσίου-Ηλυσιακός στο κολ. Αμαρουσίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ)
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:00 Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμ. στο Ιλίσιο κολυμβητήριο
11:00 Ηλυσιακός-ΟΦΗ στο Ιλίσιο κολυμβητήριο

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:00 ΑΕΚ-Ν.Ο. Χανίων στο Ιλίσιο κολυμβητήριο
18:00 Απόλλων Σμ.-Ηλυσιακός στο Ιλίσιο κολυμβητήριο

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ
SUPER LEAGUE 2 - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Εργοτέλης-Δόξα Δράμας (ΕΡΤ Sports)
16:00 Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Λάρισας

ΤΡΙΤΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ
SUPER LEAGUE 2 - 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:30 Νέος Κισσαμικός-Τάλως στο Καστέλι

 *Το πρόγραμμα ενημερώνεται καθημερινά  

 

karta antonis garden