Πολυχρόνης στο Ρέθυμνο

Football League | 24 Ιουνίου 2021, 16:01

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τις διαιτητικές ομάδες των τελευταίων παιχνιδιών της σεζόν για το πρωτάθλημα της Football League.

Στο ΔΑΚ Γάλλου για το παιχνίδι της Επισκοπής με τη Νίκη Βόλου θα βρεθεί ο Φώτης Πολυχρόνης (Πιερίας). Η ρεθυμνιώτικη ομάδα έχει βλέψεις ακόμη και για τη 2η θέση, ενώ οι φιλοξενούμενοι θέλουν ένα βαθμό για την παραμονή, που μπορεί να σημάνει και άνοδο αν πάρει “σάρκα και οστά” η συγχώνευση SL2-FL.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

18η αγωνιστική
Νότιος όμιλος
Σάββατο 26 Ιουνίου – 17:00
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. – Δασκαλάκης Α. (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μάνθος (Αχαΐας)

Επισκοπή – Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος – Μηνούδης (Πιερίας)
4ος διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Κουρκούνας (Λασιθίου)

Ασπρόπυργος – Ρόδος
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας) – Κύριος (Αρκαδίας)
4ος διαιτητής: Κόκορης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Καλαμάτα – Ιάλυσος
Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Καραλής (Ηλείας)
4ος διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Κυρίου (Αρκαδίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Σαντορίνη
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής) – Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος διαιτητής: Στάμος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας)

Βόρειος όμιλος
Κυριακή 27 Ιουνίου – 17:00
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου) – Καραγιάννης (Θράκης)
4ος διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

ΑΕΠ Κοζάνης – Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας) – Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
4ος διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Ευθυμιάδης (Πιερίας)

Τρίγλια – Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Καλύβας (Φθιώτιδας) – Κουκούμης (Καβάλας)
4ος διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης – Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής) – Δελής (Βοιωτίας)
4ος διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)
Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)

Estrella
Auto KCS
Minetta top plus
xoriatiko
Papantonakis Cards

Rabona ad