Ακαδημίες

Πρόγραμμα και διαιτητές στα πρωταθλήματα υποδομής

Πλήρη δράση θα υπάρξει για μία ακόμα εβδομάδα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Χανίων.

Παρακάτω ακολουθεί το πρόγραμμα και οι διαιτητές από τα Κ16 μέχρι τα Κ8:

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Κ16

13.00 ΣΥΝΚΑ-Κισσαμικός στους Αγίους Αποστόλους
Κεζέμπογλου-Μπαντά

13.00 Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
Τζώρτζογλου-Γαλάνης

13.00 Δόξα-Ηρακλής στη Μον. Ελιά
Μπραουδάκη-Κωσταμένα

Κ14

13.15 ΣΥΝΚΑ-ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Οβάκογλου-Ξενάκη

Ηρακλής-Γρανίτης στα Νεροκούρου
Αποστολάκης-Χάμπας

13.15 Κισσαμικός-ΑΟΧ στην Αγία Μαρίνα
Λογαρίδη-Καρτσωνάκης

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

09.00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Θησέας στους Αγίους Αποστόλους
Τζώρτζογλου-Περδικάρη

13.15 Καλτσέτο-ΑΡΕΝΑ στη Μον. Ελιά
Σαρικάκη (Μπραουδάκη-Κουρκουμελάκης)

13.15 Πλατανιάς-Μινώταυρος στην Αγία Μαρίνα
Λογαρίδης-Καντεράκη

13.15 Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Οβάκογλου (Αντωνίου-Μαραβελάκης)

13.15 Σπάθα-ΠΑΟΚ στο Κολυμπάρι
Κολοκοτρώνης

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Κ12

Νεροκούρου (Αποστολάκης)
09.00 ΑΕ Κυδωνίας-Ηρακλής
10.15 ΑΡΕΝΑ-Πλατανιάς
11.30 Τιτάν-ΑΟΧ

Αγία Μαρίνα (Καρτσωνάκης)
09.00 Θησέας-Γρανίτης
10.15 Ίκαρος-Ροδωπού
11.30 Παλαιόχωρα-Κισσαμικός

Μουρνιές (Τζώρτζογλου)
09.00 Άρης-Μινώταυρος
10.15 Νέοι Μινωταύρου-Δόξα
11.30 ΣΥΝΚΑ-Κορωνίδα

Καθιανά (Κουρκούνας)
09.00 Άπτερα-Ασπίδα
10.15 Λέοντες-Καλτσέτο
11.30 ΠΑΟΚ-Πανακρωτηριακός

Αγίοι Απόστολοι (Κεζέμπογλου)
10.15 Ιδομενέας-Χάλης
11.30 Χάλης (Γ)- Απόλλων

Κ10

Κολυμπάρι (Μαραγκάκης)
09.30 Θύελλα-Ροδωπού
10.45 Κισσαμικός-Γρανίτης
12.00 Παλαιόχωρα-Πλατανιάς

Καλτσέτο (Πέτσας)
09.00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Καλτσέτο
10.15 Περιβόλια-ΠΑΟΚ
11.30 Ίκαρος-Δόξα

Fair Play (Μισαηλίδης)
09.00 Ηρακλής-Νέοι Μινωταύρου
10.00  Μινώταυρος-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
11.30 ΕΘΚ-Λέοντες

Σούδα (Οβάκογλου)
09.00 ΑΟΧ-ΑΠ Σούδας Α
10.00 ΑΠ Σούδας Β-Ασπίδα
11.30 Άρης-ΑΡΕΝΑ

Κ8

Fair Play (Περδικάρη)
09.0 Ασπίδα-ΕΘΚ
10.00 Πανακρωτηριακός-ΑΠ Σούδας
11.00 ΓΑΣ-Άρης
12.00 Απόλλων-Τιτάν

Χαρωδιά (Χάμπας)
09.00 Περιβόλια-Μινώταυρος
10.00 Νέοι Μινωταύρου-Θησέας
11.00 ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας

Καλτσέτο (Ξενάκη)
09.00  ΠΑΟΚ-ΑΟΧ
10.00 Πλατανιάς-Αγία Μαρίνα
11.00 Δόξα-Κισσαμικός

 

 

 

 

 

 

 

karta antonis garden