Ακαδημίες

Πρόγραμμα και διαιτητές στα πρωταθλήματα υποδομών

H EΠΣ Χανίων κοινοποίησε το πρόγραμμα και τους διαιτητές στα πρωταθλήματα υποδομής για το προσεχές σαββατοκύριακο 8-9 Φεβρουαρίου.

Aναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Κ16-20ή αγωνιστική
Σάββατο 8/2
13.00 Άρης-Ηρακλής στη Σούδα
Αναστασάκης (Μπαντά-Κουρκουμελάκης)

13.00 Θησέας-Δόξα στα Νεροκούρου
Τσαπαρίδης-Αποστολάκης

Κυριακή 9/2
13.00 Πλατανιάς-Καλτσέτο στον Αλικιανό
Λογαρίδης-Οβάκογλου

Κ14-6η αγωνιστική
Σάββατο 8/2
13.15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Γρανίτης στην Αγία Μαρίνα
Λογαρίδης

13.15 Σπάθα-Κισσαμικός στο Κολυμπάρι
Ξενάκη-Μαραγκάκης

13.15 ΠΑΟΚ-Ηρακλής στη Μ. Ελιά
Οβάκογλου-Μαρνέζος

Κυριακή 9/2
09.00 Απόλλων-Καλτσέτο στη Μ. Ελιά
Χάμπας-Γαλάνης

09.00 Θησέας-ΑΟΧ στη Σούδα
Μαραβελάκης-Καντεράκη

13.15 ΑΠ Σούδας-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Κουρκουμελάκης-Σαρικάκη

13.15 Πλατανιάς-ΑΡΕΝΑ στον Ταυρωνίτη
Μαραγκάκης (Μπαταγκιώνη-Παναγόπουλος)

13.15 ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός στους Αγίους Αποστόλους
Κουκλάκης (Μπραουδάκη-Ούτας)

Κ12-11η αγωνιστική
Σάββατο 8/2

Γήπεδο Βαρυπέτρου (Κεζέμπογλου)
09.00 Χάλης (Γ)- Νέοι Μινωταύρου
10.15 Θησέας-Άρης
11.30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Πλατανιάς
12.45 Ίκαρος-Απόλλων

Γήπεδο Νεροκούρου (Χάμπας)
09.00 ΠΑΟΚ-ΑΡΕΝΑ
10.15 Τιτάν-Δόξα
11.30 Άπτερα-Ηρακλής

Γήπεδο Αγίας Μαρίνας (Λογαρίδης)
09.00 Ιδομενέας-ΑΟΧ
10.15 Κισσαμικός-Ροδωπού
11.30 Παλαιόχωρα-Ασπίδα

Γήπεδο Μουρνιών (Καρτσωνάκης)
09.00 ΣΥΝΚΑ-ΑΠ Σούδας
10.15 Καλτσέτο-Μινώταυρος
11.30 Χάλης-Κορωνίδα
12.45 Πανακρωτηριακός-Γρανίτης

Κ10-9η αγωνιστική

Γήπεδο Κολυμπαρίου (Μαραγκάκης)
09.00 Γρανίτης-Ροδωπού
10.15 Πλατανιάς-Θύελλα
11.30 Κισσαμικός-Παλαιόχωρα

Γήπεδο Καλτσέτο (Μπραουδάκη)
09.00 Νέοι Μινωταύρου-Καλτσέτο
10.15 Ίκαρος-ΠΑΟΚ
11.30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Μινώταυρος

Γήπεδο Fair Play 2 (Σαρικάκη)
09.00 Ηρακλής-Περιβόλια
10.15 ΑΡΕΝΑ-Απόλλων
11.30 Δόξα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

Γήπεδο Σούδας (Αποστολάκης)
09.00 Άρης-Λέοντες
10.15 ΑΠ Σούδας Α-Ασπίδα
11.30 ΑΟΧ-ΕΘΚ

Κ8-9η αγωνιστική

Γήπεδο Fair Play (Περδικάρη)
09.00 ΑΠ Σούδας-ΕΘΚ
10.00 Άρης-Τιτάν
11.00 Απόλλων-Ασπίδα
12.00 ΓΑΣ-ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο Χαρωδιάς (Σακελλαρίδης)
09.00 Θησέας-Καλτσέτο
10.00 ΑΕ Κυδωνίας-Πλατανιάς
11.00 Αγία Μαρίνα-ΣΥΝΚΑ

Γήπεδο Καλτσέτο 5x5 (Μπαντά)
09.00 Νέοι Μινωταύρου-Ίκαρος Μουρνιών
10.00 ΑΟΧ-Μινώταυρος
11.00 Δόξα-Ιδομενέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

karta antonis garden