Ακαδημίες

Οι ορισμοί στα υποδομών

Η ΕΠΣ Χανίων κοινοποίησε τους ορισμούς των διαιτητών στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά από τα Κ8 μέχρι τα Κ16:

Κ16
Σάββατο 18/1
13.00 Πανακρωτηριακός-ΣΥΝΚΑ στη Σούδα
Λογαρίδης (Χάμπας-Αντωνίου)

13.00 Θησέας-Παλαιόχωρα στα Νεροκούρου
Μπραουδάκη

13.15 Πλατανιάς-Άρης στoν Αλικιανό
Γαλάνης-Κουρκουμελάκης

Κυριακή 19/1
13.00 Μινώταυρος-Κισσαμικός στις Μουρνιές
Γαλάνης-Κανελάκης

Δόξα-Θύελλα 3-0 ά.α.
Ρεπό: Ηρακλής-Καλτσέτο-Χάλης

Κ14
Σάββατο 18/1
(Παναγόπουλος)
11.30 Μινώταυρος-ΣΥΝΚΑ στη Μ. Ελιά
13.15 Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός στη Μ. Ελιά

13.15 Ηρακλής-Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη
(Κατσαρός-Μαραγκάκης)

(Πολυθοδωράκης)
11.30 ΑΟΧ-ΑΔΝ Κυδωνίας στους Αγίους Αποστόλους
13.15 Πλατανιάς-Καλτσέτο στους Αγίους Αποστόλους

Κυριακή 19/1
09.00 Απόλλων-ΑΠ Σούδας στη Σούδας
Στεφανίδου (Μισαηλίδης-Περδικάρη)

09.00 Θησέας-Σπάθα στη Μ.Ελιά
(Πολυθοδωράκης-Χάμπας)

13.15 ΠΑΟΚ-Γρανίτης στη Μ. Ελιά
Κατσαρός (Μπαντά-Παναγόπουλος)
Ρεπό: ΑΡΕΝΑ

Κ12
Σάββατο 18/1
(Χατζηδάκης)
09.00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός στα Καθιανά
10.15 Χάλης Γυν. ΣΥΝΚΑ ΣΤΑ Καθιανά
11.30 ΑΡΕΝΑ-Λέοντες στα Καθιανά

(Κεζέμπογλου)
09.00 ΑΠ Σούδας-ΑΟΧ στις Μουρνιές
10.15 Πλατανιάς-Μινώταυρος στις Μουρνιές
11.30 Δόξα-Κορωνίδα στις Μουρνιές
12.45 ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας στις Μουρνιές

(Οβάκογλου)
09.00 Απόλλων-Ροδωπού στην Αγία Μαρίνα
10.15 Ηρακλής-Κισσαμικός στην Αγία Μαρίνα
11.30 Νέοι Μινωταύρου-Παλαιόχωρα στην Αγία Μαρίνα
12.45 Αρης-Γρανίτης στην Αγία Μαρίνα

(Καρτσωνάκης)
09.00 Ασπίδα-Χάλης στα Νεροκούρου
10.15 ΠΑΟΚ-Καλτσέτο στα Νεροκούρου
11.30 Απτερα-Τιτάν στα Νεροκούρου
Ρεπό: Θησέας-Ίκαρος

Κ10
Σάββατο 18/1
(Μαραγκάκης)
09.00 Γρανίτης-Κισσαμικός στο Κολυμπάρι
10.15 Ροδωπού-Θύελλα στο Κολυμπάρι
11.30 Πλατανιάς-Παλαιόχωρα στο Κολυμπάρι

(Σακελλαρίδης)
09.00 Καλτσέτο-Δόξα στο Καλτσέτο
10.15 Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου στο Καλτσέτο
11.30 Μινώταυρος-Ίκαρος στο Καλτσέτο
12.45 ΑΔΝ Κυδωνίας-ΠΑΟΚ στο Καλτσέτο

(Χάμπας)
09.00 AΠ Σούδας Β-Λέοντες στη Σούδα
10.15 ΕΘΚ-ΑΠ Σούδας Α στη Σούδα
11.30 Αστέρας Χαλ.-Άρης στη Σούδα

(Περδικάρη)
09.00 Ηρακλής-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Fair Play
10.15 ΑΡΕΝΑ-Ασπίδα στο Fair Play
11.30 AOX-Aπόλλων στο Fair Play

Κ8
Σάββατο 18/1
(Μισαηλίδης)
09.00 ΑΟΧ-Καλτσέτο στο Καλτσέτο
10.00 Αγία Μαρίνα-Ιδομενέας στο Καλτσέτο
11.00 Κισσαμικός-ΣΥΝΚΑ στο Καλτσέτο
12.00 ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα στο Καλτσέτο

(Περδικάρη)
09.00 ΕΘΚ-ΓΑΣ στο Fair Play
10.00 Aσπίδα-Πανακρωτηριακός στο Fair Play
11.00 ΑΠ Σούδας-Τιτάν στο Fair Play
12.00 ΑΡΕΝΑ-Άρης στο Fair Play

(Καντεράκη)
09.00 Ίκαρος-Θησέας στη Χαρωδιά
10.00 Περιβόλια-ΠΑΟΚ στη Χαρωδιά
11.00 Νέοι Μινωταύρου-Μινώταυρος στη Χαρωδιά
Ρεπό: Πλατανιάς-Απόλλων-Ηρακλής

 

karta antonis garden