Ακαδημίες

Πρόγραμμα και διαιτητές υποδομών

Με την 4η αγωνιστική σε Κ12 και τη 2η σε Κ10 και Κ8 συνεχίζεται η δράση στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών έχει ως εξής:

Σάββατο 30 Νοεμβρίου
Κ12 - 4η αγωνιστική
Γήπεδο Κολυμβαρίου
Διαιτητής: Κατσαρός

2ος όμιλος
09:00 ΣΥΝΚΑ-Κισσαμικός
10:15 Παλαιόχωρα-Ιδομενέας

Γήπεδο Καθιανών
Διαιτητής: Ε. Κουρκούνας

1ος όμιλος
09:00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Λέοντες
10:15 Πανακρωτηριακός-Πλατανιάς

2ος όμιλος
11:30 Απτερα-ΑΟ Χανιά

Γήπεδο Αγ. Μαρίνας
Διαιτητής: Α. Χατζηδάκης
1ος όμιλος
09:00 Μινώταυρος-Γρανίτης
10:15 Καλτσέτο-Αρης Σούδας
11:30 ΠΑΟ Καλτσέτο-Θησέας

Γήπεδο Μουρνιών
Διαιτητής: Μπαντά

2ος όμιλος
09:00 Νέοι Μινωταύρου-Απόλλων
10:15 Τιτάν-Ροδωπού
11:30 ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα Παχιανών

Γήπεδο Νεροκούρου
Διαιτητής: Πολυθοδωράκης

2ος όμιλος
09:00 Ηρακλής Νεροκούρου-Χάλης
10:15 Χάλης (κορίτσια)-ΑΠ Σούδας
11:30 Ικαρος Μουρνιών-Κορωνίδα

Κ10 - 2η αγωνιστική
Γήπεδο Σούδας
Διαιτητής: Κολοκοτρώνης
Βοηθός: Περδικάρη

3ος όμιλος
09:00 Αρένα-Αρης Σούδας
10:15 Ασπίδα-ΑΠ Σούδας Β'
11:30 ΑΠ Σούδας-ΑΟ Χανιά

Γήπεδο Elpisniki
Διαιτητής: Οβάκογλου
Βοηθός: Πέτσας

3ος όμιλος
09:00 Λέοντες-ΕΘΚ
10:15 Απόλλων-Αστέρας Χαλέπας
Διαιτητής: Πέτσας
Βοηθός: Οβάκογλου

2ος όμιλος
11:30 Δόξα Παχιανών-Ικαρος Μουρνιών

Γήπεδο Calcetto
Διαιτητής: Μισαηλίδης

2ος όμιλος
09:00 Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος
10:15 Καλτσέτο-ΑΔΝ Κυδωνίας
11:30 Νέοι Μινωταύρου-Ηρακλής Νεροκούρου
12:30 ΠΑΟ Καλτσέτο-Περιβόλια

Κ8 - 2η αγωνιστική
Γήπεδο Calcetto (5Χ5)
Διαιτητής: Πατεδάκης

1ος όμιλος
09:00 ΣΥΝΚΑ-Αγ. Μαρίνα
12:00 Πλατανιάς-ΑΕ Κυδωνίας

3ος όμιλος
10:00 ΑΟ Χανιά-ΠΑΟ Καλτσέτο
11:00 Καλτσέτο-Ηρακλής Νεροκούρου

Γήπεδο Χαρωδιά
Διαιτητής: Κουκλάκης

3ος όμιλος
09:00 Μινώταυρος-Περιβόλια
10:00 Θησέας-Νέοι Μινωταύρου

1ος όμιλος
11:00 Ιδομενέας-Δόξα
Γήπεδο Fair Play (2)
Διαιτητής: Χάμπας

2ος όμιλος
09:00 ΕΘΚ-Ασπίδα
10:00 ΑΠ Σούδας-Πανακρωτηριακός
11:00 Αρης Σούδας-ΓΑΣ Χανιά
12:00 Τιτάν-Απόλλων

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Κ10 - 2η αγωνιστική
Γήπεδο Κολυμβαρίου
Διαιτητής: Οβάκογλου
Βοηθοί: Σακελλαρίδης - Περδικάρη

1ος όμιλος
09:00 Πλατανιάς-Κισσαμικός
10:15 Γρανίτης-Θύελλα
11:30 Ροδωπού-Παλαιόχωρα