Ακαδημίες

Oι διαιτητές των πρωταθλημάτων υποδομής

Πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα θα υπάρξει το σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα υποδομής.

 

Η ΕΠΣ Χανίων γνωστοποίησε τους ορισμούς διαιτητών από τα Κ16 μέχρι και τα Κ8. Μάλιστα στην τελευταία κατηγορία μαζί με τα Κ10 θα διεξαχθεί η πρεμιέρα.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Κ16

Σάββατο 23 Νοεμβρίου
13.00 ΣΥΝΚΑ-Άρης Σ. στους Αγ. Αποστόλους
Ξενάκη (Μαρκετάκης-Ούτας)

13.00 Μινώταυρος-Παλαιόχωρα στις Μουρνιές
Καντεράκη (Κανελάκης-Κουρκουμελάκης)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου
13.00 Θησέας-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
Οβάκογλου (Πολυθοδωράκης-Σακελλαρίδης)

Κ14

Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Elpisniki (Χατζηδάκης-Σακελλαρίδης)
09.00 Ηρακλής-Καλτσέτο
10.30 Θησέας-ΑΠ Σούδας
12.00 Κρ. Αστέρας-Απόλλων

12.00 Κισσαμικός-ΑΟΧ στο Κολυμπάρι
Κατσαρός

Κ12

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Κολυμπάρι (Κατσαρός)
09.00 Ροδωπού-ΣΥΝΚΑ
1.105 Κισσαμικός-Ιδομενέας

Καθιανά (Ψιλιτέλης)
09.00 Θησέας-Πανακρωτηριακός
10.15 Λέοντες-ΠΑΟΚ
11.30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Καλτσέτο

Αγία Μαρίνα (Πολυθοδωράκης)
09.00 Γρανίτης-Πλατανιάς
10.15 Χάλης-ΑΕ Κυδωνίας
11.30 Κορωνίδα-Παλαιόχωρα

Μουρνιές (Μπαντά)
09.00 Ηρακλής-Νέοι Μινωταύρου
10.15 ΑΡΕΝΑ-Μινώταυρος
11.30 Ασπίδα-Τιτάν

Νεροκούρου (Μπραουδάκη)
09.00 ΑΟΧ-Ίκαρος
10.15 ΑΠ Σούδας-Άπτερα
11.30 Δόξα-Χάλης (Γ)

Κ10

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Κολυμπάρι (Ανδρεωασάτος)
09.00 Ροδωπού-Θύελλα Καλ.
10.15 Κισσαμικός-Γρανίτης
11.30 Παλαιόχωρα-Πλατανιάς

Elpisniki (Ευθυμόπουλος)
09.00 ΑΡΕΝΑ-Λέοντες
10.15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέοι Μινωταύρου
11.30 Ηρακλής-Μινώταυρος

Καλτσέτο (Χάμπας)
09.00 Περιβόλια-Παγχ./ΔΑΑΟΧ
10.15 Δόξα-ΠΑΟΚ
11.30 Ίκαρος-Καλτσέτο
12.30 ΑΟΧ-Αστέρας Χαλ.

Σούδα (Κουρκούνας)
09.00 ΑΠ Σούδας Α- ΑΠ Σούδας Β
10.15 Αρης-Ασπίδα
11.30 ΕΘΚ-Απόλλων

Κ8

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Καλτσέτο (Σαρικάκη)
09.00 ΔόξΑ-ΣΥΝΚΑ
10.00 ΠΑΟΚ-Καλτσέτο
11.00 Αγία Μαρίνα-ΑΕ Κυδωνίας

Fair Play 1 (Οβάκογλου)
09.00 ΑΡΕΝΑ-ΕΘΚ
10.00 Πανακρωτηριακός-Τιτάν
11.00 Απόλλων-Άρης

Fair Play 1 (Περδικάρη)
09.00 ΓΑΣ Χανιά-Ασπίδα
10.00 Ικαρος-Μινώταυρος
11.00 Νέοι Μινωταύρου-Περιβόλια
12.00 Ηρακλής-Θησέας