Ακαδημίες

Το πρόγραμμα στα Κ16 μέχρι τα Χριστούγεννα

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος από την 9η μέχρι και την 15η αγωνιστική η οποία θα διεξαχθεί τέσσερις ημέρες πριν τα Χριστούγεννα ανακοίνωσε η ΕΠΣ Χανίων.

 

Καταρχήν, η αγωνιστική που ακολουθεί είναι η 9η, η οποία περιλαμβάνει αυτό το Σαββατοκύριακο 4 παιχνίδια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

• 9η αγωνιστική
Σάββατο (9/11)
13:00 Δόξα-Πανακρωτηριακός στη Μον. Ελιά
13:00 Ηρακλής Νερ.-Καλτσέτο στα Νεροκούρου
13:00 ΣΥΝΚΑ-Παλαιόχωρα στους Αγ. Αποστόλους
Κυριακή (10/11)
13:00 Πλατανιάς-Κισσαμικός στον Αλικιανό
Αρης-Χάλης 3-0 α.α.
Θησέας-Θύελλα Καλ. 3-0 α.α
Ρεπό: Μινώταυρος

• 10η αγωνιστική
Σάββατο (16/11)
13:00 Κισσαμικός-Θησέας στο Κολυμπάρι
13:00 Πανακρωτηριακός-Καλτσέτο στη Σούδα
Κυριακή (17/11)
09:00 Πλατανιάς-ΣΥΝΚΑ στον Αλικιανό
13:00 Παλαιόχωρα-Αρης Σ. στην Κάντανο
Χάλης-Μινώταυρος 0-3 α.α.
Ρεπό: Θύελλα Καλ., Ηρακλής Νερ., Δόξα

• 11η αγωνιστική
Σάββατο (23/11)
13:00 ΣΥΝΚΑ-Αρης Σ. στους Αγ. Αποστόλους
13:00 Μινώταυρος-Παλαιόχωρα στις Μουρνιές
Κυριακή (24/11)
13:00 Θησέας-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
Δόξα-Χάλης 3-0 α.α.
Ηρακλής Νερ.-Θύελλα Καλ. 3-0 α.α.
Ρεπό: Κισσαμικός, Πανακρωτηριακός, Καλτσέτο

• 12η αγωνιστική
Σάββατο (30/11)
13:00 Θησέας-ΣΥΝΚΑ στα Νεροκούρου
13:00 Αρης Σ.-Μινώταυρος στη Σούδα
13:00 Κισσαμικός-Ηρακλής Νερ. στο Κολυμπάρι
Κυριακή (1/12)
13:00 Παλαιόχωρα-Δόξα στην Κάντανο
Χάλης-Καλτσέτο 0-3 α.α.
Θύελλα Καλ.-Πανακρωτηριακός 0-3 α.α.
Ρεπό: Πλατανιάς

• 13η αγωνιστική
Σάββατο (7/12)
13:00 ΣΥΝΚΑ-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
13:00 Καλτσέτο-Παλαιόχωρα στη Μον. Ελιά
13:00 Πανακρωτηριακός-Κισσαμικός στη Σούδα
Κυριακή (8/12)
09:00 Δόξα-Αρης Σ. στη Μον. Ελιά
13:00 Ηρακλής Νερ.-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
Ρεπό: Θησέας

• 14η αγωνιστική
Σάββατο (14/12)
13:00 Μινώταυρος-Δόξα στις Μουρνιές
13:00 Θησέας-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου
13:00 Αρης Σ.-Καλτσέτο στη Σούδα
Κυριακή (15/12)
13:00 Πλατανιάς-Πανακρωτηριακός στον Αλικιανό
Ρεπό: Κισσαμικός, ΣΥΝΚΑ, Παλαιόχωρα

• 15η αγωνιστική
Σάββατο (21/12)
13:00 ΣΥΝΚΑ-Δόξα στους Αγ. Αποστόλους
13:00 Καλτσέτο-Μινώταυρος στη Μον. Ελιά
13:00 Πανακρωτηριακός-Θησέας στη Σούδα
Θύελλα Καλ.-Παλαιόχωρα 0-3 α.α.
Χάλης-Κισσαμικός 0-3 α.α.
Ρεπό: Αρης Σ., Ηρακλής Νερ., Πλατανιάς