Γ' Τοπικό - Γενικά

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

neoi minotavrou-atromitos

Η Ε.Π.Σ. Χανίων γνωστοποίησε το πρόγραμμα του πρώτου γύρου για το πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας, το οποίο ξεκινάει την Κυριακή 2 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ          2-11-2014            ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ      5-11-2014            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΤΑΛΩΣ-Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ 2014             5-11-2014            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ  5-11-2014            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ 0-3 A.A.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 9-11-2014            ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     Μ.ΕΛΙΑΣ
ΤΑΛΩΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 9-11-2014            ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ     12-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΣΟΥΔΑΣ
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   3-0 A.A.
Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ    12-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΥΡΤΑΚΙΝΑ           16-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΣΦΑΚΙΑ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν          16-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΤΑΛΩΣ               19-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ          0-3 A.A.
Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ      19-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΣΟΥΔΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΛΩΣ-ΣΦΑΚΙΑ                23-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ               3-0 A.A.
Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ            26-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     Μ. ΕΛΙΑΣ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ    26-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ
Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ -Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ      26-11-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ             30-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     Μ. ΕΛΙΑΣ
ΣΦΑΚΙΑ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ            30-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 30-11-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΣΟΥΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     3-0 A.A.
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΤΑΛΩΣ  3-12-2014            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΚΑΣΤΕΛΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ-Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.           7-12-2014            ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΣΦΑΚΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ ΡΑ       7-12-2014            ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
ΤΑΛΩΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ       10-12-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Ν. ΚΙΣΣ/ΚΟΣ     10-12-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ        0-3 A.A.

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ                14-12-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     ΚΑΣΤΕΛΙ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΤΑΛΩΣ            14-12-2014          ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ    17-12-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Π ΣΟΥΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.       17-12-2014          ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΣΟΥΔΑΣ
Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ         3-0 A.A.

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ         11-1-2015            ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΦΑΚΙΑ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ     11-1-2015            ΚΥΡΙΑΚΗ              15.00     ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Ν.ΚΙΣΣ/ΚΟΣ        14-1-2015            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΤΑΛΩΣ      0-3 A.A.
Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ             14-1-2015            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΣΦΑΚΙΑ          18-1-2015            ΚΥΡΙΑΚΗ              10.30     ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ       21-1-2015            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΤΑΛΩΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ       21-1-2015            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0-3 A.A. 
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ       21-1-2015            ΤΕΤΑΡΤΗ              15.00     ΚΑΣΤΕΛΙ

 

Λ.Αντ.

karta antonis garden