Α.Ο. Κουμπές

3η νίκη για Κουμπέ

Ο Κουμπές πέτυχε την 3η του νίκη στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας. Στο ματς που άνοιξε την αυλαία της 5ης αγωνιστικής νίκησε με 3-2 τον Ατρόμητο Μάλεμε στην έδρα του.

O Moυστάκας άνοιξε το σκορ για τον Ατρόμητο στο πρώτο μέρος με φάουλ, ενώ με τον ίδιο τρόπο ισοφάρισε ο Κ. Ροκάκης από τα 45 μέτρα στο 25'.

Την ολική ανατροπή πέτυχε ο Μανωλακάκης πριν το ημίχρονο, με τον Τσαγκαράκη να ισοφαρίζει στο δεύτερο μέρος.

Στο 70' ο Ι. Ροκάκης με νέα εκτέλεση φάουλ πέτυχε το νικητήριο γκολ και ενώ λίγα λεπτά ο ίδιος αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα.

Διαιτητής: Αντωνίου
Βοηθοί: Σαρικάκη - Στεφανίδου

Κουμπές (Φραγκιός Ροκάκης): Ν. Μελικίδης, Ι. Ροκάκης, Κ. Σκυβαλάκης, Μάνης, Ντεμάι, Καλπαζίδης, Λαπάκη, Κ. Ροκάκης, Τσιτσιρίδης (46' Ε. Σκυβαλάκης), Μιχελακάκης (46' Γιανναράκης), Μανωλακάκης (83' Βερυκάκης)

Ατρόμητος Μάλεμε (Μανώλης Ηλιάκης): Μαστοράκης, Τσαπατάκης (40' Λιμογιάννης), Βροντάκης, Τσαγκαράκης (81' Γαλανάκης), Μουστάκας, Απέργης, Παρασκευόπουλος, Κρανιδιώτης (61' Κρανιδιώτης), Μπρέγκου, Αχμετάι, Γιακουμάκης