plastigka

athivoli730x90

Β' Τοπικό - Γενικά

Οι 30 αγωνιστικές της Β' Κατηγορίας

Δείτε πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (28/08).

Οπως η Α' Κατηγορία έτσι και για τη Β' η έναρξη προγραμματίζεται για το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Θησέας-Ιωνία 2000
Ποσειδών Κ.Ρ.-Α.Π. Σούδας
Ασπίδα-Ποσειδών Τσ.
Αμιλλα-Υρτακίνα
Απτερα-Καλτσέτο
Κορωνίδα-Ροδωπού
Νέος Σαμψών-Ηφαιστος
Πέργαμος-ΕΘΚ

2η αγωνιστική
Ποσειδών Κ.Ρ.-Θησέας
Ιωνία 2000-Ασπίδα
Α.Π. Σούδας-Αμιλλα
Ποσειδών Τσ.-Απτερα
Υρτακίνα-Κορωνίδα
Καλτσέτο-Νέος Σαμψών
Ροδωπού-ΕΘΚ
Ηφαιστος-Πέργαμος

3η αγωνιστική
Θησέας-Ασπίδα
Αμιλλα-Ποσειδών Κ.Ρ.
Απτερα-Ιωνία 2000
Κορωνίδα-Α.Π. Σούδας
Νέος Σαμψών-Ποσειδών Τσ.
ΕΘΚ-Υρτακίνα
Πέργαμος-Καλτσέτο
Ροδωπού-Ηφαιστος

4η αγωνιστική
Αμιλλα-Θησέας
Ασπίδα-Απτερα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Κορωνίδα
Ιωνία 2000-Νέος Σαμψών
Α.Π. Σούδας-ΕΘΚ
Ποσειδών Τσ.-Πέργαμος
Υρτακίνα-Ηφαιστος
Καλτσέτο-Ροδωπού

5η αγωνιστική
Θησέας-Απτερα
Κορωνίδα-Αμιλλα
Νέος Σαμψών-Ασπίδα
ΕΘΚ-Ποσειδών Κ.Ρ.
Πέργαμος-Ιωνία 2000
Ηφαιστος-Α.Π. Σούδας
Ροδωπού-Ποσειδών Τσ.
Υρτακίνα-Καλτσέτο

6η αγωνιστική
Κορωνίδα-Θησέας
Απτερα-Νέος Σαμψών
Αμιλλα-ΕΘΚ
Ασπίδα-Πέργαμος
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ηφαιστος
Ιωνία 2000-Ροδωπού
Α.Π. Σούδας-Καλτσέτο
Ποσειδών Τσ.-Υρτακίνα

7η αγωνιστική
Θησέας-Νέος Σαμψών
ΕΘΚ-Κορωνίδα
Πέργαμος-Απτερα
Ηφαιστος-Αμιλλα
Ροδωπού-Ασπίδα
Καλτσέτο-Ποσειδών Κ.Ρ.
Υρτακίνα-Ιωνία 2000
Α.Π. Σούδας-Ποσειδών Τσ.

8η αγωνιστική
ΕΘΚ-Θησέας
Νέος Σαμψών-Πέργαμος
Κορωνίδα-Ηφαιστος
Απτερα-Ροδωπού
Αμιλλα-Καλτσέτο
Ασπίδα-Υρτακίνα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ποσειδών Τσ.
Ιωνία 2000-Α.Π. Σούδας

9η αγωνιστική
Θησέας-Πέργαμος
Ηφαιστος-ΕΘΚ
Ροδωπού-Νέος Σαμψών
Καλτσέτο-Κορωνίδα
Υρτακίνα-Απτερα
Ποσειδών Τσ.-Αμιλλα
Α.Π. Σούδας-Ασπίδα
Ιωνία 2000-Ποσειδών Κ.Ρ.

10η αγωνιστική
Ηφαιστος-Θησέας
Πέργαμος-Ροδωπού
ΕΘΚ-Καλτσέτο
Νέος Σαμψών-Υρτακίνα
Κορωνίδα-Ποσειδών Τσ.
Απτερα-Α.Π. Σούδας
Αμιλλα-Ιωνία 2000
Ασπίδα-Ποσειδών Κ.Ρ.

11η αγωνιστική
Ασπίδα-Αμιλλα
Θησέας-Ροδωπού
Καλτσέτο-Ηφαιστος
Υρτακίνα-Πέργαμος
Ποσειδών Τσ.-ΕΘΚ
Α.Π. Σούδας-Νέος Σαμψών
Ιωνία 2000-Κορωνίδα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Απτερα

12η αγωνιστική
Καλτσέτο-Θησέας
Ροδωπού-Υρτακίνα
Ηφαιστος-Ποσειδών Τσ.
Πέργαμος-Α.Π. Σούδας
ΕΘΚ-Ιωνία 2000
Νέος Σαμψών-Ποσειδών Κ.Ρ.
Κορωνίδα-Ασπίδα
Απτερα-Αμιλλα

13η αγωνιστική
Θησέας-Υρτακίνα
Ποσειδών Τσ.-Καλτσέτο
Α.Π. Σούδας-Ροδωπού
Ιωνία 2000-Ηφαιστος
Ποσειδών Κ.Ρ.-Πέργαμος
Ασπίδα-ΕΘΚ
Αμιλλα-Νέος Σαμψών
Απτερα-Κορωνίδα

14η αγωνιστική
Ποσειδών Τσ.-Θησέας
Υρτακίνα-Α.Π. Σούδας
Καλτσέτο-Ιωνία 2000
Ροδωπού-Ποσειδών Κ.Ρ.
Ηφαιστος-Ασπίδα
Πέργαμος-Αμιλλα
ΕΘΚ-Απτερα
Νέος Σαμψών-Κορωνίδα

15η αγωνιστική
Θησέας-Α.Π. Σούδας
Ιωνία 2000-Ποσειδών Τσ.
Ποσειδών Κ.Ρ.-Υρτακίνα
Ασπίδα-Καλτσέτο
Αμιλλα-Ροδωπού
Απτερα-Ηφαιστος
Κορωνίδα-Πέργαμος
Νέος Σαμψών-ΕΘΚ

16η αγωνιστική
Ιωνία 2000-Θησέας
Α.Π. Σούδας-Ποσειδών Κ.Ρ.
Ποσειδών Τσ.-Ασπίδα
Υρτακίνα-Αμιλλα
Καλτσέτο-Απτερα
Ροδωπού-Κορωνίδα
Ηφαιστος-Νέος Σαμψών
ΕΘΚ-Πέργαμος

17η αγωνιστική
Θησέας-Ποσειδών Κ.Ρ.
Ασπίδα-Ιωνία 2000
Αμιλλα-Α.Π. Σούδας
Απτερα-Ποσειδών Τσ.
Κορωνίδα-Υρτακίνα
Νέος Σαμψών-Καλτσέτο
ΕΘΚ-Ροδωπού
Πέργαμος-Ηφαιστος

18η αγωνιστική
Ασπίδα-Θησέας
Ποσειδών Κ.Ρ.-Αμιλλα
Ιωνία 2000-Απτερα
Α.Π. Σούδας-Κορωνίδα
Ποσειδών Τσ.-Νέος Σαμψών
Υρτακίνα-ΕΘΚ
Καλτσέτο-Πέργαμος
Ηφαιστος-Ροδωπού

19η αγωνιστική
Θησέας-Αμιλλα
Απτερα-Ασπίδα
Κορωνίδα-Ποσειδών Κ.Ρ.
Νέος Σαμψών-Ιωνία 2000
ΕΘΚ-Α.Π. Σούδας
Πέργαμος-Ποσειδών Τσ.
Ηφαιστος-Υρτακίνα
Ροδωπού-Καλτσέτο

20ή αγωνιστική
Απτερα-Θησέας
Αμιλλα-Κορωνίδα
Ασπίδα-Νέος Σαμψών
Ποσειδών Κ.Ρ.-ΕΘΚ
Ιωνία 2000-Πέργαμος
Α.Π. Σούδας-Ηφαιστος
Ποσειδών Τσ.-Ροδωπού
Καλτσέτο-Υρτακίνα

21η αγωνιστική
Θησέας-Κορωνίδα
Νέος Σαμψών-Απτερα
ΕΘΚ-Αμιλλα
Πέργαμος-Ασπίδα
Ηφαιστος-Ποσειδών Κ.Ρ.
Ροδωπού-Ιωνία 2000
Καλτσέτο-Α.Π. Σούδας
Υρτακίνα-Ποσειδών Τσ.

22η αγωνιστική
Νέος Σαμψών-Θησέας
Κορωνίδα-ΕΘΚ
Απτερα-Πέργαμος
Αμιλλα-Ηφαιστος
Ασπίδα-Ροδωπού
Ποσειδών Κ.Ρ.-Καλτσέτο
Ιωνία 2000-Υρτακίνα
Ποσειδών Τσ.-Α.Π. Σούδας

23η αγωνιστική
Θησέας-ΕΘΚ
Πέργαμος-Νέος Σαμψών
Ηφαιστος-Κορωνίδα
Ροδωπού-Απτερα
Καλτσέτο-Αμιλλα
Υρτακίνα-Ασπίδα
Ποσειδών Τσ.-Ποσειδών Κ.Ρ.
Α.Π. Σούδας-Ιωνία 2000

24η αγωνιστική
Πέργαμος-Θησέας
ΕΘΚ-Ηφαιστος
Νέος Σαμψών-Ροδωπού
Κορωνίδα-Καλτσέτο
Απτερα-Υρτακίνα
Αμιλλα-Ποσειδών Τσ.
Ασπίδα-Α.Π. Σούδας
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ιωνία 2000

25η αγωνιστική
Θησέας-Ηφαιστος
Ροδωπού-Πέργαμος
Καλτσέτο-ΕΘΚ
Υρτακίνα-Νέος Σαμψών
Ποσειδών Τσ.-Κορωνίδα
Α.Π. Σούδας-Απτερα
Ιωνία 2000-Αμιλλα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ασπίδα

26η αγωνιστική
Ροδωπού-Θησέας
Ηφαιστος-Καλτσέτο
Πέργαμος-Υρτακίνα
ΕΘΚ-Ποσειδών Τσ.
Νέος Σαμψών-Α.Π. Σούδας
Κορωνίδα-Ιωνία 2000
Απτερα-Ποσειδών Κ.Ρ.
Αμιλλα-Ασπίδα

27η αγωνιστική
Θησέας-Καλτσέτο
Υρτακίνα-Ροδωπού
Ποσειδών Τσ.-Ηφαιστος
Α.Π. Σούδας-Πέργαμος
Ιωνία 2000-ΕΘΚ
Ποσειδών Κ.Ρ.-Νέος Σαμψών
Ασπίδα-Κορωνίδα
Αμιλλα-Απτερα

28η αγωνιστική
Υρτακίνα-Θησέας
Καλτσέτο-Ποσειδών Τσ.
Ροδωπού-Α.Π. Σούδας
Ηφαιστος-Ιωνία 2000
Πέργαμος-Ποσειδών Κ.Ρ.
ΕΘΚ-Ασπίδα
Νέος Σαμψών-Αμιλλα
Κορωνίδα-Απτερα

29η αγωνιστική
Θησέας-Ποσειδών Τσ.
Α.Π. Σούδας-Υρτακίνα
Ιωνία 2000-Καλτσέτο
Ποσειδών Κ.Ρ.-Ροδωπού
Ασπίδα-Ηφαιστος
Αμιλλα-Πέργαμος
Απτερα-ΕΘΚ
Κορωνίδα-Νέος Σαμψών

30ή αγωνιστική
Α.Π. Σούδας-Θησέας
Ποσειδών Τσ.-Ιωνία 2000
Υρτακίνα-Ποσειδών Κ.Ρ.
Καλτσέτο-Ασπίδα
Ροδωπού-Αμιλλα
Ηφαιστος-Απτερα
Πέργαμος-Κορωνίδα
ΕΘΚ-Νέος Σαμψών