plastigka

athivoli730x90

Β' ΕΠΣ Χανίων

Το πρόγραμμα της Β' ΕΠΣΧ μέχρι το τέλος του χρόνου

Η ΕΠΣ Χανίων προχώρησε στην γνωστοποίηση του προγράμματος της Β' κατηγορίας μέχρι την 15η αγωνιστική.

Η τελευταία "στροφή" του πρώτου γύρου αλλά και του 2019 θα διεξαχθεί το σαββατοκύριακο 21-22 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 9η μέχρι την 15η αγωνιστική:

9η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (15.00)
Ροδωπού-Νέος Σαμψών στο Κολυμπάρι
Ποσειδών Τσικ.-Άμιλλα στη Σούδα

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (10.45)
Θησέας-Πέργαμος στη Μ. Ελιά
Ήφαιστος-ΕΘΚ στα Νεροκούρου

(15.00)
Καλτσέτο-Κορωνίδα στους Αγίους Αποστόλους
Υρτακίνα-Άπτερα στην Κάντανο
ΑΠ Σούδας-Ασπίδα στη Σούδα
Ιωνία 2000-Ποσειδών Κ.Ρ. στη Μ. Ελιά

10η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (15.00)
'Ηφαιστος-Θησέας στα Νεροκούρου
Πέργαμος-Ροδωπού στο Elpisniki
EΘΚ-Καλτσέτο στα Καθιανά
Κορωνίδα-Ποσειδών Τσικ. στο Βάμο

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (10.45)
Άπτερα-ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Ασπίδα-Ποσειδών Κ.Ρ. στον Ναύσταθμο

(15.00)
Νέος Σαμψών-Υρτακίνα στο Ν. Χωριό
Άμιλλα-Ιωνία 2000 στην Αγία Μαρίνα

11η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (15.00)
Ασπίδα-Άμιλλα στον Ναύσταθμο
Θησέας-Ροδωπού στη Μ. Ελιά
(18.00)
Ιωνία 2000-Κορωνίδα στη Μ. Ελιά

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10.45)
Καλτσέτο-Ήφαιστος στους Αγίους Αποστόλους
Ποσειδών Τσικ.-ΕΘΚ στη Σούδα

(15.00)
Υρτακίνα-Πέργαμος στην Κάντανο
ΑΠ Σούδας-Νέος Σαμψών στη Σούδα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Άπτερα στο Κολυμπάρι

12η αγωνιστική

Σάββατο 30 Νοεμβρίου (15.00)
Καλτσέτο-Θησέας στους Αγίους Αποστόλους
ΕΘΚ-Ιωνία 2000 στα Καθιανά
Κορωνίδα-Ασπίδα στο Βάμο

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου (10.45)
Ήφαιστος-Ποσειδών Τσικ. στα Νεροκούρου
Πέργαμος-ΑΠ Σούδας στο Elpisniki
Νέος Σαμψών-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Ν. Χωριό
Άπτερα-Άμιλλα στη Σούδα

(15.00)
Ροδωπού-Υρτακίνα στο Κολυμπάρι

13η αγωνιστική

Σάββατο 7 Νοεμβρίου (15.00)
Ιωνία 2000-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά
Άπτερα-Κορωνίδα στη Σούδα
Ασπίδα-ΕΘΚ στον Ναύσταθμο

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10.45)
Ποσειδών Τσικ.-Καλτσέτο στη Σούδα
Ποσειδών Κ.Ρ.-Πέργαμος στο Κολυμπάρι

(15.00)
Θησέας-Υρτακίνα στη Μ. Ελιά
ΑΠ Σούδας-Ροδωπού στη Σούδα
Άμιλλα-Νέος Σαμψών στην Αγία Μαρίνα

14η αγωνιστική

Σάββατο 14 Νοεμβρίου (15.00)
Υρτακίνα-ΑΠ Σούδας στην Κάντανο
Καλτσετο-Ιωνία 2000 στη Μ. Ελιά
ΕΘΚ-Άπτερα στα Καθιανά
Υρτακίνα-ΑΠ Σούδας στην Κάντανο

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (15.00)
Ποσειδών Τσικ.-Θησέας στη Σούδα
Ροδωπού-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Κολυμπάρι
Ήφαιστος-Ασπίδα στα Νεροκούρου

(15.00)
Νέος Σαμψών-Κορωνίδα στο Ν. Χωριό

 

15η αγωνιστική

Σάββατο 21 Νοεμβρίου (15.00)
Ασπίδα-Καλτσέτο στον Ναύσταθμο
Άμιλλα-Ροδωπού στην Αγία Μαρίνα
Νέος Σαμψών-ΕΘΚ στο Ν. Χωριό

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (10.45)
Θησέας-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
Άπτερα-Ήφαιστος στη Σούδα

(15.00)
Ιωνία 2000-Ποσειδών Τσικ. στη Μ. Ελιά
Ποσειδών Κ.Ρ.-Υρτακίνα στο Κολυμπάρι
Κορωνίδα-Πέργαμος στο Βάμο