plastigka

athivoli730x90

A' Τοπικό- Γενικά

Το πλήρες πρόγραμμα της Α' Κατηγορίας

Το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου θα αρχίσει το πρωτάθλημα της Α' Κατηγορίας, που θα διεξαχθεί φέτος με 16 ομάδες. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών είναι το εξής:

1η αγωνιστική
Ιδομενέας-Ηρακλής Νεροκούρου
Αστέρας Χαλέπας-Δόξα Παχιανών
Απόλλων-Γρανίτης
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος
Τιτάν-Ικαρος Μουρνιών
Θύελλα-Αρης Σούδας
Χάλης-ΑΕ Κυδωνίας
Παλαιόχωρα-Σπάθα

2η αγωνιστική
Αστέρας Χαλέπας-Ιδομενέας
Ηρακλής Νερ.-Απόλλων
Δόξα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Γρανίτης-Τιτάν
Μινώταυρος-Θύελλα
Ικαρος-Χάλης
Αρης Σούδας-Σπάθα
ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα

3η αγωνιστική
Ιδομενέας-Απόλλων
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Χαλ.
Τιτάν-Ηρακλής Νερ.
Θύελλα-Δόξα
Χάλης-Γρανίτης
Σπάθα-Μινώταυρος
Παλαιόχωρα-Ικαρος
Αρης Σ.-ΑΕ Κυδωνίας

4η αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας
Απόλλων-Τιτάν
Αστέρας Χαλ.-Θύελλα Καλ.
Ηρακλής Νερ.-Χάλης
Δόξα-Σπάθα
Γρανίτης-Παλαιόχωρα
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας
Ικαρος-Αρης Σ.

5η αγωνιστική
Ιδομενέας-Τιτάν
Θύελλα Καλ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Χάλης-Απόλλων
Σπάθα-Αστέρας Χαλ.
Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νερ.
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα
Αρης Σ.-Γρανίτης
Μινώταυρος-Ικαρος

6η αγωνιστική
Θύελλα Καλ.-Ιδομενέας
Τιτάν-Χάλης
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Σπάθα
Απόλλων-Παλαιόχωρα
Αστέρας Χαλ.-ΑΕ Κυδωνίας
Ηρακλής Νερ.-Αρης Σ.
Δόξα-Ικαρος
Γρανίτης-Μινώταυρος

7η αγωνιστική
Ιδομενέας-Χάλης
Σπάθα-Θύελλα Καλ.
Παλαιόχωρα-Τιτάν
ΑΕ Κυδωνίας-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Αρης Σ.-Απόλλων
Ικαρος-Αστέρας Χαλ.
Μινώταυρος-Ηρακλης Νεροκούρου
Δόξα-Γρανίτης

8η αγωνιστική
Σπάθα-Ιδομενέας
Χάλης-Παλαιόχωρα
Θύελλα Καλ.-ΑΕ Κυδωνίας
Τιτάν-Αρης Σ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ικαρος
Απόλλων-Μινώταυρος
Αστέρας Χαλ.-Γρανίτης
Ηρακλής Νερ.-Δόξα

9η αγωνιστική
Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Χαλ.
Ιδομενέας-Παλαιόχωρα
ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα
Αρης Σ.-Χάλης
Ικαρος-Θύελλα Καλ.
Μινώταυρος-Τιτάν
Γρανίτης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Δόξα-Απόλλων

10η αγωνιστική
ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας
Παλαιόχωρα-Αρης Σ.
Σπάθα-Ικαρος
Χάλης-Μινώταυρος
Θύελλα Καλ.-Γρανίτης
Τιτάν-Δόξα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής Νερ.
Απόλλων-Αστέρας Χαλ.

11η αγωνιστική
Ιδομενέας-Αρης Σ.
Ικαρος-ΑΕ Κυδωνίας
Μινώταυρος-Παλαιόχωρα
Γρανίτης-Σπάθα
Δόξα-Χάλης
Ηρακλής Νερ.-Θύελλα Καλ.
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

12η αγωνιστική
Ικαρος-Ιδομενέας
Αρης Σ.-Μινώταυρος
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης
Παλαιόχωρα-Δόξα
Σπάθα-Ηρακλής Νερ.
Χάλης-Αστέρας Χαλ.
Θύελλα Καλ.-Απόλλων
Τιτάν-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ

13η αγωνιστική
Ιδομενέας-Μινώταυρος
Γρανίτης-Ικαρος
Δόξα-Αρης Σ.
Ηρακλής Νερ.-ΑΕ Κυδωνίας
Αστέρας Χαλ.-Παλαιόχωρα
Απόλλων-Σπάθα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Χάλης
Τιτάν-Θύελλα Καλ.

14η αγωνιστική
Γρανίτης-Ιδομενέας
Μινώταυρος-Δόξα
Ικαρος-Ηρακλής Νερ.
Αρης Σ.-Αστέρας Χαλ.
ΑΕ Κυδωνίας-Απόλλων
Παλαιόχωρα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Σπάθα-Τιτάν
Χάλης-Θύελλα Καλ.

15η αγωνιστική
Ιδομενέας-Δόξα
Ηρακλής Νερ.-Γρανίτης
Αστέρας Χαλ.-Μινώταυρος
Απόλλων-Ικαρος
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Αρης Σ.
Τιτάν-ΑΕ Κυδωνίας
Θύελλα Καλ.-Παλαιόχωρα
Χάλης-Σπάθα

16η αγωνιστική
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας
Δόξα-Αστέρας Χαλ.
Γρανίτης-Απόλλων
Μινώταυρος-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ικαρος-Τιτάν
Αρης Σ.-Θύελλα Καλ.
ΑΕ Κυδωνίας-Χάλης
Σπάθα-Παλαιόχωρα

17η αγωνιστική
Ιδομενέας-Αστέρας Χαλ.
Απόλλων-Ηρακλής Νερ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα
Τιτάν-Γρανίτης
Θύελλα Καλ.-Μινώταυρος
Χάλης-Ικαρος
Σπάθα-Αρης Σ.
Παλαιόχωρα-ΑΕ Κυδωνίας

18η αγωνιστική
Απόλλων-Ιδομενέας
Αστέρας Χαλ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ηρακλής Νερ.-Τιτάν
Δόξα-Θύελλα Καλ.
Γρανίτης-Χάλης
Μινώταυρος-Σπάθα
Ικαρος-Παλαιόχωρα
ΑΕ Κυδωνίας-Αρης Σ.

19η αγωνιστική
Ιδομενέας-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Τιτάν-Απόλλων
Θύελλα Καλ.-Αστέρας Χαλ.
Χάλης-Ηρακλής Νερ.
Σπάθα-Δόξα
Παλαιόχωρα-Γρανίτης
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος
Αρης Σ.-Ικαρος

20ή αγωνιστική
Τιτάν-Ιδομενέας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Θύελλα Καλ.
Απόλλων-Χάλης
Αστέρας Χαλ.-Σπάθα
Ηρακλής Νερ.-Παλαιόχωρα
Δόξα-ΑΕ Κυδωνίας
Γρανίτης-Αρης Σ.
Ικαρος-Μινώταυρος

21η αγωνιστική
Ιδομενέας-Θύελλα Καλ.
Χάλης-Τιτάν
Σπάθα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Παλαιόχωρα-Απόλλων
ΑΕ Κυδωνίας-Αστέρας Χαλ.
Αρης Σ.-Ηρακλής Νερ.
Ικαρος-Δόξα
Μινώταυρος-Γρανίτης

22η αγωνιστική
Χάλης-Ιδομενέας
Θύελλα Καλ.-Σπάθα
Τιτάν-Παλαιόχωρα
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας
Απόλλων-Αρης Σ.
Αστέρας Χαλ.-Ικαρος
Ηρακλής Νερ.-Μινωταυρος
Γρανίτης-Δόξα

23η αγωνιστική
Ιδομενέας-Σπάθα
Παλαιόχωρα-Χάλης
ΑΕ Κυδωνίας-Θύελλα Καλ.
Αρης Σ.-Τιτάν
Ικαρος-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Μινώταυρος-Απόλλων
Γρανίτης-Αστέρας Χαλ.
Δόξα-Ηρακλής Νερ.

24η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Ιδομενέας
Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας
Χάλης-Αρης Σ.
Θύελλα Καλ.-Ικαρος
Τιτάν-Μινώταυρος
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Γρανίτης
Απόλλων-Δόξα
Αστέρας Χαλ.-Ηρακλής Νερ.

25η αγωνιστική
Ιδομενέας-ΑΕ Κυδωνίας
Αρης Σ.-Παλαιόχωρα
Ικαρος-Σπάθα
Μινώταυρος-Χάλης
Γρανίτης-Θύελλα Καλ.
Δόξα-Τιτάν
Ηρακλής Νερ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Αστέρας Χαλ.-Απόλλων

26η αγωνιστική
Αρης Σ.-Ιδομενέας
ΑΕ Κυδωνίας-Ικαρος
Παλαιόχωρα-Μινώταυρος
Σπάθα-Γρανίτης
Χάλης-Δόξα
Θύελλα Καλ.-Ηρακλής Νερ.
Τιτάν-Αστέρας Χαλ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Απόλλων

27η αγωνιστική
Ιδομενέας-Ικαρος
Μινώταυρος-Αρης Σ.
Γρανίτης-ΑΕ Κυδωνίας
Δόξα-Παλαιόχωρα
Ηρακλής Νερ.-Σπάθα
Αστέρας Χαλ.-Χάλης
Απόλλων-Θύελλα Καλ.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Τιτάν

28η αγωνιστική
Μινώταυρος-Ιδομενέας
Ικαρος-Γρανίτης
Αρης Σ.-Δόξα
ΑΕ Κυδωνίας-Ηρακλής Νερ.
Παλαιόχωρα-Αστέρας Χαλ.
Σπάθα-Απόλλων
Χάλης-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Θύελλα Καλ.-Τιτάν

29η αγωνιστική
Ιδομενέας-Γρανίτης
Δόξα-Μινώταυρος
Ηρακλής Νερ.-Ικαρος
Αστέρας Χαλ.-Αρης Σ.
Απόλλων-ΑΕ Κυδωνίας
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Παλαιόχωρα
Τιτάν-Σπάθα
Θύελλα Καλ.-Χάλης

30ή αγωνιστική
Δόξα-Ιδομενέας
Γρανίτης-Ηρακλής Νερ.
Μινώταυρος-Αστέρας Χαλ.
Ικαρος-Απόλλων
Αρης Σ.-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
ΑΕ Κυδωνίας-Τιτάν
Παλαιόχωρα-Θύελλα Καλ.
Σπάθα-Χάλης