plastigka

athivoli730x90

Α' ΕΠΣ Χανίων

Το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε το πρώτου γύρου

Η ΕΠΣ Χανίων προχώρησε στην γνωστοποίηση του προγράμματος της Α' κατηγορίας μέχρι την 15η αγωνιστική.

Η τελευταία "στροφή" του πρώτου γύρου αλλά και του 2019 θα διεξαχθεί το σαββατοκύριακο 21-22 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 9η μέχρι την 15η αγωνιστική:

9η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (15.00)
Ηρακλής-Αστέρας Χαλ. στα Νεροκούρου
Ιδομενέας-Παλαιόχωρα στους Αγίους Αποστόλους
Μινώταυρος-Τιτάν στις Μουρνιές

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (10.45)
Άρης Σ.-Χάλης στη Σούδα
(15.00)
ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα στον Αλικιανό
Ίκαρος-Θύελλα στα Νεροκούρου
Δόξα-Απόλλων στη Μ. Ελιά

10η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (15.00)
Σπάθα-Ίκαρος στο Κολυμπάρι
Θύελλα-Γρανίτης στο Καστέλι
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής στους Αγίους Αποστόλους
Απόλλων-Αστέρας Χαλέπας στη Σούδα

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (10.45)
ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας στον Αλικιανό
Χάλης-Μινώταυρος στο Βαρύπετρο
Τιτάν-Δόξα στο Ν. Χωριό

(15.00)
Παλαιόχωρα-Άρης Σούδας στην Κάντανο

11η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (15.00)
Ιδομενέας-Άρης Σ. στους Αγίους Αποστόλους
Μινώταυρος-Παλαιόχωρα στις Μουρνιές
Γρανίτης-Σπάθα στην Αγία Μαρίνα
Ηρακλής-Θύελλα στα Νεροκούρου
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στη Σούδα

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10.45)
Δόξα-Χάλης στη Μ. Ελιά

(15.00)
Ίκαρος-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν στη Μ. Ελιά

12η αγωνιστική

Σάββατο 30 Νοεμβρίου (15.00)
Ίκαρος-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
Άρης-Μινώταυρος στη Σούδα
Σπάθα-Ηρακλής στο Κολυμπάρι
Θύελλα-Απόλλων στο Καστέλι

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου (10.45)
Χάλης-Αστέρας Χαλ. στο Βαρύπετρο

(15.00)
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Δόξα στην Κάντανο
Τιτάν-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Ν. Χωριό

13η αγωνιστική

Σάββατο 7 Νοεμβρίου (15.00)
Ιδομενέας-Μινώταυρος στους Αγίους Αποστόλους
Γρανίτης-Ίκαρος στην Αγία Μαρίνα
Αστέρας Χαλ.-Παλαιόχωρα στη Μ. Ελιά
Απόλλων-Σπάθα στη Σούδα

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10.45)
Δόξα-Άρης στη Μ. Ελιά
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Χάλης στους Αγίους Αποστόλους

(15.00)
Ηρακλής-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου
Τιτάν-Θύελλα στο Ν. Χωριό

14η αγωνιστική

Σάββατο 14 Νοεμβρίου (15.00)
Γρανίτης-Ιδομενέας στην Αγία Μαρίνα
Μινώταυρος-Δόξα στις Μουρνιές
Ίκαρος-Ηρακλής στα Νεροκούρου
Άρης Σ.-Αστέρας Χαλ. στη Σούδα

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (15.00)
ΑΕ Κυδωνίας-Απόλλων στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στην Κάντανο
Σπάθα-Τιτάν στο Κολυμπάρι
Χάλης-Θύελλα στο Βαρύπετρο

15η αγωνιστική

Σάββατο 21 Νοεμβρίου (15.00)
Ιδομενέας-Δόξα στους Αγίους Αποστόλους
Ηρακλής-Γρανίτης στα Νεροκούρου
Αστέρας Χαλ.-Μινώταυρος στη Μ. Ελιά
Απόλλων-Ίκαρος στη Σούδα
Θύελλα-Παλαιόχωρα στο Καστέλι

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (10.45)
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Άρης Σ. στους Αγίους Αποστόλους

(15.00)
Τιτάν-ΑΕ Κυδωνίας στο Ν. Χωριό
Χάλης-Σπάθα στο Βαρύπετρο