Ολοκληρώθηκε η 2η μέρα του 2ου τουρνουά “Σπύρος Αμαραντίδης”

Ακαδημίες 6 Μαΐου 2016, 1:59

Ολοκληρώθηκε και η δεύτερη μέρα του 2ου τουρνουά "Σπύρος Αμαραντίδης" και σχηματίστηκαν πλέον τα ζευγάρια των αγώνων κατάταξης, που θα διεξαχθούν την Παρασκευή (06/05).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες ανά ηλικιακή κατηγορία:

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-2003

ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
10.00πμ
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
2-2
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
11.30πμ
2002/2003
Α
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
0-3
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
13.00μμ
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ CALCETTO
3-0 α.α.
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
1430μμ
2002/2003
Β
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
1-4
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
08.00πμ
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
2-2
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
09.30πμ
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
4-2
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
11.00πμ
2002/2003
Α
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
5-4
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
12.30μμ
2002/2003
Β
 ΔΟΞΑ CALCETTO-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
 
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
17.00μμ
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-Α.Ε.Ε.ΙΝΚΑ
 4-2
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
18.15μμ
2002/2003
Α
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
1-0
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
19.30μμ
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
1-1
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
20.45μμ
2002/2003
Β
ΔΟΞΑ CAL.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
0-3 α.α.

 

Α ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2002-03
Αγ.
Βαθ.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ
3
7
ΔΑΑΟΧ
3
5
ΑΕ.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
3
3
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
3
1
 
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2002-03
Αγ.
Βαθ.
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ
2
4
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
2
4
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
2
0
 
 
 
 
ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΛΙΚΙΑ
 
ΑΓΩΝΑΣ
 
ARENA
09.00πμ
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 
12-0
ARENA
10.00πμ
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
0-8
ARENA
13.00μμ
2004/2005
Α
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
3-3
ARENA
14.00μμ
2004/2005
Β
ΑΡΗΣ Σ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
7-2
ARENA
17.00μμ
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
6-1
ARENA
18.00μμ
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 
2-1
ARENA
19.00μμ
2004/2005
Α
Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ -ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
4-5
ARENA
09.00πμ
2004/2005
Β
ΟΣΦΠ-ΡΕΘ. – ΓΡΑΝΙΤΗΣ
8-0
ARENA
13.00μμ
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
10-3
ARENA
14.00μμ
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
 8-0
ARENA
15.00μμ
2004/2005
Α
Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
 2-3
ARENA
16.00μμ
2004/2005
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΑΡΗΣ Σ. 
 11-0
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2004-05
Αγ.
Βαθ.
ΔΑΑΟΧ
3
9
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ
3
4
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
3
4
Α.Ο ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
3
0
 
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2004-05
Αγ.
Βαθ.
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
3
9
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
3
6
ΑΡΗΣ Σ.
3
3
ΓΡΑΝΙΤΗΣ
3
0
 
ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΛΙΚΙΑ
 
ΑΓΩΝΑΣ
 
ARENA
11.00πμ
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
6-2
ARENA
12.00μμ
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ-LIDO
4-4
ARENA
15.00μμ
2006/2007
Α
ΠΑΝΟΜ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
10-2
ARENA
16.00μμ
2006/2007
Β
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
2-5
ARENA
20.00μμ
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΠΑΝΟΜ
0-9
ARENA
10.00πμ
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
 3-0
ARENA
11.00πμ
2006/2007
Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
1-1
ARENA
12.00μμ
2006/2007
Β
LIDO-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
1-6
ARENA
17.00μμ
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
 2-2
ARENA
18.00μμ
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
11-1
ARENA
19.00μμ
2006/2007
Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ
1-1
ARENA
20.00μμ
2006/2007
Β
LIDO-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
8-1
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2006-07
Αγ.
Βαθ.
ΠΑΝΟΜ
3
7
ΔΑΑΟΧ
3
4
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
3
2
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
3
2
 
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2006-07
Αγ.
Βαθ.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
3
6
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
3
7
LIDO
3
4
ΓΡΑΝΙΤΗΣ
3
0

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-2009

ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΛΙΚΙΑ
 
ΑΓΩΝΑΣ
 
ARENA
10.00πμ
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
4-1
ARENA
11.30πμ
2008/2009
Α
LIDO – ΑΡΗΣ Σ.
3-2
ARENA
13.00μμ
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
9-1
ARENA
14.30μμ
2008/2009
Β
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΟΣΦΠ Χ. 
1-8
ARENA
08.00πμ
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-LIDO
1-9
ARENA
09.30πμ
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
8-2
ARENA
11.00πμ
2008/2009
Α
ΟΣΦΠ ΡΕΘ. –ΑΡΗΣ Σ.
4-1
ARENA
12.30μμ
2008/2009
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ Χ.
1-7
ARENA
17.00μμ
2008/2009
Α
ΟΣΦΠ ΡΕΘ. –LIDO 
 3-0
ARENA
18.15μμ
2008/2009
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 
 3-1
ARENA
19.30μμ
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-ΑΡΗΣ Σ. 
3-5
ARENA
20.45μμ
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΟΣΦΠ Χ. 
1-1
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2008-09
Αγ.
Βαθ.
LIDO
3
6
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
3
6
ΑΡΗΣ Σ.
3
3
ΔΑΑΟΧ
3
3
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
 
2008-9
Αγ.
Βαθ.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
3
7
ΟΣΦΠ ΧΑΝ.
3
7
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
3
0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
3
3

 

 

 

karta antonis garden