Ολοι οι ορισμοί της ΕΚΑΣΚ

ΕΚΑΣΚ | 30 Οκτωβρίου 2020, 12:41

Δείτε όλους τους ορισμούς των διαιτητών για τα παιχνίδια υποδομών μπάσκετ της ΕΚΑΣΚ, που είναι προγραμματισμένα να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Ειδικότερα, οι ορισμοί των διαιτητών αφορούν τα πρωταθλήματα εφήβων Α’ και Β’, παίδων Α’ και Β’ και σε επίπεδο κοριτσιών, κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικότερα:

• Πρωτάθλημα: Εφήβων Α’ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 1/11
11:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα – ΟΦΗ στο κλ. Ιεράπετρας
Τσίγκου – Κατσιέρης
11:30 Ρέθυμνο BC – Ηρόδοτος στο κλ. Μελ. Μερκούρη
Κώτσου – Λελεδάκη
17:00 Εργοτέλης – Ανδρογέας στο κλ. Λίντο
Κατσαπρακάκης – Χρυσός
19:00 ΟΑΧ – ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Κλαδισού
Καμπίτσης – Δημητρουλάκης
19:00 Δειλινό – Ηράκλειο στο κλ. Λίντο
Κατσαπρακάκης – Βαρελτζή

• Πρωτάθλημα: Εφήβων B’ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 1/11
12:00 Ασκηση – Αγ. Νικόλαος στο κλ. Αλικαρνασσού
Γερμανής – Χρηστάκης
17:30 Ακαδημία BC – Οαση στο κλ. Μελ. Μερκούρη
Αρτεμάκη – Νικολιδάκη
18:00 Πεδιάδα ΑΟΧ – Κύδων στο κλ. Χερσονήσου
Τσικριτσάκη – Μακράκης

• Πρωτάθλημα: Παίδων Α’ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10
12:00 Κύδων – Ρέθυμνο BC στο κλ. Χανίων
Χριστινάκης – Μαρινάκης
12:00 ΟΦΗ – Εργοτέλης στο κλ. ΒΑΚ
Σκανδαλάκης – Μαρκάκης
15:00 Ηράκλειο – Ακρωτήρι στο κλ. Αλικαρνασσού
Γεωργιλάκης – Βαρελτζή
15:30 Πεδιάδα ΑΟΧ – Ανδρογέας στο κλ. Χερσονήσου
Βαλούρδος – Σαϊτάκης
16:00 ΟΑΧ – ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Κλαδισού
Πετράκης – Τεπερίδης

• Πρωτάθλημα: Παίδων Β’ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10
14:00 Ηράκλειο 2 – Ο.Φ.Σ. Χανίων στο κλ. Αλικαρνασσού
Γερμανής – Βασίλογλου
14:00 ΟΦΗ 2 – Ηρόδοτος στο ΒΑΚ
Σκανδαλάκης – Κανακάκης
15:00 Χανιά BC – Δειλινό στο κλ. Κλαδισού
Ρασούλη – Φλουρής
16:00 ΓΑΣ Μεσσαρά – ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Μοιρών
Σαϊτάκης – Μαρκοδημητράκης
16:00 Διάπλαση – Νεάπολη στο κλ. Χερσονήσου
Τσικριτσάκη – Μακράκης
16:00 ΑΣΑ Αναγέννηση – Πλατανιάς στο κλ. Αρκαλοχωρίου
Μαρκάκης – Σταγάκη

• Πρωτάθλημα: Νεανίδων (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10
17:30 Εργοτέλης – ΟΑΧ στο κλ. Λίντο
Τσίγκου – Κατσούγκρης
16:00 Αρκάδι – Πλατανιάς στο κλ. Μελ. Μερκούρη
Τσαϊρίδης – Νικολιδάκη
17:00 Ηρόδοτος – ΟΑΧ 2000 στο κλ. Αλικαρνασσού
Γεωργιλάκης – Κατσιέρης

• Πρωτάθλημα: Κορασίδων (2η αγωνιστική)
Κυριακή 1/11
10:00 Ανδρογέας- Ηρόδοτος στο κλ. Λίντο
Σκανδαλάκης – Μαμάκης
13:00 ΟΑΧ – Αρκάδι στο κλ. Κλαδισού
Κουλιεράκη Χρύσα – Σιβαρόπουλος Μάνος

 

karta antonis garden